Saare andmete kuvamine

Saar: HiiumaaVäljad: peida ,kuva
KaitseOsaliselt kaitse all
Kood403
NimiHiiumaa
LisainfoLääne-Eesti saarestiku suurim loodepoolne saar. Eesti suuruselt 2. saar, moodustab põhiosa samanimelisest maakonnast. Saarel on Kärdla linn, Kõrgessaare ja Käina alevik ning 84 küla. Läände eenduval Kõpu poolsaare kõrgustikul on Eesti saarte kõrgeim tipp (68 m). Kokku kasvanud Luigerahuga ja Künnislaiuga.
Kaardil: Vab
Pindala (ha)101849
Pindala (ha, põhikaardilt)99705,153
Ümbermõõt (km)407,046
Asukoht: peida ,kuva
Saare haldusüksusedHiiu maakond, Emmaste vald, Kurisu küla*
Hiiu maakond, Emmaste vald, Selja küla*
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Aadma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ala küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Allika küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Aruküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Emmaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Esiküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hagaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Haldi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Haldreka küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Harju küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Härma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hausma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Heigi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Heiste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Heistesoo küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hellamaa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Heltermaa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hiiessaare küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hilleste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hindu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hirmuste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hüti küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Isabella küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Jausa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Jõeküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Jõeranna küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Jõesuu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kaasiku küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kabuna küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kaderna küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kaigutsi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Käina alevik
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kalana küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kaleste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kalgi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kanapeeksi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kärdla linn
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kassari küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kauste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kerema küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kidaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kiduspe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kiivera küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kitsa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kleemu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kodeste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kogri küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Koidma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kolga küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kõlunõmme küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kõmmusselja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kopa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kõpu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kõrgessaare alevik
