Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2011.01.10 Komisjoni otsus, 10.1.2011, millega võetakse vastavalt nõukogu direktiivile 92/43/EMÜ vastu boreaalses biogeograafilises piirkonnas asuvate ühenduse tähtsusega alade neljas ajakohastatud loeteluVäljad: peida ,kuva
Vastu võetud10.01.2011
RekvisiitEuroopa Komisjoni otsus 10.1.2011
PealkiriKomisjoni otsus, 10.1.2011, millega võetakse vastavalt nõukogu direktiivile 92/43/EMÜ vastu boreaalses biogeograafilises piirkonnas asuvate ühenduse tähtsusega alade neljas ajakohastatud loetelu
Failid: peida ,kuva
Seotud failEK_otsus_2011.01.10 (pdf, 6,4 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud rahvusvahelise tähtsusega aladKohatu loodusala EE0020302
Luusika loodusala EE0060217
Undama soo loodusala EE0040115
Hilba jõgi EE0080202
Palojärve loodusala EE0080222
Tatra loodusala EE0080375
Pajaka-Vardi loodusala EE0020311
Mädajõe loodusala EE0080237
Mahtra loodusala EE0020324
Mõdriku-Roela loodusala EE0060202
Ebavere loodusala EE0060215
Voki loodusala EE0080404
Marimetsa-Õmma loodusala EE0040203
Luitemaa loodusala EE0040351
Vanamõisa loodusala EE0040113
Võhandu jõe ürgoru loodusala EE0080235
Agusalu EE0070102
Vansi loodusala EE0010176
Kesknõmme loodusala EE0040422
Kostivere loodusala EE0010114
Tõstamaa loodusala EE0040363
Otiküla loodusala EE0080577
Kaasjärve loodusala EE0080631
Vahtrissoo loodusala EE0040485
Pikre järve loodusala EE0080417
Ardu loodusala EE0010112
Laukesoo loodusala EE0010108
Ubari loodusala EE0010152
Karula loodusala EE0080671
Vahenurme loodusala EE0040365
Porgandi veski EE0080228
Pähni loodusala EE0080616
Kisejärve loodusala EE0080603
Tori põrgu loodusala EE0040360
Uhtju loodusala EE0060220
Prangli loodusala EE0010126
Võrtsjärve loodusala EE0080524
Rava loodusala EE0060105
Kihnu loodusala EE0040313
Avaste loodusala EE0020338
Elva loodusala EE0080318
Väike-Emajõe loodusala EE0080432
Koikküla loodusala EE0080430
Alva-Kärsu loodusala EE0040387
Suursoo-Leidissoo loodusala EE0040202
Saaremetsa loodusala EE0040463
Vasalemma loodusala EE0010155
Kabli loodusala EE0040305
Sonni loodusala EE0020331
Koorunõmme loodusala EE0040428
Vääna-Viti loodusala EE0010191
Palakmäe EE0080413
Äntu loodusala EE0060212
Mihkli loodusala EE0040307
Prandi loodusala EE0060108
Suurekivi loodusala EE0060208
Age oru loodusala EE0080302
Piusa-Võmmorski loodusala EE0080621
Vardi loodusala EE0020411
Kasti lahe loodusala EE0040418
Veski loodusala EE0080206
Sirtsi loodusala EE0070104
Alema loodusala EE0010107
Lao loodusala EE0040323
Kaarmise loodusala EE0040410
Ridaküla loodusala EE0020321
Elva jõgi EE0080325
Mäetaguse loodusala EE0070111
Kämbla loodusala EE0010103
Viieristi loodusala EE0040494
Ahja EE0080217
Parila loodusala EE0010111
Karsna järve loodusala EE0080626
Silmsi soo loodusala EE0060113
Vapramäe loodusala EE0080309
Maapaju loodusala EE0010113
Säärenõmme loodusala EE0040464
Lümandu loodusala EE0020317
