Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2002.01.14 "Eesti vooluveekogude ruumiandmete korrastustööd", 2002.Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud14.01.2002
RekvisiitEesti vooluveekogude ruumiandmete korrastustööd
Pealkiri"Eesti vooluveekogude ruumiandmete korrastustööd", 2002.
Failid: peida ,kuva
Seotud failjogi (pdf, 56,1 kB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudMetskovka oja VEE1002400
Järveotsa oja VEE1176600
Ura oja VEE1004300
Raasna kraav VEE1034100
Haeska peakraav (Rõugendi kraav) VEE1106000
Märjamaa peakraav (Soema oja) VEE1109000
Põldre kraav VEE1108700
Tsooru oja VEE1156600
Kahisilla oja VEE1029600
Võnnu oja (Silma jõgi) VEE1105000
Nõo oja VEE1038300
Piiroja VEE1044000
Remniku oja VEE1061900
Kuukla oja VEE1155800
Kadaka oja VEE1151700
Pauna oja VEE1154500
Kassimatsi oja VEE1029500
Kitseoja VEE1045900
Kirka oja VEE1067400
Imukvere oja VEE1053100
Parisuu oja VEE1004000
Lepajõgi VEE1103500
Alastvere peakraav VEE1034200
Rebasmäe oja VEE1006800
Kiruoja VEE1085600
Valguta jõgi VEE1113200
Koobamäe peakraav VEE1052500
Asuküla peakraav (Jaamaoja) VEE1105400
Leina oja VEE1148400
Igavere peakraav VEE1092500
Loku oja VEE1003500
Mülke oja VEE1008600
Kullamäe oja VEE1055300
Kõveroja VEE1060800
Mõra jõgi VEE1025100
Kuusiku jõgi VEE1174700
Kundaraja kraav VEE1025700
Kärgula oja VEE1003700
Õru oja VEE1011700
Nõmavere peakraav VEE1034600
Kuuendiku kraav VEE1119400
Pirusi peakraav VEE1039800
Kuusalu oja VEE1082500
Tõllioja VEE1158600
Jutuse oja VEE1138500
Mõrrajõgi VEE1170300
Saeveskikraav VEE1101500
Imatu oja VEE1061700
Keibu oja VEE1103400
Sauniku oja VEE1012800
Varesepalu oja VEE1037700
Haavapää oja VEE1005900
Soe oja VEE1016400
Pudivere oja VEE1028900
Kangrusselja kraav VEE1174200
Raikküla oja VEE1110700
Kiuoja VEE1134900
Verioja VEE1156700
Unguma jõgi VEE1172700
Sambliku kraav VEE1173700
Pendi peakraav VEE1033300
Tuderna oja VEE1001500
Pakitu peakraav VEE1078300
Oraoja VEE1005300
Pederna oja (Peterna oja) VEE1035800
Sakalepa oja VEE1109900
Kiisaoja (Kiisa oja) VEE1117600
Hobuoja VEE1017800
Näpi oja VEE1075500
Kaubi kraav VEE1122700
Kablioja VEE1135200
Harku oja VEE1094100
Pöögle oja VEE1136300
Neeva kanal VEE1125900
Koreli oja VEE1004600
Mallavere oja VEE1088500
Vareseoja (Varõssõ oja) VEE1010700
Kaberla oja VEE1083100
Punsa oja VEE1157200
Kõlaoja (Kõlajõgi) VEE1041200
Koka oja VEE1018100
Tammikmäe peakraav VEE1059300
Ritsiku oja VEE1157300
Adula oja VEE1019800
Odiste peakraav VEE1035700
Lilli oja VEE1153400
Kiviõli kaevanduse kraav (Puisma jõgi) VEE1070100
Punasoo oja VEE1057900
Änglema oja VEE1103300
Varsaoja VEE1007100
Savimäe oja VEE1050000
Pikassilla kraav VEE1035400
Hatiku oja VEE1048600
Ubasalu oja VEE1117100
Metsara jõgi VEE1172400
Valaste oja VEE1068000
Ohukotsu jõgi VEE1107700
Roosilla oja VEE1015900
Treimani oja (Kivisilla soon) VEE1085900