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kukka küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Külaküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Külama küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kuri küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kuriste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kurisu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kuusiku küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Laartsa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Laasi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Laheküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lassi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lauka küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Leerimetsa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lehtma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Leigri küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Leisu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lelu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lepiku küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ligema küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lilbi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Linnumäe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lõbembe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Loja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Lõpe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Luguse küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Luidja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Määvli küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mäeküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mäeltse küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mägipe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Malvaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mangu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Männamaa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mänspe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mardihansu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Meelste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Metsaküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Metsalauka küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Metsapere küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Moka küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Muda küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Mudaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Napi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Nasva küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Niidiküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Nõmba küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Nõmme küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Nõmmerga küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Nurste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ogandi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ojaküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ole küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Õngu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Orjaku küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Otste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Palade küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Palli küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Paluküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Paope küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Pärna küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Pärnselja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Partsi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Pihla küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Pilpaküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Poama küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Prählamäe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Prähnu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Prassi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Pühalepa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Puliste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Puski küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Putkaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Rannaküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Reheselja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Reigi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Reikama küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Riidaküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Risti küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ristivälja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Rootsi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sääre küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sakla küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Salinõmme küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sarve küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Selja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sepaste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sigala küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sinima küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Soonlepa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sõru küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Sülluste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Suuremõisa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Suurepsi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Suureranna küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Suuresadama küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Taguküla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tahkuna küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tammela küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tammistu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tareste küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tärkma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Taterma küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tempa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tiharu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tilga küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tohvri küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Tubala küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ühtri küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ülendi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Ulja küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Undama küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Utu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vaemla küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vahtrepa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Valgu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Valipe küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vanamõisa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Värssu küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Viilupi küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Viiri küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Viita küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Viitasoo küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vilima küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vilivalla küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Villamaa küla
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Villemi küla
Hiiu maakond, Hiiu vald, Nõmme küla*
Hiiu maakond, Pühalepa vald, Harju küla*
Hiiu maakond, Pühalepa vald, Nõmme küla*
Seosed: peida ,kuva
Külge liitunud saarednimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Liivanuka ots
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Lee mäkk
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Kassari saar
Luigerahu
Künnislaid
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Sadamalaid
nimetu
Reigilaid
nimetu
nimetu
Saar piirneb merealadegaHari kurk lääneosa VEE3311020
Hellamaa laht VEE3311010
Heltermaa reid VEE3310000
Soonlepa laht VEE3308000
Laidelaht VEE3309000
Püssirahu ja Selgrahu madal VEE3210000
Tareste laht VEE3214000
Sihisuurahu ja Uusrahu madal VEE3213000
Kukka laht VEE3212000
Tahkuna ja Lehtma ranna meri VEE3215000
Vaemla laht VEE3305020
Soela väin VEE3301000
Vanamõisa laht VEE3231000
Soela väina suue VEE3232000
Salinõmme laht VEE3305030
Käina laht VEE3304000
Jausa laht VEE3303000
Jausa rand VEE3302000
Õunaku laht VEE3305010
Reigi laht VEE3217010
Meelste laht VEE3216000
Ristna ranna meri VEE3225000