Tolkuse loodusala EE0040359
Lahepera loodusala EE0080319
Tuhala loodusala EE0010101
Iidva loodusala EE0060115
Rahumäe loodusala EE0010143
Viidumäe loodusala EE0040493
Rahula-Napanurga loodusala EE0020410
Sahmeni loodusala EE0070126
Tammiku loodusala EE0010105
Udria loodusala EE0070110
Pühajõe loodusala EE0070129
Struuga EE0070128
Karste loodusala EE0080218
Konguta loodusala EE0080305
Raja-Kärevere EE0080321
Otepää loodusala EE0080401
Paope loodusala EE0040112
Paunküla loodusala EE0010104
Ahja loodusala EE0080217
Pahtpää loodusala EE0080227
Karitsu loodusala EE0020333
Nedrema loodusala EE0040334
Märjamaa järtade loodusala EE0020408
Kahvena loodusala EE0080521
Nõva-Osmussaare loodusala EE0040201
Linnuraba loodusala EE0020312
Meenikunno loodusala EE0080204
Valgejärve loodusala EE0010121
Alajõe loodusala EE0070179
Orajõe loodusala EE0040340
Selja jõe loodusala EE0060218
Toolse loodusala EE0060271
Lasila loodusala EE0060206
Einbi loodusala EE0040215
Viljandi loodusala EE0080514
Kahtla-Kübassaare loodusala EE0040412
Saunametsa loodusala EE0040354
Haavassoo loodusala EE0040404
Laidunina loodusala EE0040436
Heimtali loodusala EE0080520
Pirita EE0010120
Järise loodusala EE0040407
Sanga loodusala EE0040362
Mõisamõtsa loodusala EE0080619
Prassi EE0040132
Võlumäe loodusala EE0060230
Endla loodusala EE0080172
Lepakose loodusala EE0080523
Kurisoo loodusala EE0060103
Kolga lahe loodusala EE0010171
Aidu soo loodusala EE0080173
Küdema lahe loodusala EE0040432
Akste loodusala EE0080275
Naissoo loodusala EE0040332
Pühametsa loodusala EE0040456
Tihu EE0040120
Türi-Karjaküla loodusala EE0060117
Koiva-Mustjõe luha loodusala EE0080421
Kurese loodusala EE0040353
Abruka loodusala EE0040401
Karisilla oja loodusala EE0080239
Sauniku loodusala EE0080408
Põduste-Upa loodusala EE0040455
Ohepalu loodusala EE0020205
Sadrametsa loodusala EE0080615
Kiigumõisa loodusala EE0060110
Soontaga-Sauniku loodusala EE0080410
Haavakannu loodusala EE0060207
Rahaaugu loodusala EE0020319
Kolga loodusala EE0040318
Kastna loodusala EE0040312
Leppoja loodusala EE0080510
Pärnu jõe loodusala EE0040345
Kurtna-Vilivere loodusala EE0020318
Viivikonna loodusala EE0070189
Tehu loodusala EE0040481
Karuse-Linnuse loodusala EE0040207
Pakasjärve loodusala EE0010144
Väinamere loodusala EE0040002
Atsalama loodusala EE0070117
Pihla-Kurisu loodusala EE0040123
Rubina loodusala EE0080501
Mõisamõtsa EE0080619
Preedi jõe loodusala EE0060122
Vana-Lahetaguse loodusala EE0040487
Reiu jõe loodusala EE0040384
Andressaare loodusala EE0080107
Lüsingu loodusala EE0060109
Timmase EE0080635
Viitna loodusala EE0060221
Manilau-Hanilaiu loodusala EE0040328
Tündre loodusala EE0080415
Viisjaagu loodusala EE0080317
Küdema loodusala EE0040430
Tammelehe loodusala EE0060224
Endla EE0080120
Kolga laht EE0010128
Laiküla loodusala EE0040211
Rebasmäe loodusala EE0080212
Peetri jõe EE0080608
Maruoru loodusala EE0080272