Ristijõgi VEE1174600
Kilbavere oja VEE1055400
Luige peakraav VEE1033100
Ristoja VEE1002700
Keeri oja VEE1038600
Tigase kraav VEE1029700
Albu peakraav VEE1084700
Kukekõrve soon VEE1090200
Kõrgessaare peakraav VEE1005800
Tülli kraav VEE1161800
Valguta oja VEE1022500
Tõlla jõgi VEE1137300
Sigula oja VEE1081600
Kõssa oja VEE1142400
Keeni oja VEE1011600
Oriküla jõgi VEE1165800
Aruküla peakraav VEE1088700
Jaaskaoja VEE1003800
Koriste oja (Ritsu oja) VEE1015100
Laomäe oja VEE1078000
Kossardi oja VEE1040700
Järve kraav VEE1101100
Käntu kraav VEE1110300
Varni peakraav VEE1105700
Põõsastiku kraav VEE1065000
Nossa soon VEE1175200
Murisoo peakraav VEE1044200
Toolamaa oja VEE1006300
Sopi oja (Sopi jõgi) VEE1167200
Kurna oja VEE1093100
Paduvere peakraav (Paduvere oja) VEE1034900
Sakla peakraav VEE1174300
Metsküla oja VEE1064700
Kotiku oja VEE1048400
Palase peakraav VEE1114000
Österby peakraav (Österby oja) VEE1104300
Lodu peakraav (Porijõgi) VEE1051700
Ilusa oja VEE1037500
Linnutaja oja VEE1053400
Vanausse oja VEE1153700
Gorodenka oja VEE1062800
Alansi oja VEE1091100
Pihlajõgi VEE1172000
Pala peakraav (Liivoja) VEE1128300
Sanga oja VEE1140500
Nellise kraav VEE1093600
Paasküla kraav VEE1074400
Savilõpe oja VEE1057800
Sae oja VEE1084900
Rõhu peakraav VEE1032000
Tõrvanõmme peakraav (Lõõba kraav) VEE1121200
Rasivere oja VEE1073200
Pätsavere peakraav VEE1126000
Viira oja VEE1051800
Mehide oja VEE1068600
Anepesa oja (Tammisjõgi) VEE1165600
Hirmuse peakraav (Soonurme kraav) VEE1070000
Kivilõppe oja VEE1016300
Varnja peakraav VEE1051900
Tammiku peakraav VEE1084400
Orika oja VEE1139600
Sinalepa peakraav (Vätse kraav) VEE1105900
Jaoma peakraav (Ingaste oja) VEE1014400
Metslõugu oja VEE1102800
Nipernaadi kraav VEE1096400
Kärsa jõgi VEE1030300
Aavoja VEE1086600
Lambahanna oja VEE1010000
Võitra kraav VEE1116200
Kauksi oja VEE1060900
Leie oja VEE1020700
Sääsekõrva oja VEE1047000
Kohtla-Järve peakraav (Laanevälja kraav) VEE1070900
Raudsepa oja VEE1157100
Maademäe oja VEE1088100
Lümati oja VEE1054900
Avaste oja VEE1115400
Vaesteristi oja VEE1100400
Kintsli oja VEE1036600
Patika peakraav VEE1091900
Karuniidu peakraav VEE1147800
Tehumardi peakraav VEE1166800
Sepaoja (Sepa oja) VEE1034000
Mustapali oja VEE1019000
Reidepõllu peakraav VEE1066700
Udriku oja VEE1078200
Uruste oja (Uruste jõgi) VEE1123300
Kiikla peakraav VEE1069400
Tamma oja VEE1114100
Mõtskülä kraav VEE1049900
Sooääre kraav (Valmassaare kraav) VEE1040500
Satsu oja VEE1070300
Kõpu peakraav (Sihversaare jõgi) VEE1027400
Männiku jõgi VEE1121400
Sõreda oja (Sõridi oja) VEE1071500
Laiassoon VEE1030700
Matsimäe soon VEE1083900
Küti jõgi VEE1120600
Karepa oja VEE1074500
Kulbioja VEE1155900
Ikla jõgi VEE1152600
Oidrema peakraav VEE1118100
Vaskjala - Ülemiste kanal VEE1093000
Tarumaa peakraav (Jürioja) VEE1069000
Raudi kanal (Raudi jõgi) VEE1063600
Siimusti oja VEE1027700