Jõeranna ja Paope laht VEE3218000
Haldi ja Külaküla ranna meri VEE3230000
Luidja laht VEE3220000
Tiharu rand VEE3228000
Hirmuste rand VEE3223000
Kaleste laht VEE3227000
Mardihansu laht VEE3229000
Läänemeri (läänesaarte lääneosa) VEE3200000
Pärnselja kraav VEE1161000
Haavasoo järv VEE2051330
Kootsaare järv VEE2036400
Tihu järv VEE2051300
Keskmine järv (Tihu Keskmine järv) VEE2051310
nimetu VEE2053460
Muda jõgi VEE1161600
Mustikajõgi VEE1161500
Ala kraav VEE1164100
Metsajõgi VEE1163400
Vaemla jõgi VEE1160500
Ristivälja jõgi VEE1160700
Rebasselja jõgi VEE1161100
Tulimurru jõgi VEE1161200
Lelu kraav VEE1161400
Tihu kraav VEE1160900
Liigi jõgi VEE1162400
Avajõgi VEE1162100
Vanamõisa kraav VEE1162200
nimetu VEE2037610
Veskilais VEE2045200
Prassi järv VEE2053400
Rannakodu järv VEE2045520
nimetu VEE2045550
nimetu VEE2045540
nimetu VEE2037730
Lambalaht VEE2037710
Mailaht VEE2037600
Väike Venelaht VEE2037910
nimetu VEE2036410
nimetu VEE2044810
Männamaa karjäär VEE2051360
Kolmas järv (Tihu Kolmas järv) VEE2051320
Õngu paisjärv VEE2051370
nimetu VEE2053450
Harju karjäär VEE2053420
Prassi karjäär VEE2053410
nimetu VEE2053440
nimetu VEE2053430
Torutoa allik VEE4601404
Peetri allik VEE4600401
Suuremõisa allik VEE4602301
Kopa allik VEE4603201
Alligaouk VEE4603202
Allika allik VEE4602401
Ülendi allik VEE4603203
Sooääre allik VEE4603301
Laasma allik VEE4602305
Loja allik VEE4601406
Viita allik VEE4602201
Hallikivi allik VEE4602205
Sarve kuues allikas VEE4602206
Peedu allik VEE4602208
Keeriku allik VEE4602203
Sarve neljas allikas VEE4602204
Tammistumäe allik VEE4602209
Ingli allik VEE4602210
Möirassoo allik VEE4603103
Piripilli esimene allikas VEE4603101
Piripilli teine allikas VEE4603102
Ütastemetsa allik VEE4603306
Igamessoo allik VEE4603305
Aara allik VEE4603303
Issimetsa allik VEE4603304
Kiviränga allik VEE4603302
Kidaste allik VEE4600403
Silmaallik (Allikalahe Silmaallik) VEE4600405
Mailahe allik VEE4600404
Tilga teine allikas VEE4601901
Tilga neljas allikas VEE4601902
Tilga viies allikas VEE4601903
Laoniidi allik VEE4601601
Pärdi teine allikas VEE4601101
Uuetoa allik VEE4601403
Silmaallik (Partsi Silmaallik) VEE4601000
Pärdi esimene allikas VEE4601100
(nimi teadmata) VEE4601200
(nimi teadmata) VEE4601300
Jahimajaallik VEE4601400
Süllu allik VEE4602300
Lillemetsa allik VEE4602200
(nimi teadmata) VEE4600100
(nimi teadmata) VEE4600200
Keevallik (Kärdla Keevallik) VEE4601500
(nimi teadmata) VEE4512100
(nimi teadmata) VEE4600300
(nimi teadmata) VEE4600600
(nimi teadmata) VEE4602500
Tuisu allik VEE4602400
(nimi teadmata) VEE4602600
(nimi teadmata) VEE4602700
Oomäe allik VEE4600400
(nimi teadmata) VEE4600500
Murruniidi allik VEE4601700
Kaarli allik VEE4601600
Tilga kolmas allikas VEE4601800
Tilga esimene allikas VEE4601900
Külmallik VEE4603100
Lelulitsiallik VEE4603200
Keevallik VEE4603300
Nuudi allik VEE4601401
Kuusiku allik VEE4600402
Kukemäe allik VEE4601001
Matse allik VEE4601402
Rannaallik (Vahtrepa Rannaallik) VEE4602303
Karjamaa allik VEE4602304
Paulama allik VEE4602202
Tornimäe allik VEE4603307
Jõe allik VEE4602306
Neljateeristi esimene allikas VEE4603104
Neljateeristi teine allikas VEE4603105
Sooselja allik VEE4602701
Silde allik VEE4602601
Lehtma jõgi VEE1163700
Pihla jõgi VEE1163300
Hopi järv VEE2045530
Põhjatu järv VEE2037200
Köönaauk VEE2051350
Meelste jõgi VEE1600003
Tülli kraav VEE1161800
Suuremõisa jõgi VEE1164300
Olima jõgi VEE1161900
Luguse jõgi VEE1160800
Hiiu väin VEE3307000
Kirikulaht VEE3217020
Kassari rand VEE3306000
Partsiougu allik VEE4601405
Poama jõgi VEE1162700
Peebu jõgi VEE1600001
Ussisoo peakraav VEE1600004
Luidja järv VEE2045210
Poama järv VEE2045220
Kitsa kraav VEE1600016
nimetu VEE2037920
Kirikulaht VEE2051340
Tammelais VEE2045100
Allikalaht VEE2037700
Suurjärv (Lehtma Suurjärv) VEE2037300
Lambalaht VEE2037620
Venelaht VEE2037900
Kajumeri VEE2044800
Kuura laht VEE2037310
Paope jõgi VEE1162900
Jaanigu kraav VEE1163200
Kõlu jõgi VEE1164200
Tammela jõgi VEE1160600
Külama jõgi VEE1162000
Leetselja peakraav VEE1162300
Jausa jõgi VEE1161300
Kaanissoo jõgi VEE1161700
Õngu jõgi VEE1162500
Luidja jõgi VEE1162800
Vanajõgi VEE1162600
Jõeranna jõgi VEE1163000
Armijõgi VEE1163100
Vilivalla jõgi VEE1164400
Kurisu jõgi VEE1163500
Kidaste jõgi VEE1163600