Käntu-Kastja EE0040209
Timmase loodusala EE0080635
Teesu loodusala EE0040480
Vilivalla loodusala EE0040125
Kastna-Rapla loodusala EE0020335
Räpina loodusala EE0080216
Odalätsi loodusala EE0040448
Karida loodusala EE0040415
Oodsipalo loodusala EE0080274
Mahu-Rannametsa EE0060223
Suurissoo loodusala EE0040474
Tellissaare loodusala EE0040357
Laguja oja EE0080326
Tänassilma loodusala EE0080511
Mooste loodusala EE0080207
Metsapoole loodusala EE0040330
Edise loodusala EE0070113
Rannaniidu loodusala EE0040348
Põdrapao loodusala EE0040111
Pirita loodusala EE0010120
Nõmme raba loodusala EE0060114
Allikukivi loodusala EE0040301
Raikküla-Paka loodusala EE0020322
Metsaääre loodusala EE0040302
Haapsi loodusala EE0040329
Alatskivi loodusala EE0080311
Aheru loodusala EE0080422
Uhtjärve loodusala EE0080623
Väike-Palkna loodusala EE0080606
Palakmäe loodusala EE0080413
Simiste-Oina loodusala EE0040470
Soontaga EE0080409
Nätsi-Võlla loodusala EE0040336
Pabra järve loodusala EE0080625
Riksu ranniku loodusala EE0040461
Virosi loodusala EE0080226
Paope loo loodusala EE0040121
Kiviloo loodusala EE0010110
Siplase loodusala EE0040406
Väike-Pakasjärv EE0010145
Kurematsi loodusala EE0080411
Haanja loodusala EE0080613
Väätsa loodusala EE0060116
Tõhela-Ermistu loodusala EE0040361
Piusa EE0080622
Mukri loodusala EE0020327
Vidrike loodusala EE0080405
Peeda jõe loodusala EE0080324
Tillniidu loodusala EE0020326
Tõnija loodusala EE0040482
Võlingi oja loodusala EE0060123
Tõlgametsa EE0060222
Võrsna loodusala EE0040497
Raespa loodusala EE0040349
Pootsi loodusala EE0040343
Aegna saare loodusala EE0010188
Rannaniidi loodusala EE0040457
Porkuni loodusala EE0060214
Kariste järve loodusala EE0080515
Paeküla loodusala EE0020304
Laho loodusala EE0080225
Anija loodusala EE0010109
Vedruka raba loodusala EE0040489
Alam-Pedja loodusala EE0080374
Koigi loodusala EE0040425
Ojaküla EE0070116
Kurimetsa loodusala EE0080509
Sämi loodusala EE0060219
Smolnitsa loodusala EE0070101
Luidja loodusala EE0040118
Tagamõisa EE0040475
Pühalepa loodusala EE0040127
Mullutu-Loode loodusala EE0040443
Sookuninga loodusala EE0040369
Nõmmküla loodusala EE0040447
Parmu loodusala EE0080617
Tooni loodusala EE0080178
Allirahu loodusala EE0040402
Hurda loodusala EE0080611
Kooraste Pikkjärve loodusala EE0080201
Nepste loodusala EE0040335
Kaunispe loodusala EE0040420
Tuhu loodusala EE0040214
Murati loodusala EE0080604
Kirikumäe loodusala EE0080607
Luhasoo loodusala EE0080601
Avijõe loodusala EE0070127
Naissaare loodusala EE0010127
Uiakatsi loodusala EE0080232
Sorgu loodusala EE0040358
Vääna EE0010125
Suurupi loodusala EE0010140
Kingli loodusala EE0040423
Karala-Pilguse EE0040413
Kasemetsa loodusala EE0040427
Navesti loodusala EE0040333
Mustallika loodusala EE0080109
Orkjärve loodusala EE0010133
Kaasiku loodusala EE0080111
Uljaste loodusala EE0070125
Lopa paljandi loodusala EE0080505
Kalli soo loodusala EE0040483