Nuki oja VEE1017000
Raadsioja VEE1001400
Sokusoon VEE1091200
Karoli oja VEE1062400
Murusepa kraav VEE1073800
Vana-Koiola oja VEE1005000
Kaljajõgi VEE1169300
Tammispää peakraav VEE1056800
Laugi jõgi VEE1164900
Põriki oja VEE1087100
Marimetsa oja (Kalju jõgi) VEE1116900
Mõisaküla kraav VEE1093300
Karjamaa oja VEE1061800
Järavere oja VEE1131900
Taidra peakraav (Uruoja) VEE1150400
Venekraav VEE1117400
Varesmetsa peakraav VEE1061500
Sahkari kraav VEE1094800
Kõrtsikraav VEE1059600
Kurgoja VEE1026000
Eenuse oja (Lõve oja) VEE1015200
Purdi kanal VEE1083800
Haljala oja VEE1075100
Verrevoja VEE1160200
Väikseküla oja VEE1147200
Koidu peakraav VEE1031200
Vedu peakraav VEE1043000
Mustoja VEE1002600
Kaarnaoja VEE1036800
Vanaküla kraav VEE1035200
Uustalu kraav (Silmajõgi) VEE1119200
Tilana oja VEE1001800
Rabakraav VEE1139000
Kõressoo oja VEE1149800
Pruksi oja VEE1012500
Kima oja (Parnigu oja) VEE1154700
Nava oja VEE1041500
Mõrdepera oja VEE1138900
Hardu peakraav (Kiisa soon) VEE1101900
Kõrgeraba kraav (Võiviku kraav) VEE1035900
Treppoja VEE1098900
Ingliste oja (Kõuna oja) VEE1129800
Anija oja VEE1087700
Kukessaare oja VEE1057100
Ojalepä oja VEE1009900
Naelavere peakraav (Lahepera oja) VEE1052000
Suureküla peakraav VEE1126500
Meleski oja VEE1021000
Allikaoja VEE1085100
Kloogajärve oja VEE1100500
Palderma kraav VEE1101800
Teelahkme kraav VEE1024400
Kaerasaadu oja VEE1146000
Lepiku oja VEE1020800
Palatu jõgi VEE1120100
Algemäe oja VEE1108600
Saeveski oja VEE1047100
Vakalepa peakraav (Vakalepa oja) VEE1115500
Joona oja VEE1020400
Vihtra oja (Suuroja) VEE1130600
Punsu oja (Raalnaoja) VEE1081200
Pürtuküla kraav (Saarejärve kraav) VEE1054300
Seinapalu peakraav VEE1126800
Sangla peakraav VEE1036100
Lipõssilla oja VEE1006100
Siberi oja (Mädaoja) VEE1144200
Marjametsa oja VEE1076900
Vanakubja oja (Kaanda jõgi) VEE1169200
Kõveroja VEE1114900
Hendrikhansu oja / Sarja oja VEE1136900
Kärdu peakraav VEE1174800
Vidva oja (Vidva jõgi) VEE1141500
Kaalepi peakraav (Lõhmu kraav) VEE1084100
Võinoja VEE1130400
Porioja VEE1046000
Aruküla oja VEE1111900
Märgmetsa kraav VEE1029800
Määra peakraav VEE1101600
Kiisamaa peakraav VEE1122800
Karilepa oja VEE1100600
Vaheoja VEE1020200
Paju kraav VEE1116000
Kavaku oja VEE1140400
Velise peakraav VEE1113800
Käparumbi peakraav VEE1133100
Pähkla jõgi VEE1165100
Oiu peakraav (Oiu oja) VEE1020500
Koopaoja VEE1076400
Männiku oja VEE1064500
Paenasti peakraav VEE1132200
Järveotsa kraav VEE1152900
Põdraoja (Tähemaa oja) VEE1051600
Rohe peakraav VEE1025500
Lehola oja (Söeoja) VEE1100300
Võllinge oja (Võlingi oja) VEE1032500
Turba peakraav (Palujõgi) VEE1108400
Oe oja VEE1132800
Verevi peakraav VEE1036000
Tondinõmme peakraav (Tondinõmme oja) VEE1135600
Tõre peakraav (Tõre jõgi) VEE1171500
Pala oja VEE1054800
Ikuoja VEE1159800
Poka jõgi VEE1174500
Ellamaa oja (Põldmäe jõgi) VEE1108200
Biitmani oja VEE1152400