Tareste jõgi VEE1163800
Liivajõgi VEE1163900
Nuutri jõgi VEE1164000
Jõe jõgi VEE1600005
Enima silm VEE1700026
Mõrrasilm VEE1700027
Saarel asuvad kaitsealused alad ning üksikobjektidUuejärve neeluauk (8361)
Suuremõisa vahtra-tamme puiestee (0.6 km) (KLO1200593)
Kõrgessaare-Mudaste hoiuala (KLO2000163)
Undama soo hoiuala (KLO2000047)
Prassi hoiuala (KLO2000044)
Hirmuste hoiuala (KLO2000038)
Viilupi hoiuala (KLO2000049)
Vanamõisa lahe hoiuala (KLO2000048)
Vanajõe hoiuala (KLO2000067)
Pühalepa hoiuala (KLO2000045)
Vilivalla hoiuala (KLO2000050)
Kuri-Hellamaa hoiuala (KLO2000039)
Paope loo hoiuala (KLO2000042)
Sarve MKA, Ida-Sarve skv. (KLO1100655)
Märjakaasiku kassikaku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100897)
Kõpu LKA, Arapsi skv. (KLO1101238)
Käina lahe-Kassari MKA, Orjaku silma skv. (KLO1100022)
Hiiumaa laidude MKA, Salinõmme soolaku skv. (KLO1100104)
Käina lahe-Kassari MKA, Käina skv. (KLO1100142)
Kõpu LKA, Kõivasoo skv. (KLO1101224)
Kõpu LKA, Tiharu skv. (KLO1101236)
Kõpu LKA, Ristna skv. (KLO1101233)
Vahtrepa MKA, Kallaste panga skv. (KLO1100936)
Paope LKA, Armioja skv. (KLO1100983)
Tihu LKA, Leemeti skv. (KLO1101063)
Tihu LKA, Vanajõe skv. (KLO1101064)
Sarve maastikukaitseala, Aruküla sihtkaitsevöönd (PLO2001058)
Väinamere hoiuala (Hiiu) (KLO2000340)
Luhastu hoiuala (KLO2000041)
Käina lahe-Kassari MKA, Vaemla skv. (KLO1101398)
Käina lahe-Kassari MKA, Kassari sääre skv. (KLO1100232)
Kõpu LKA, Mägipe skv. (KLO1101241)
Kõpu LKA, Rebastemäe skv. (KLO1101243)
Kõpu looduskaitseala (KLO1000570)
Käina lahe-Kassari maastikukaitseala (KLO1000508)
Kõpu LKA, Linnaru skv. (KLO1101229)
Kõpu LKA, Kaleste skv. (KLO1101223)
Käina lahe-Kassari MKA, Taguküla skv. (KLO1101394)
Käina lahe-Kassari MKA, Piibunina skv. (KLO1101393)
Käina lahe-Kassari MKA, Telliskivirahu skv. (KLO1101395)
Käina lahe-Kassari MKA, Uidu skv. (KLO1101396)
Sepaste MKA, Sepaste skv. (KLO1100953)
Hiiumaa laidude maastikukaitseala, Soonlepa lahe saarte sihtkaitsevöönd (PLO2001066)
Väinamere hoiuala (Hiiu) (PLO1000761)
Luhastu hoiuala (2075555874)
Sarve maastikukaitseala (PLO1000732)
Pihla-Kaibaldi LKA, Kaibaldi skv. (KLO1100928)
Hiiumaa laidude maastikukaitseala (KLO1000471)
Sarve maastikukaitseala (KLO1000158)
Tareste maastikukaitseala (KLO1000601)
Tahkuna looduskaitseala (KLO1000290)
Kukka maastikukaitseala (KLO1000500)
Leigri looduskaitseala (KLO1000275)
Paope looduskaitseala (KLO1000281)
Pihla-Kaibaldi looduskaitseala (KLO1000267)
Kärdla linnapark (KLO1200452)
Kärdla rannapark (KLO1200453)
Vaemla mõisa park (KLO1200461)
Putkaste jugapuude kasvukoht; Leluselja jugapuud (KLO1200531)
Tihu LKA, Tihu skv. (KLO1101211)
Tareste MKA, Tareste skv. (KLO1101386)
Kõpu LKA, Rattagu skv. (KLO1101242)
Kõpu LKA, Väikesoode skv. (KLO1101237)
Kõpu LKA, Ligude skv. (KLO1101228)
Kõpu LKA, Niidametsa skv. (KLO1101230)
Kõpu LKA, Ohami skv. (KLO1101231)
Kõpu LKA, Roogoja skv. (KLO1101234)
Kõpu LKA, Palli skv. (KLO1101232)
Kõpu LKA, Kriipsuränga skv. (KLO1101239)
Kõpu LKA, Lepistupao skv. (KLO1101240)
Tareste MKA, Tareste lahe pv. (KLO1101385)
Kõpu LKA, Põhjaranna pv. (KLO1101247)
Põdrapao rohelise hiidkupra püsielupaik (KLO3000889)
Mänspe merikotka püsielupaik (KLO3000935)
Tülli merikotka püsielupaik (KLO3000951)
Palade rändrahn (KLO4000517)
Mänspe merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101125)
Tülli merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101140)
Paluküla rändrahn (KLO4000518)
Märjakaasiku kassikaku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100896)
Mägipää rändrahn; (Mägipe rändrahn) (KLO4001105)
Leetselja kadakad (KLO4000303)
Nasva kadakad (KLO4000304)
Kurisoo auk (KLO4000541)
Kukka põllukivi (KLO4000931)
Kõpu suurkivi; Lepistepao suurkivi; Kõrgessaare suurkivi (KLO4000474)
Helmerseni kivikülv; Helmerseni kivid (KLO4000472)
Teomeeste leivalaud (KLO4000532)
Tärkma ohvritamm (KLO4000306)
Ungrukivi (KLO4000519)
Unikivi (KLO4000520)
Veski jugapuu (2 tk); Õngu jugapuu (KLO4000302)
Vaemla hõbevaher (KLO4001246)
Vaemla mägivaher (KLO4001223)
Tahkuna LKA, Kodeste soo skv. (KLO1100941)
Tihu LKA, Õngu skv. (KLO1101065)
Kõpu saar; Oja küla saar (KLO4000215)
Sülluste must mänd (KLO4000305)
Jaaksoni tamm (KLO4000309)
Mihkli sanglepp; (Must lepp). (KLO4000308)
