Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2012.08.10 Keskonnaministeeriumi kantsleri kiri: "Täpsustused keskkonnaregistris"Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud10.08.2012
Rekvisiit12-15/6690-1
PealkiriKeskonnaministeeriumi kantsleri kiri: "Täpsustused keskkonnaregistris"
Failid: peida ,kuva
Seotud failKiri_12_10082012_156690_1 (pdf, 0,1 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudKambja järv VEE2094300
Liise järv VEE2014320
Luidja järv VEE2045210
Mõisalaht VEE2062820
Klooga järv VEE2005500
Jaska järv (Olustvere Jaska järv) VEE2054510
Nõo veskijärv VEE2093520
Rauakõrve oja VEE1079500
Pikkoja VEE1079900
Kurna oja VEE1093100
Poogandi järv VEE2130720
Karulomp VEE2093510
Oraveski järv VEE2096530
Roobioru lump VEE2137530
Tarakvere paisjärv VEE2081050
Voore ökopaisjärv VEE2055720
Voika järv VEE2052830
Pormeistri järv VEE2014400
Varstu järv VEE2137520
Pedeli teine paisjärv VEE2085420
Pedeli paisjärv VEE2085410
Papioru tiik VEE2074040
Loisu järv VEE2098100
Rahumeri VEE2097420
Seljametsa järv VEE2064550
Hopi järv VEE2045530
Rebäsejärv VEE2134000
Pedeli kolmas paisjärv VEE2085440
Veskijärv VEE2096520
Tiigijärv VEE2064440
Valgejõgi VEE1079200
Vööla meri / Bysholmsvike VEE2038300
Kudani järv / Nåtan VEE2038400
Pedeli neljas paisjärv VEE2085450
Karu järv VEE2106400
Umbjärv (Illi Umbjärv) VEE2100700
Küünimõtsa järv VEE2134200
Sibula järv VEE2134100
Kaadsijärv VEE2133300
Ojajärv VEE2134400
Konnumäe järv VEE2135100
Linnajärv (Karula Linnajärv) VEE2134800
Alakonnu järv VEE2135400
Rätsepa järv VEE2006010
Kutsiku järv VEE2098000
Valgeraba järv VEE2089620
Järveotsa järv (Jäärja Järveotsa järv) VEE2097520
Toatse järv VEE2019200
Allikajärv (Peraküla Allikajärv) VEE2019300
Pikane järv VEE2019500
Flyvae VEE2019700
Põhjatu järv VEE2037200
Suurjärv (Lehtma Suurjärv) VEE2037300
Kangruaadu järv VEE2063000
Lammastejärv VEE2063100
Kasse laht VEE2062810
Vasalemma jõgi VEE1099200