Kärnjärve loodusala EE0080628
Jalase loodusala EE0020313
Sauniku oja EE0080431
Ontika loodusala EE0070108
Vooremaa järvede loodusala EE0080110
Peetri jõe loodusala EE0080608
Leigri loodusala EE0040119
Vulbi loodusala EE0060107
Võhandu jõe loodusala EE0080236
Lannasmaa loodusala EE0040437
Karala-Pilguse loodusala EE0040414
Parika EE0080522
Vanalõve loodusala EE0040488
Pullijärve loodusala EE0080620
Vilsandi loodusala EE0040496
Ülgase loodusala EE0010116
Varbla loodusala EE0040352
Pae loodusala EE0020330
Jägala loodusala EE0010150
Valgejõe loodusala EE0010156
Kärasi loodusala EE0070187
Maalasti loodusala EE0080578
Vagula järve loodusala EE0080612
Kada järve loodusala EE0080429
Kivijärve loodusala EE0080223
Aegviidu loodusala EE0010153
Mõrdama loodusala EE0040331
Oidrema loodusala EE0040339
Lavassaare loodusala EE0040324
Kaugatoma-Lõu loodusala EE0040441
Verijärve loodusala EE0080618
Kubija järve loodusala EE0080627
Rannamõisa loodusala EE0010132
Päite loodusala EE0070123
Väägvere loodusala EE0080303
Põduste luha loodusala EE0040454
Aidu loodusala EE0080104
Teringi loodusala EE0080504
Prange loodusala EE0080407
Poanse loodusala EE0040206
Ehmja-Turvalepa loodusala EE0040204
Kosemäe loodusala EE0040319
Valgeraba loodusala EE0040375
Karula-Pikkjärve loodusala EE0080424
Nässumaa loodusala EE0040445
Ruila loodusala EE0010124
Ihamaru-Tilleoru loodusala EE0080202
Krassi loodusala EE0010154
Ura loodusala EE0040355
Padaoru loodusala EE0060213
Kaugatoma-Lõo EE0040419
Kiruvere loodusala EE0010141
Vääna loodusala EE0010125
Kareda loodusala EE0060104
Õisu loodusala EE0080516
Laasu loodusala EE0040435
Kuri-Hellamaa loodusala EE0040126
Sinialliku loodusala EE0080519
Järve loodusala EE0040408
Päevakese loodusala EE0080210
Hino loodusala EE0080602
Mäe loodusala EE0040442
Lindi loodusala EE0040326
Kahtla-Kübassaare EE0040411
Mõneku loodusala EE0080472
Pähklisaare loodusala EE0080301
Saarjärve loodusala EE0080101
Vaiste loodusala EE0040366
Tellise loodusala EE0080103
Kerju loodusala EE0040421
Ruhnu loodusala EE0040462
Selisoo loodusala EE0070124
Oti loodusala EE0080177
Kalita loodusala EE0040308
Jõuga loodusala EE0070119
Tihu loodusala EE0040120
Suigu loodusala EE0060216
Lubjaahju järve loodusala EE0080402
Pilkuse loodusala EE0020305
Liiva-Putla loodusala EE0040439
Oese soo loodusala EE0040338
Jalgsema loodusala EE0060112
Kõrissoo loodusala EE0040321
Kuiaru loodusala EE0040320
Sepaste loodusala EE0040117
Ämmamäe loodusala EE0040368
Väikõ-Nedsäjä loodusala EE0080211
Paistu loodusala EE0080518
Madissaare loodusala EE0040327
Õru loodusala EE0080428
Kärevere loodusala EE0080371
Pedase loodusala EE0010184
Kärevere EE0080308
Hauka loodusala EE0080214
Tahkuna loodusala EE0040133
Püümetsa loodusala EE0010136
Suuremõisa lahe loodusala EE0040473
Odalätsi EE0040448
Kotlandi loodusala EE0040429
Naage loodusala EE0010138
Piusa loodusala EE0080622
Väikese väina loodusala EE0040486