Uhe peakraav VEE1058800
Avajõgi VEE1162100
Vihu jõgi VEE1172900
Poama jõgi VEE1162700
Konsu peakraav VEE1064200
Peetrijaani oja VEE1015000
Napi peakraav (Kosuoja) VEE1087600
Luulupe peakraav VEE1171000
Rekka oja VEE1086000
Kiissa oja VEE1058400
Palu peakraav VEE1100900
Pühajõgi VEE1109200
Karjamõisa oja VEE1037100
Koke oja VEE1022900
Suuresta kraav VEE1092000
Ubesoo oja VEE1022800
Tipina oja VEE1133900
Annikvere oja VEE1076300
Malda oja (Malda jõgi) VEE1123200
Sausti peakraav (Sausti oja) VEE1095000
Vara oja VEE1042500
Ilmaste peakraav VEE1070500
Viira oja VEE1012400
Karjasuu kraav VEE1003900
Kädva oja VEE1129600
Tuhkvitsa oja VEE1001900
Paope jõgi VEE1162900
Vatsla oja VEE1095600
Kuru oja VEE1061100
Valdimurru oja VEE1147300
Oldoja VEE1082400
Puutsa oja VEE1026800
Võhkse peakraav (Võhksa jõgi) VEE1173400
Valuoja VEE1139400
Paeoja VEE1063100
Sildsoo peakraav VEE1113400
Langerma oja VEE1115200
Toonoja VEE1135700
Rahinge oja VEE1039400
Iduoja VEE1086900
Mäistemäe kraav VEE1024500
Laukesoo kraav VEE1089300
Revasilla oja VEE1030400
Lüütre oja VEE1136700
Hauginiidu oja (Külmaoja) VEE1127700
Lagesoojärve kraav (Sandioja) VEE1014300
Mudaoja VEE1040000
Hundi peakraav (Hundioja) VEE1040100
Kivila oja VEE1156000
Oru peakraav VEE1104500
Kuralepa kraav VEE1113600
Võiba oja (Võiba soon) VEE1097900
Salme soon VEE1118700
Ahtmiku peakraav VEE1022200
Viru oja VEE1018200
Hundioja VEE1028700
Raasiku - Anija peakraav (Kahtlase oja) VEE1087800
Leppoja VEE1068900
Avanduse kraav VEE1023800
Mündi peakraav VEE1126900
Elistvere peakraav VEE1041800
Leese oja (Liise oja) VEE1010400
Lamboja VEE1145600
Kõima kraav VEE1115600
Kelba peakraav VEE1107100
Putki peakraav (Mustaladvaoja) VEE1064400
Huudva oja VEE1156200
Türnoja VEE1032800
Rebasselja jõgi VEE1161100
Kroodi oja VEE1089100
Valingu peakraav VEE1098700
Tiru oja (Sambla oja) VEE1137000
Öaoja VEE1121000
Tareste jõgi VEE1163800
Aseri oja VEE1071700
Tuiu jõgi VEE1170100
Veltsi oja VEE1074900
Mooste oja VEE1050200
Hammaste oja VEE1046600
Võisiku peakraav (Riivli oja) VEE1034800
Kamnitsa oja VEE1007000
Allikaoja VEE1074300
Valkla oja VEE1082800
Vedäme oja VEE1153300
Lauka peakraav (Kolgassaare kraav) VEE1131800
Randküla jõgi VEE1171800
Soldina peakraav (Sornajõgi) VEE1065800
Tabra oja (Tabra jõgi) VEE1106400
Korgsilla oja VEE1050400
Siksälä oja VEE1160100
Konsu kanal VEE1064100
Timo oja VEE1049600
Mustjärve kraav VEE1073600
Kivisilla peakraav (Kivisilla soon) VEE1095200
Männiku kraav VEE1118800
Liivoja VEE1131100
Lesti oja VEE1143500
Jausa jõgi VEE1161300
Urevere oja VEE1109500
Kärbu kraav (Luhe kraav) VEE1123400
Tuuraste oja (Tuuraste jõgi) VEE1121800
Peetri peakraav VEE1124600
Kokkoja VEE1017900
Ördi peakraav VEE1142900
Kabala oja (Aravere oja) VEE1111300
Nõmmitsa oja VEE1135300
Meeksi oja VEE1007600
Kudruküla oja (Pruuka oja) VEE1065900
Tapiku kraav VEE1032400
Varbe peakraav (Varbe oja) VEE1071100