Põhja e. punane tamm; (Mihkli põhja tamm) (KLO4000307)
Tubala rändrahn; Tõllu kivi (KLO4000470)
Vanapagana kivi; (Tõllukivi) (KLO4000471)
Põdrapao rohelise hiidkupra püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101077)
Tilga maastikukaitseala (KLO1000041)
Kõpu LKA, Kaleste pv. (KLO1101245)
Pihla-Kurisu hoiuala (KLO2000043)
Härjakivi (KLO4000514)
Leigri LKA, Leigri pv. (KLO1101049)
Käina lahe-Kassari MKA, Õunaku skv. (KLO1100056)
Nõrgakivi (KLO4000513)
Pisilina püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100233)
Leigri LKA, Vasikaselja skv. (KLO1101047)
Hiiumaa laidude MKA, Soonlepa lahe pv. (KLO1100080)
Hiiumaa laidude MKA, Soonlepa lahe saarte skv. (KLO1100093)
Pisilina püsielupaik (KLO3000003)
Suureranna hoiuala (KLO2000046)
Käina lahe-Kassari MKA, Kassari pv. (KLO1100141)
Kõpu LKA, Heistesoo skv. (KLO1101221)
Märjakaasiku kassikaku püsielupaik (KLO3000726)
Kurisu neeluauk (KLO4000540)
Kõpu LKA, Hirmuste skv. (KLO1101222)
Vahtrepa MKA, Hagaste skv. (KLO1100937)
Tahkuna LKA, Kodeste metsa skv. (KLO1100942)
Paope LKA, Riida skv. (KLO1100980)
Käina lahe-Kassari MKA, Kiigeplatsi pv. (KLO1101400)
Harilik tamm (KLO4001106)
Heilu rändrahn (KLO4000516)
Tareste MKA, Rannametsa skv. (KLO1101383)
Käina lahe-Kassari MKA, Käina lahe skv. (KLO1100014)
Tahkuna LKA, Lõimastu skv. (KLO1100940)
Tahkuna LKA, Kauste skv. (KLO1100944)
Leigri LKA, Leigri skv. (KLO1101048)
Tahkuna LKA, Lehtma loodusreservaat (KLO1101088)
Sarve MKA, Aruküla. skv (KLO1100654)
Tilga MKA, Tilga skv. (KLO1100679)
Vahtrepa MKA, Vahtrepa pv. (KLO1101046)
Tareste sanglepad (2) (KLO4000735)
Kukka MKA, Kukka skv. (KLO1100705)
Pihla-Kaibaldi LKA, Järvemägede skv. (KLO1100930)
Pihla-Kaibaldi LKA, Pihlasoo skv. (KLO1100929)
Pihla-Kaibaldi LKA, Pihla-Kaibaldi pv. (KLO1100933)
Tihu looduskaitseala (KLO1000310)
Suuremõisa mõisa park (KLO1200530)
Vahtrepa maastikukaitseala (KLO1000238)
Sepaste maastikukaitseala (KLO1000276)
Kõpu merekaitseala (1822334606)
Jausa jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000180)
Rebasselja jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100168)
Jausa jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100164)
Kõpu LKA, Kõriku skv. (KLO1101227)
Tahkuna LKA, Järidemetsa skv. (KLO1100939)
Kõpu LKA, Ristna pv. (KLO1101248)
Paope LKA, Paope pv. (KLO1100982)
Sarve MKA, Sarve pv. (KLO1100657)
Tahkuna LKA, Lepaniidi skv. (KLO1100938)
Leigri LKA, Leigri soo skv. (KLO1101099)
Paope LKA, Paope skv. (KLO1100981)
Käina lahe-Kassari MKA, Vaemla lahe skv. (KLO1101397)
Sarve MKA, Lääne-Sarve skv. (KLO1100656)
Tihu LKA, Tihu järvede skv. (KLO1101066)
Kõpu LKA, Kõivasoo pv. (KLO1101246)
Kõpu-Vaessoo hoiuala (KLO2000040)
Kadakas (KLO4000262)
Putkaste mänd (KLO4000279)
Sanglepp (KLO4000286)
Karmu püramiidkadakas (KLO4000264)
Hiiumaa laidude maastikukaitseala (PLO1000733)
Hiiumaa laidude maastikukaitseala, Passi piiranguvöönd (PLO2001153)
Kõrgessaare LKA, Kõrgessaare skv. (KLO1101407)
Kõrgessaare LKA, Pihla allikate skv. (KLO1101406)
Pihla-Kaibaldi looduskaitseala, Järvemägede sihtkaitsevöönd (PLO2001570)
Pihla-Kaibaldi looduskaitseala, Pihlasoo sihtkaitsevöönd (PLO2001571)
Pihla-Kaibaldi looduskaitseala (PLO1000918)
Pihla-Kaibaldi looduskaitseala, Kaibaldi sihtkaitsevöönd (PLO2001572)
Pihla-Kaibaldi looduskaitseala, Pihla-Kaibaldi piiranguvöönd (PLO2001573)
Kõrgessaare käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101426)
Tulimurru jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100167)
Suuremõisa jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100155)
Vanajõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100163)
Suuremõisa jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000175)
Vanajõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000179)
Tulimurru jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000181)
Käina lahe-Kassari MKA, Esiküla pv. (KLO1101399)
Rebasselja jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100169)
Vaemla jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100153)
Vaemla jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000174)
Armijõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000178)
Armijõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100161)
