Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2001.11.08 Keskkonnaministri 08.11.2001 käskkiri nr 728 "Eesti veekatastri merealade andmekihi koostamine"Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud08.11.2001
RekvisiitKeskkonnaministri 08.11.2001 käskkiri nr 728
PealkiriKeskkonnaministri 08.11.2001 käskkiri nr 728 "Eesti veekatastri merealade andmekihi koostamine"
Failid: peida ,kuva
Seotud fail2011_11_08_kaskkiri_merealad (pdf, 0,2 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudNeugrund VEE3146000
Spithami rand VEE3145000
Keibu laht VEE3144000
Alliklepa laht VEE3143000
Krassi meri VEE3142000
Pakri väin VEE3141000
Pakri väina põhjaosa VEE3140020
Pakri väina põhjaosa VEE3140010
Kurkse väin VEE3140000
Kurkse väina avaosa VEE3139030
Vihterpalu laht VEE3139020
Kurkse väin VEE3139010
Pakri laht VEE3138000
Lahepere laht VEE3137000
Lohusalu rand VEE3136020
Lohusalu laht VEE3136010
Lohusalu laht VEE3136000
Uusmadal VEE3135000
Naissaare läänerand VEE3134080
Naissaare madal VEE3134070
Kakumäe laht VEE3134060
Kopli laht VEE3134050
Paljassaare laht VEE3134040
Tallinna reid VEE3134030
Haabneeme laht VEE3134020
Tallinna lahe osa VEE3134010
Tallinna laht VEE3134000
Aegna põhjarand VEE3133000
Suur salm (Aegna - Rohuneeme) VEE3132000
Tallinna madal VEE3131000
Nygrund VEE3130000
Kuradimuna VEE3129000
Keri meri VEE3128000
Prangli läänerand VEE3127070
Ihasalu lahe avaosa VEE3127060
Leppneeme rand VEE3127050
Muuga laht VEE3127040
Ihasalu lahe keskosa VEE3127030
Kallavere rand VEE3127020
Jõesuu laht VEE3127010
Ihasalu laht VEE3127000
Kaberneeme lahe avaosa VEE3126020
Kaberneeme laht VEE3126010
Kaberneeme laht VEE3126000
Kolga lahe avaosa VEE3125070
Malusi meri VEE3125060
Haapse rand VEE3125050
Salmistu rand VEE3125040
Andineeme rand VEE3125030
Kolga laht VEE3125020
Ulgmadal VEE3125010
Kolga laht VEE3125000
Pärispea süvik VEE3124000
Tapurla rand VEE3123040
Virve rand VEE3123030
Pärispea rand VEE3123020
Hara laht (Loksa vald) VEE3123010
Hara laht VEE3123000
Ulgulaht VEE3122030
Turbuneeme rand VEE3122020
Eru laht VEE3122010
Eru laht VEE3122000
Türju lõpp VEE3271000
Ohessaare rand VEE3270000
Kaunispe rand VEE3269000
Lõu laht VEE3268000
Kaugatuma - Lõu rand VEE3267000
Ööri lõpp VEE3266000
Kriimi - Möldri rand VEE3265000
Möldri laht VEE3264000
Lahetaguse laht VEE3263000
Riksu laht VEE3262000
Pilguse laht VEE3261010
Pilguse laht VEE3261000
Mõndelaid rand VEE3260000
Laimadal VEE3259000
Põtkelmaa madalikud VEE3258000
Ülbaku laht VEE3257000
Roopa laht VEE3256000
Karala rand VEE3255000
Kööbe lõugas VEE3254000
Salava - Soegnina meri VEE3253000
Loonalaiu - Meelaiu rand VEE3252000
Laidupank VEE3251000
Suurkuiv VEE3250000
Soolakuiv VEE3249000
Vilsandi läänerand VEE3248000
Vesiloo madal VEE3247000
Auksaare laht VEE3246000
Loonalaiu - Laasirahu meri VEE3245030
Atla laht VEE3245020
Roja abajas VEE3245010
Atla laht VEE3245000
Ojurahu meri VEE3244020
Kuusnõmme laht VEE3244010
Kuusnõmme laht VEE3244000
Kiirassaare laht VEE3243070
Papisaare rand VEE3243060