Siniküla loodusala EE0080376
Lahemaa EE0010173
Kauksi loodusala EE0070115
Sootaga loodusala EE0080304
Luiste loodusala EE0040210
Karinõmme loodusala EE0040311
Oina EE0040450
Lambahanna järve loodusala EE0080403
Pangametsa loodusala EE0070109
Padinasaare loodusala EE0080106
Krüüdneri loodusala EE0080277
Salavalge-Tõrasoo loodusala EE0020314
Karula EE0080633
Kukka-Luhastu loodusala EE0040128
Värska loodusala EE0080215
Kanepi järvede loodusala EE0080220
Ohessaare loodusala EE0040449
Konuvere loodusala EE0020306
Karujärve loodusala EE0040416
Lihula loodusala EE0040213
Hiiu madala loodusala EE0040129
Lavatsi järve loodusala EE0080312
Raudrahu loodusala EE0040499
Tagula loodusala EE0080426
Linnumängu loodusala EE0020328
Muti loodusala EE0080517
Tamula järve loodusala EE0080637
Kaarma loodusala EE0040409
Soomaa loodusala EE0080574
Järveotsa loodusala EE0040303
Kuke-Kiili loodusala EE0040205
Lüübnitsa loodusala EE0080231
Akste järve loodusala EE0080224
Vinni-Pajusti loodusala EE0060227
Andresjärve loodusala EE0080412
Laulaste loodusala EE0040309
Koorküla loodusala EE0080420
Mustoja loodusala EE0080234
Paganamaa loodusala EE0080632
Nihatu loodusala EE0040446
Kanaküla loodusala EE0040310
Porgandi veski EE0080228
Pihla-Kaibaldi loodusala EE0040116
Anne loodusala EE0080310
Ilusa oja EE0080327
Tumala loodusala EE0040484
Meelva loodusala EE0080203
Paadenurme EE0070114
Sepamaa loodusala EE0040467
Asva loodusala EE0040403
Varangu loodusala EE0060225
Sutu lahe loodusala EE0040472
Kõnnumaa loodusala EE0020325
Viilupi loodusala EE0040131
Tilga loodusala EE0040114
Tammese loodusala EE0040478
Pärlijõe luha loodusala EE0080638
Sadramõtsa loodusala EE0080614
Viidu loodusala EE0040492
Kuulmajärve loodusala EE0080230
Mustjärve loodusala EE0080315
Piiumetsa loodusala EE0020329
Kaisma loodusala EE0040306
Määru loodusala EE0060102
Kooraste Kõvvõrjärve loodusala EE0080233
Mahu-Rannametsa loodusala EE0060223
Ranna-Põitse loodusala EE0040458
Sulu loodusala EE0020332
Kullamäe loodusala EE0080503
Allika EE0080406
Kääpa loodusala EE0080108
Valgjärve loodusala EE0080221
Valkla klindi loodusala EE0010190
Valgeranna loodusala EE0040367
Pillu loodusala EE0080579
Nigula loodusala EE0040370
Muraka loodusala EE0070103
Võlumäe EE0060234
Angasilla loodusala EE0020303
Vääna-Posti loodusala EE0010175
Kaberla loodusala EE0010177
Järvevälja loodusala EE0070122
Kudjape loodusala EE0040433
Parika loodusala EE0080573
Kallaste loodusala EE0080320
Kirmsi loodusala EE0080209
Tahkjärve soo loodusala EE0080213
Kiviaru loodusala EE0080506
Letipea loodusala EE0060231
Purtsi jõe loodusala EE0080433
Vääna jõe loodusala EE0010187
Ropka-Ihaste loodusala EE0080313
Järveoja loodusala EE0060229
Sandla loodusala EE0040465
Vesitükimaa loodusala EE0040490
Kivikupitsa loodusala EE0040317
Uulu-Võiste loodusala EE0040364
Tahula-Reo loodusala EE0040477
Välgi loodusala EE0080322
Salla loodusala EE0060280