Kalli oja VEE1159200
Seli kraav VEE1129400
Nabala peakraav (Nabala oja) VEE1094600
Kunila peakraav VEE1091600
Soontaga oja VEE1012700
Jõhvi kraav VEE1067500
Edru peakraav VEE1030800
Verilaske oja VEE1019300
Illi oja VEE1037600
Uugla kraav VEE1104800
Järve oja (Järve soon) VEE1095100
Leidissoo peakraav VEE1104000
Saksoja VEE1059800
Uuesilla oja VEE1085400
Soonda jõgi VEE1174900
Vaeküla oja VEE1073700
Neitla kraav VEE1083600
Meriküla oja VEE1071600
Harjuva oja VEE1094900
Väiso peakraav VEE1004700
Rõmeda oja VEE1076200
Elbu oja VEE1150300
Torila oja (Pärsikivi jõgi) VEE1052200
Kalda oja VEE1150100
Araku oja VEE1142200
Vädama oja VEE1103200
Loode oja (Loode jõgi) VEE1152300
Maageoja VEE1081800
Paluoja VEE1072100
Kokametsa kraav VEE1033900
Silmajõgi VEE1174400
Mädajärve oja VEE1021900
Pae kraav VEE1103100
Lokuta kraav VEE1020000
Lusika oja VEE1028600
Haiba oja VEE1099400
Rehessaare oja VEE1058300
Karaski jõgi VEE1024000
Preedi oja VEE1042800
Lindi oja (Lindi jõgi) VEE1121700
Vesiku jõgi VEE1168300
Kutsiku oja VEE1136100
Vardi oja VEE1142000
Möldri oja (Möldri jõgi) VEE1167400
Lemmaku peakraav VEE1059400
Kõveroja VEE1019700
Ikepera oja (Ikeperä oja) VEE1013900
Härgoja VEE1088300
Pühaste oja VEE1021200
Rautina oja VEE1012300
Levalasoo peakraav VEE1054500
Visuoja VEE1075700
Jalase peakraav VEE1111200
Laasi-Jaagu jõgi VEE1167700
Karioja VEE1038500
Rogense oja VEE1113500
Viilipoja VEE1060600
Krootuse oja VEE1047800
Katessoo kraav VEE1171100
Kütaoja VEE1058500
Kõrgesoo kraav VEE1065100
Kodasoo oja VEE1083200
Jurga oja VEE1145800
Sepasoo peakraav VEE1112600
Kaskealuse oja VEE1147100
Leevaku oja VEE1006200
Redu oja VEE1097600
Soolikaoja VEE1075300
Möldri jõgi VEE1169900
Rõõsa oja VEE1140300
Neitsi oja VEE1137500
Oara oja (Oara jõgi) VEE1122500
Toomika kraav (Leinoja) VEE1072000
Käo oja VEE1036300
Arisvere peakraav VEE1033000
Sääsküla oja VEE1084500
Võerdla peakraav (Kallavere oja) VEE1089000
Konnamõisa kraav VEE1042600
Laanemetsa oja (Lannamõtsa oja) VEE1154600
Tõiva oja VEE1000300
Linnanõmme oja VEE1056500
Pussa jõgi VEE1167800
Tammela jõgi VEE1160600
Kondioja VEE1130100
Savimäe kraav VEE1143700
Riiasoo kraav VEE1063900
Sange oja VEE1090900
Voki oja VEE1008800
Härjaoja VEE1109300
Hurda oja VEE1156800
Sootaguse peakraav (Röa soon) VEE1097400
Kõrtsioja VEE1016800
Longi oja VEE1141700
Hargla oja VEE1159300
Rampe oja VEE1011900
Sooltsu kraav VEE1102900
Pistolisoo peakraav (Pistulisoo kraav) VEE1021800
Sokukraav VEE1116500
Timmkanal VEE1151100
Udria oja VEE1066100
Vahastu peakraav VEE1129200
Ala kraav VEE1164100
Pulgaaru oja VEE1142300
Rootsi jõgi VEE1116400
Alekõrre oja VEE1054600
Varja peakraav (Reite oja) VEE1071200
Raka peakraav (Oela soon) VEE1110900
Riimaru oja (Käänuoja) VEE1138300
Uru oja VEE1149100
Raadna oja VEE1058600
Kärneri oja (Kangru oja) VEE1093500
Liiva oja VEE1073300