Abaja laht VEE3243040
Kiisa laht VEE3243030
Pitkanina laht VEE3243020
Kihelkonna laht VEE3243010
Kihelkonna laht VEE3243000
Kõruse rand VEE3242000
Haagi lõugas VEE3241000
Harilaiu peenar VEE3240000
Uudepanga laht VEE3239000
Undva rand VEE3238000
Pidula laht VEE3237020
Tagalahe osa VEE3237010
Tagalaht VEE3237000
Lõuka laht VEE3236000
Kugalepa laht VEE3235000
Küdema laht VEE3234020
Küdema lahe avaosa VEE3234010
Küdema laht VEE3234000
Varese rand VEE3233000
Soela väina suue VEE3232000
Vanamõisa laht VEE3231000
Haldi ja Külaküla ranna meri VEE3230000
Mardihansu laht VEE3229000
Tiharu rand VEE3228000
Kaleste laht VEE3227000
Grivtsovi madal VEE3226000
Ristna ranna meri VEE3225000
Puumetsa madal VEE3224000
Hirmuste rand VEE3223000
Hiiu madal VEE3222000
Pallinina madal VEE3221000
Luidja laht VEE3220000
Glotovi madal VEE3219000
Jõeranna ja Paope laht VEE3218000
Kirikulaht VEE3217020
Reigi laht VEE3217010
Reigi laht VEE3217000
Meelste laht VEE3216000
Tahkuna ja Lehtma ranna meri VEE3215000
Tareste laht VEE3214000
Sihisuurahu ja Uusrahu madal VEE3213000
Kukka laht VEE3212000
Kärdla reid VEE3211000
Püssirahu ja Selgrahu madal VEE3210000
Apollo madal VEE3209000
Rälby laht VEE3208000
Paslepa laht VEE3207000
Nordgrund VEE3206000
Hanekivi madal VEE3205000
Hara laht (Noarootsi vald) VEE3204000
Riguldi rand VEE3203000
Dirhami laht VEE3202000
Osmussaare lõunarand VEE3201020
Osmussaare põhjarand VEE3201010
Osmussaare VEE3201000
Läänemeri (läänesaarte lääneosa) VEE3200000
Soela väin VEE3332000
Parasmetsa laht VEE3331000
Triigi laht VEE3330000
Paramaja laht VEE3329000
Kaistu lõpp VEE3328060
Pädaste laht VEE3328050
Väikese väina lõunaosa VEE3328040
Väikese väina keskosa VEE3328030
Laedemäealune laht VEE3328020
Väikese väina põhjaosa VEE3328010
Väike väin VEE3328000
Lõpemeri VEE3327000
Nõmmküla rand VEE3326000
Lalli laht VEE3325060
Kalama rand VEE3325050
Viire kurk VEE3325040
Suur väina lääneosa VEE3325030
Mõniste laht VEE3325020
Suure väina idaosa VEE3325010
Suur väin VEE3325000
Topi laht VEE3324000
Matsalu laht VEE3323040
Haeska - Suurerahu rand VEE3323030
Matsalu lahe keskosa VEE3323020
Matsalu lahe avaosa VEE3323010
Matsalu laht VEE3323000
Kakrarahu meri VEE3322000
Kumari - Papilaiu meri VEE3321000
Liialaiu - Puise rand VEE3320000
Siimurahu rand VEE3319000
Lõpelaht VEE3318040
Topu lahe osa VEE3318030
Pusku viik VEE3318020
Rohuküla rand VEE3318010
Topu laht VEE3318000
Saunja laht VEE3317050
Tahu laht VEE3317040
Tagalaht VEE3317030
Haapsalu laht VEE3317020
Haapsalu lahe avaosa VEE3317010
Haapsalu laht VEE3317000
Voosi kurk VEE3316000
Hobulaiu - Rumpo rand VEE3315000
Sviby laht VEE3314020
Sviby lahe reid VEE3314010
Sviby laht VEE3314000
Pasilaiu - Rumpo rand VEE3313020
Hullo laht VEE3313010
Hullo laht VEE3313000
Muhu väin VEE3312000
Hari kurk idaosa VEE3311030
Hari kurk lääneosa VEE3311020
Hellamaa laht VEE3311010
Hari kurk VEE3311000
Heltermaa reid VEE3310000
Laidelaht VEE3309000
Soonlepa laht VEE3308000
Hiiu väin VEE3307000