Padakõrve loodusala EE0080306
Koonga tammiku loodusala EE0040315
Toolse EE0060201
Maidla-Iganõmme loodusala EE0020301
Siiksaare-Oessaare loodusala EE0040469
Kiiviti järve loodusala EE0080423
Roksi järve loodusala EE0080418
Käntu-Kastja loodusala EE0040209
Sirtsi EE0070104
Selja-Põdra loodusala EE0020307
Sepa loodusala EE0040466
Puhatu loodusala EE0070106
Salavalge-Tõrasoo EE0020314
Järvselja loodusala EE0080307
Niitvälja loodusala EE0010137
Rangu loodusala EE0020409
Lasa loodusala EE0080416
Ruhijärve loodusala EE0080512
Laiksaare loodusala EE0040322
Ilmandu loodusala EE0060210
Kuritse järve loodusala EE0080425
Tikste loodusala EE0080414
Kakulaane loodusala EE0080474
Agusalu loodusala EE0070171
Tammuna loodusala EE0040479
Rutu loodusala EE0080502
Ranna loodusala EE0040405
Hintsiko loodusala EE0080610
Koiva-Mustjõe luht EE0080421
Laulasmaa loodusala EE0010122
Saarjõe loodusala EE0060121
Nurtujõe loodusala EE0020334
Emajõe-Suursoo loodusala EE0080323
Kuusiku loodusala EE0020336
Osõtsuu loodusala EE0080229
Siiraku loodusala EE0040314
Marimetsa-Õmma EE0040203
Tudusoo loodusala EE0060209
Türisalu loodusala EE0010123
Kirbu soo loodusala EE0080475
Adraku loodusala EE0070175
Sutu EE0040471
Neeruti loodusala EE0060203
Pangodi loodusala EE0080314
Mardi-Andruse EE0040498
Rabivere loodusala EE0020316
Lõõdla loodusala EE0080624
Päidre loodusala EE0080576
Lahemaa loodusala EE0010173
Jäola loodusala EE0060226
Kooljamägede loodusala EE0040426
Kabli EE0040304
Urevere loodusala EE0020342
Paraspõllu loodusala EE0010102
Pammana loodusala EE0040452
Tilli loodusala EE0080507
Nõlvasoo loodusala EE0020337
Esna loodusala EE0060101
Änniksaare loodusala EE0070118
Pakri loodusala EE0010129
Tareste loodusala EE0040124
Lasva tammiku loodusala EE0080630
Loobu jõe loodusala EE0060279
Luitemaa EE0040350
Pärnu loodusala EE0040347
Taarikõnnu loodusala EE0020315
Kurtna loodusala EE0070120
Kõpu loodusala EE0040135
Struuga loodusala EE0070128
Liigalaskma-Orinõmme loodusala EE0040438
Tudre loodusala EE0060106
Valgesoo loodusala EE0080205
Seljamäe loodusala EE0060211
Valli soo loodusala EE0080427
Roosna-Alliku loodusala EE0060120
Mädapea loodusala EE0060204
Jausa loodusala EE0040134
Võtikvere loodusala EE0080102
Linaleo järve loodusala EE0080419
Paadrema loodusala EE0040341
Kuivajõe loodusala EE0010148
Muraste loodusala EE0010142
Mustjärve raba loodusala EE0040212
Majori järve loodusala EE0080629
Tagamõisa loodusala EE0040476
Kõrgessaare-Mudaste loodusala EE0040122
Pärlijõe loodusala EE0080605
Peramaa loodusala EE0080208
Kõrvemaa loodusala EE0060119
Põhja-Kõrvemaa loodusala EE0010106
Aseri loodusala EE0070112
Lindmetsa loodusala EE0040440
Mustajõe loodusala EE0070105
Paatsa loodusala EE0040451
Keeri-Karijärve loodusala EE0080316
Sõmeri loodusala EE0040356
Lemmejõe loodusala EE0040342
Lauaru loodusala EE0040315
Peipsiveere loodusala EE0080323
Klaasrahu loodusala EE0040141