Luuka peakraav (Luka kraav) VEE1021700
Hälvati soon VEE1117800
Virosi oja VEE1006000
Kõnnu peakraav VEE1059000
Sagadi oja VEE1076700
Pikasilla oja VEE1013500
Sinika peakraav (Kondi oja) VEE1126400
Paelama oja VEE1143600
Laukasoo kraav VEE1063200
Konnaveski jõgi VEE1108000
Kasesoo kraav VEE1062900
Kurdla peakraav (Punnualune jõgi) VEE1173200
Lendermäe oja VEE1088600
Kolga jõgi VEE1120900
Rihula kraav VEE1073400
Koigi peakraav VEE1084300
Unni oja VEE1120400
Kivioja VEE1000900
Raudoja VEE1000800
Lubja oja VEE1042900
Pästrä oja VEE1013200
Rägina peakraav (Rägina jõgi) VEE1106500
Kivimurru kraav VEE1056100
Kostivere peakraav VEE1088800
Laanõniidü peakraav VEE1048900
Rosseli oja VEE1061000
Tännassilma oja VEE1049100
Pihuoja VEE1095800
Sulaoja VEE1048000
Nirkjõgi VEE1023900
Jõhve oja VEE1144800
Varrõperä oja VEE1049800
Tamme peakraav VEE1022700
Vahisoo peakraav (Vähisoo kraav) VEE1032600
Oorgu oja VEE1020100
Veerksu oja VEE1007200
Rauba oja VEE1000600
Loko oja (Hurdaoro oja) VEE1049400
Ristiküla peakraav VEE1148300
Vohnja oja VEE1078600
Veneoja (Arakoja) VEE1135800
Tomingoja VEE1149500
Uuemõisa oja VEE1070600
Kidaste jõgi VEE1163600
Jõuga peakraav VEE1058900
Jutapere jõgi VEE1107400
Väinjärve oja VEE1031800
Maltsaare oja VEE1134400
Väänoja VEE1039200
Naela oja VEE1133700
Korju jõgi VEE1120500
Laguja oja VEE1037400
Kruusoja VEE1060400
Turvaste oja VEE1102600
Visseoja VEE1049700
Arumetsa peakraav (Vihati jõgi) VEE1105100
Killatu jõgi VEE1168700
Kärbla peakraav (Räägu jõgi) VEE1104600
Koigi jõgi VEE1172800
Räägu oja VEE1150600
Sooba oja VEE1139800
Arula oja VEE1008900
Maimoja (Mõimoja) VEE1138800
Ulvi oja VEE1055800
Leetselja peakraav VEE1162300
Voika oja VEE1038100
Õeruma oja VEE1110000
Maiaru kraav VEE1033700
Karisilla oja VEE1002800
Tõõrakõrve kraav VEE1079600
Tooma peakraav VEE1031100
Nunnajõgi VEE1119800
Keenimetsa oja VEE1011400
Kihelkonna jõgi VEE1168500
Kõrveküla kraav VEE1043300
Tiskre oja (Tiskre jõgi) VEE1094000
Kõrtsioja (Kõrtsujõgi) VEE1102300
Oti oja VEE1055500
Marguse oja (Painoja) VEE1008400
Laiuse jõgi VEE1024800
Pulga oja VEE1037800
Virastuoja VEE1018500
Altja jõgi VEE1076600
Kuustle oja VEE1136500
Nigula oja VEE1022300
Vilama peakraav (Vilamaa peakraav) VEE1088000
Voore kraav VEE1098400
Karvoja VEE1112100
Ura oja VEE1010900
Kaustoja VEE1026900
Laanevere peakraav VEE1050300
Tõrvase oja VEE1158900
Palumõisa oja (Palomõisa oja) VEE1005700
Sirtsi oja VEE1068300
Kirivalla oja VEE1091300
Lehetu oja VEE1108500
Metsapere peakraav VEE1100100
Külmoja VEE1034300
Saueaugu kraav VEE1127500
Mustjõgi VEE1093900
Ristimurru kraav VEE1054100
Niguri oja VEE1013000
Vanausse oja (Rabusti oja) VEE1141000
Sur'aoja VEE1000400
Allipa peakraav VEE1130000
Ridalepa oja (Ridalepa jõgi) VEE1123000
Rausi oja VEE1055600
Liudsepa oja VEE1045600
Võõbu peakraav VEE1125200
Hatu peakraav VEE1103000
Soovälja peakraav VEE1117500