Jausa jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100165)
Vaemla jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100152)
Suuremõisa jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100154)
Pihla jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100159)
Luguse jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100171)
Kidaste jõe euroopa naaritsa püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100157)
Luguse jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100170)
Pihla jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000177)
Kidaste jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000176)
Luguse jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000183)
Kidaste jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100156)
Pihla jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100158)
Vanajõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100162)
Tulimurru jõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100166)
Armijõe euroopa naaritsa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100160)
Rebasselja jõe euroopa naaritsa püsielupaik (KLO3000182)
Kõrgessaare park (KLO1200553)
Sanglepa allee (4.7 km) (KLO1200549)
Kõrgessaare looduskaitseala (KLO1000611)
Mänspe merikotka püsielupaik (KLO3001050)
Mänspe merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101240)
Sarve maastikukaitseala, Sarve piiranguvöönd (PLO2001059)
Sarve maastikukaitseala, Ida-Sarve sihtkaitsevöönd (PLO2001060)
Sarve maastikukaitseala, Lääne-Sarve sihtkaitsevöönd (PLO2001057)
Sarve maastikukaitseala, Ristiranna sihtkaitsevöönd (PLO2001061)
Ristna merikotka püsielupaik (KLO3000133)
Suuremõisa merikotka püsielupaik (KLO3001161)
Kõpu merikotka püsielupaik (KLO3000008)
Vanamõisa merikotka püsielupaik (KLO3000245)
Kukka maastikukaitseala (PLO1000670)
Kukka maastikukaitseala, Kukka sihtkaitsevöönd (PLO2000977)
Tõllukivi (KLO4001029)
Luidja maastikukaitseala (KLO1000523)
Luidja MKA, Luidja skv. (KLO1100038)
Kõrgessaare-Mudaste hoiuala (PLO1000734)
Pihla-Kurisu hoiuala (PLO1000735)
Sarapiku käpaliste püsielupaik (KLO3001218)
Kõrgessaare käpaliste püsielupaik (KLO3001214)
Viskoosa käpaliste püsielupaik (KLO3001216)
Viskoosa käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101428)
Sarapiku käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101430)
Hiiumaa laidude maastikukaitseala, Salinõmme soolaku sihtkaitsevöönd (PLO2001063)
Hiiumaa laidude maastikukaitseala, Soonlepa lahe piiranguvöönd (PLO2001064)
Käina koolipargi arboreetum (KLO5000020)
Käina koolipargi arboreetum, Käina koolipargi arboreetumi pv. P1 (KLO5100021)
Käina koolipargi arboreetum, Käina koolipargi arboreetumi pv. P2 (KLO5100022)
Tubala looduskaitseala (706136414)
Õngu looduskaitseala (1836336414)
Taterma kadakad (KLO5000021)
Tilga looduskaitseala (-1878637503)
Tilga looduskaitseala, Prassi piiranguvöönd (-1751640794)
Lehtma rohelise hiidkupra püsielupaik (PLO1000673)
Ristna kanakulli püsielupaik (PLO1000554)
Ristna kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2000678)
Ristna kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2000679)
Tilga looduskaitseala, Prassi soo sihtkaitsevöönd (-1628540737)
Tilga looduskaitseala, Tilga männiku sihtkaitsevöönd (-1273640782)
Lehtma rohelise hiidkupra püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2000989)
Taterma kadakad, Taterma kadakate pv. (KLO5100023)
Kassari merikotka püsielupaik (KLO3001390)
Kassari merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101600)
Prassi kanakulli püsielupaik (-1368218778)
Reikama kanakulli püsielupaik (-253058202)
Prassi kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (-1517947288)
Prassi kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-2013006232)
Reikama kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (1631516264)
Reikama kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (79230568)
Harju merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101674)
Harju merikotka püsielupaik (KLO3001464)
Hagaste merikotka püsielupaik (KLO3001465)
Põrgukivi (KLO4000934)
Hiiesaare Silmakivi (KLO4000932)
Heistesoo kased; (Soosaare kased). (KLO4000631)
Sang -ja halli lepa hübriid; (Heistesoo lepp). (KLO4000632)
Kukka kivi (KLO4001152)