Kassari rand VEE3306000
Salinõmme laht VEE3305030
Vaemla laht VEE3305020
Õunaku laht VEE3305010
Õunaku laht VEE3305000
Käina laht VEE3304000
Jausa laht VEE3303000
Jausa rand VEE3302000
Soela väin VEE3301000
Väinameri VEE3300000
Gretagrund VEE3452000
Ruhnu idarand VEE3451020
Ruhnu läänerand VEE3451010
Ruhnu VEE3451000
Treimani rand VEE3450000
Kabli - Jaagupi rand VEE3449000
Pärnu lahe avaosa VEE3448000
Rannametsa rand VEE3447000
Võiste rand VEE3446000
Pärnu lahe idaosa VEE3445030
Pärnu lahe keskosa VEE3445020
Pärnu lahe lääneosa VEE3445010
Pärnu laht VEE3445000
Kavaru rand VEE3444000
Buruni madal VEE3443000
Kihnu madal VEE3442000
Kihnu idarand VEE3441020
Kihnu väina idaosa VEE3441010
Kihnu VEE3441000
Kihnu väina idaosa VEE3440020
Kihnu väina lääneosa VEE3440010
Kihnu väin VEE3440000
Lao rand VEE3439000
Tõstamaa laht VEE3438000
Värati laht VEE3437000
Ranniku rand VEE3436000
Vaiste lahe avaosa VEE3435020
Vaiste laht VEE3435010
Vaiste laht VEE3435000
Kõrksaare rand VEE3434000
Sõmeri rand VEE3433000
Rannaküla-Matsi rand VEE3432000
Mereäärse rand VEE3431000
Nudrirahu VEE3430000
Paatsalu laht VEE3429000
Muriste rand VEE3428000
Ruilõpp VEE3427000
Vanaluubilaht VEE3426030
Mõisalaht VEE3426020
Rame laht VEE3426010
Rame laht VEE3426000
Uuluti laiu - Puhtulaiu rand VEE3425000
Ulle lõpp VEE3424030
Muraja laht VEE3424020
Udriku lahe osa VEE3424010
Udriku laht VEE3424000
Kõllupõhi VEE3423000
Kiudu laht VEE3421000
Kolli laht VEE3420000
Tepu laht VEE3419000
Ruhve - Kübassaare meri VEE3418000
Kunnati laht VEE3417030
Kõiguste laht VEE3417020
Kõiguste lahe avaosa VEE3417010
Kõiguste laht VEE3417000
Siiksaare rand VEE3416000
Laidevahe laht VEE3415000
Sandla rand VEE3414000
Sutu laht VEE3413000
Allirahu VEE3412000
Vätta - Abruka meri VEE3411000
Kase laht VEE3410000
Kasti laht VEE3409000
Kirjurahu VEE3408000
Kirjurahu madal VEE3407000
Suur katel VEE3406060
Muratsi laht VEE3406050
Sepamaa laht VEE3406040
Abruka - Suur-Tulpe rand VEE3406030
Kuressaare laht VEE3406020
Laidunina - Roomassaare rand VEE3406010
Suur katel VEE3406000
Merise madal VEE3405000
Leeltserahu VEE3404000
Veiserahu VEE3403000
Laidunina - Kaavi rand VEE3402000
Irbe väin VEE3401060
Pitkasääre madal VEE3401050
Sõrve madal VEE3401040
Olavi madal VEE3401030
Mõntu rand VEE3401020
Tammuna rand VEE3401010
Kura kurk VEE3401000
Liivi laht VEE3400000
Selggrundi - Uhtju meri VEE3112000
Aa rand VEE3104000
Vaindloo meri VEE3114000
Nigu laht VEE3261030
Mädalaht VEE3121000
Snegi madal VEE3113000
Sitturikivi karid VEE3109000
Soome laht (avaosa) VEE3100000
Käsmu laht VEE3120000
Neugrund VEE3103000
Lülle laht VEE3243050
Karepa rand VEE3115000
Aseri rand VEE3106000
Aseri süvik VEE3105000
Konju rand VEE3102000
Koolimäe laht VEE3118000
Barabanovi madal VEE3107000
Rodionovi madal VEE3108000
Altja rand VEE3116000
Sülla laht VEE3261020
Natturi rand VEE3119000
Saaremõisa laht VEE3317060
Nagajevi madal VEE3117000
Harju laht VEE3424040
Uhtju meri VEE3111000
Kunda laht VEE3110000
Undu laht VEE3422000
Narva laht VEE3101000