Seega oja VEE1003400
Oitme jõgi VEE1171200
Ratva oja VEE1069100
Liiduvere oja VEE1143400
Irase jõgi VEE1166500
Räsna oja VEE1132000
Lööne peakraav (Köörika jõgi) VEE1173900
Piirioja VEE1160000
Kahassoo oja VEE1116700
Väina oja VEE1010600
Rae oja VEE1148200
Sookraav VEE1057700
Kastna peakraav (Kastna oja) VEE1131000
Liivasoon VEE1115800
Morna oja VEE1141100
Voore jõgi VEE1073500
Koosa oja VEE1051300
Lombivälja oja VEE1027300
Tõlga oja VEE1058000
Kuresoo peakraav (Kahuoja) VEE1128400
Üksnurme peakraav VEE1098100
Pihali kraav VEE1107200
Kooskora oja VEE1049300
Hüpassaare oja VEE1143900
Vilivalla jõgi VEE1164400
Kiivita oja VEE1021600
Leego oja VEE1008100
Saksniidu oja (Ihna oja) VEE1014000
Lükkä oja VEE1155500
Otu oja VEE1099000
Puhatu oja VEE1063000
Karusilma oja VEE1052900
Piigaste oja VEE1048300
Vaki oja (Sõõrike jõgi) VEE1131300
Avaste kraav VEE1115700
Naravere oja VEE1114700
Patjala peakraav VEE1026400
Raka oja VEE1129300
Randsalu oja VEE1105300
Tüüringioja VEE1111800
Liivoja VEE1085200
Tiheda jõgi VEE1055000
Varesmäe oja VEE1007300
Oju jõgi VEE1168600
Sulustvere oja VEE1029300
Kihlevere peakraav (Ojaveski oja) VEE1078500
Lähtse peakraav (Manni kraav) VEE1094700
Lõhmuste peakraav (Lõhmuste jõgi) VEE1173100
Angerja oja (Angerja jõgi) VEE1091700
Jamsu oja VEE1019900
Karioja VEE1004900
Väluste oja VEE1017400
Rauakõrve oja VEE1079500
Vastemõisa oja VEE1140700
Uia oja VEE1142800
Kõvveroja VEE1012200
Arjadi oja VEE1134600
Liivajõgi VEE1163900
Kuigatsi oja VEE1011300
Künnima jõgi VEE1121500
Pelda oja VEE1133600
Mõisamaa oja VEE1111600
Miikse oja VEE1001100
Kaldamäe oja (Kaldamaa jõgi) VEE1102500
Ängi oja VEE1134200
Pornuse oja VEE1136200
Kõrenduse peakraav VEE1041300
Lehuraba peakraav VEE1114300
Pärka oja (Pärgaoja) VEE1040400
Hundissaare kraav VEE1032200
Raana jõgi VEE1106800
Milloja VEE1059100
Riisa kraav (Sookatse kraav) VEE1118400
Tääksi oja (Mädaoja) VEE1133500
Nõuassaare kraav VEE1133000
Kärja oja VEE1057400
Raamsoo oja VEE1011800
Pala oja VEE1079700
Pennu oja VEE1102700
Änilase oja VEE1018400
Tikuti oja VEE1136600
Koila peakraav VEE1025200
Hõbesalu kraav (Tuka jõgi) VEE1119500
Sae - Paunküla kanal VEE1089900
Hanila oja (Hanila jõgi) VEE1119100
Arju kraav VEE1171400
Pikkoja VEE1079900
Munalaskme oja VEE1099600
Piiri oja VEE1012600
Vooru oja VEE1015800
Aude oja VEE1099800
Kiiu oja VEE1083000
Annoja VEE1056700
Sanglasoo peakraav VEE1023100
Kämara peakraav (Kämara oja) VEE1040800
Lota oja (Keerdi oja) VEE1011500
Tuula peakraav VEE1098500
Kalita oja VEE1146200
Kutja oja VEE1146900
Kongla oja VEE1072300
Raudoja VEE1087400
Raadi oja VEE1141200
Laudiksoo kraav VEE1072400
Puka oja (Laosse oja) VEE1013400
Jõeranna jõgi VEE1163000
Sirvaste oja VEE1003100
Hingu oja VEE1099700
Kureküla peakraav VEE1007700
Saapasoo peakraav VEE1149300
Peebätsi oja VEE1156100
Naha oja VEE1007500
Lohja oja VEE1080400
Mägara oja VEE1067800