Ülendi pärn e. Pühapärn; Ülendi niinepuu (KLO4001104)
Palade Silmaallikas; (Kukemäe allikas) (KLO4001063)
Kuradikivi (KLO4001045)
Suurikpõllu suurkivi (KLO4001028)
Rändrahn "Antu kivi" (KLO4001027)
Murro rändrahn; (Viiri rändrahn) (KLO4001026)
Põlise leppe kivid; (Põhilise leppe kivid) (KLO4001025)
Suuremõisa merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101355)
Vanamõisa merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100384)
Ristna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100367)
Kõpu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100022)
Tubala looduskaitseala sihtkaitsevöönd (1866555755)
Luhastu hoiuala laiendus (-323436414)
Kõpu looduskaitseala laiendus (-442136414)
Leigri looduskaitseala (323936414)
Paluküla looduskaitseala (501836414)
Ristna merikotka püsielupaiga laiendus (511036414)
Suureranna hoiuala laiendus (-393736414)
Paluküla looduskaitseala sihtkaitsevöönd (-1036455755)
Kõpu looduskaitseala laienduse sihtkaitsevöönd (-370455755)
Leigri looduskaitseala sihtkaitsevöönd (-336255755)
Ristna merikotka püsielupaiga laienduse sihtkaitsevöönd (-2004055755)
Õngu looduskaitseala sihtkaitsevöönd (209355755)
Hüti looduskaitseala (KLO1000619)
Hüti LKA, Hüti skv. (KLO1101428)
Suuremõisa merikotka püsielupaik (KLO3001541)
Suuremõisa merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101751)
Kalana LKA, Kalana skv. (KLO1101434)
Kalana looduskaitseala (KLO1000623)
Hagaste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101675)
Taguküla merikotka püsielupaik (KLO3001568)
Taguküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101778)
Mänspe merikotka püsielupaik (KLO3001573)
Mänspe merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101783)
Valgu merikotka püsielupaik (KLO3000147)
Valgu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100372)
Malvaste merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101796)
Jõeranna merikotka püsielupaik (KLO3000126)
Jõeranna merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101795)
Jõeranna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100366)
Malvaste merikotka püsielupaik (KLO3000009)
Malvaste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100023)
Koidma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101303)
Koidma merikotka püsielupaik (KLO3001112)
Paluküla 3 rahnu (KLO4000933)
Kandle mänd (KLO4000633)
Õunaku merikotka püsielupaik (KLO3001612)
Õunaku merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101843)
Märjakaasiku kassikaku püsielupaik (PLO1000856)
Märjakaasiku kassikaku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001401)
Märjakaasiku kassikaku püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2001400)
Kaleste merikotka püsielupaik (KLO3001613)
Kaleste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101844)
Hagaste merikotka püsielupaik (KLO3001614)
Hagaste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101845)
Jõeranna merikotka püsielupaik (KLO3001618)
Jõeranna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101849)
Ristna kanakulli püsielupaik (KLO3001661)
Ristna kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101907)
Ristna kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101904)
Esiküla merikotka püsielupaik (KLO3001695)
Esiküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101951)
Ristna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101964)
Ristna merikotka püsielupaik (KLO3001707)
Rändrahn Paluküla külas (770798482)
Pööru talu kask (990452782)
Kukka looduskaitseala (KLO1000655)
Kukka LKA, Kukka skv. (KLO1101682)
Sarve MKA, Ristiranna skv. (KLO1101579)
Hiiumaa laidude MKA, Passi pv. (KLO1101581)
Kalana merikotka püsielupaik (KLO3001871)
Kalana merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102164)
Mänspe merikotka püsielupaik (KLO3001872)
Mänspe merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102165)
Taguküla merikotka püsielupaik (KLO3001873)
Taguküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102166)
Prassi kanakulli püsielupaik (-1068035130)
Prassi kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (2051684044)
Prassi kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (-1915217718)
Passi kivi (Vanapagana kolmas kivi) (-475928328)