Kivioja VEE1146500
Ristivälja jõgi VEE1160700
Veskijõgi VEE1168900
Peri oja VEE1049200
Peraküla peakraav VEE1103800
Lõetsa jõgi VEE1175300
Parvetuskraav VEE1059500
Loksu peakraav (Loksoja) VEE1040200
Jämaja oja (Siplase jõgi) VEE1167100
Maeru oja VEE1100200
Penuoja VEE1153200
Muraka oja VEE1144500
Surju oja VEE1146600
Ahtama jõgi VEE1111500
Murakaraba kraav (Veskoja) VEE1068800
Aksi oja VEE1044500
Pokardi oja VEE1014700
Maima peakraav VEE1122100
Viirajõgi VEE1172300
Sanniku jõgi VEE1067600
Paduvere oja VEE1025900
Rõhu oja VEE1038700
Kirjakraav VEE1042400
Palgissaare oja VEE1089700
Pädaste jõgi VEE1175100
Luke oja VEE1038200
Raudoja VEE1016900
Kulgu kanal VEE1065500
Idaoja (Iduoja) VEE1045000
Kalme oja (Virusoo oja) VEE1081100
Kõlu jõgi VEE1164200
Koeraoja VEE1132100
Luhasoo oja VEE1044900
Vilpsaare oja VEE1137800
Metsajõgi VEE1163400
Paasoja VEE1077500
Sürinõmme kraav VEE1066600
Haraku oja VEE1004500
Ahujaani oja (Uuenurme oja) VEE1070800
Kikkaoja VEE1039300
Järvemäe oja (Sillukõsõ oja) VEE1048200
Raaga oja VEE1017200
Veskioja VEE1149400
Karjasoo peakraav (Karjassoo oja) VEE1130200
Niilu kraav VEE1035600
Sambliku kraav VEE1064800
Ninasi oja VEE1056600
Kopanka oja VEE1062000
Oraaru peakraav VEE1030900
Pikapõllu oja (Reooja) VEE1077400
Kubija oja VEE1004400
Tilsi oja VEE1049000
Ahijärve oja VEE1050700
Kanarbiku kraav (Kanarbikuoja) VEE1099300
Pikasoo oja (Pitkassoo jõgi) VEE1170700
Pahasoo peakraav VEE1106600
Lepaste oja VEE1102200
Veskioja VEE1113000
Maru oja VEE1155200
Heinasoo kraav VEE1082200
Nilbõ oja VEE1155600
Kaarnajõgi VEE1120800
Tolli kraav VEE1025400
Kadaka oja VEE1085800
Liigi jõgi VEE1162400
Soompää kraav VEE1064000
Puhtaleiva kraav VEE1043700
Kaasiku oja VEE1145700
Tammistu kraav VEE1129500
Tarbja oja VEE1123700
Salubi oja VEE1125000
Kerilaua oja VEE1083300
Mõistu oja VEE1052700
Vanamõisa kraav VEE1162200
Kursi oja VEE1082300
Teotee kraav VEE1032900
Ruupa peakraav (Ruupa oja) VEE1029100
Välgu oja VEE1080800
Hara oja (Ohrpää oja) VEE1081900
Mulkoja VEE1086400
Aru kraav VEE1088200
Laanemetsa kraav VEE1026100
Mõduoja VEE1005400
Laane oja VEE1142700
Lubjaoja VEE1171600
Saduküla kraav VEE1027800
Soomõoru oja VEE1156300
Kulli kraav VEE1092600
Põdraoja VEE1127300
Lähtru kraav VEE1106200
Sootaga peakraav VEE1046700
Kambi oja VEE1096700
Viisuti kraav VEE1113700
Mihklimurru oja VEE1060300
Randma oja VEE1126100
Toila peakraav (Aluoja) VEE1067900
Imsi oja VEE1130900
Kuke peakraav (Kuke jõgi) VEE1173000
Sipe oja VEE1044700
Visteroja VEE1080100
Jõetaguse oja VEE1174000
Kabelisoo peakraav VEE1043500
Laeste oja VEE1112900
Ojapera oja (Kolga oja) VEE1142600
Kiivite oja VEE1014900
Ausliku oja VEE1076500
Tuuba oja VEE1152200
Humala oja VEE1098800
Sindla kraav VEE1165000
Rõikoja VEE1023000
Kubja oja VEE1015700
Saua oja VEE1116800
Jätu oja VEE1057500
Lillioja VEE1141300
Koogi oja VEE1039900
Kaarma oja (Kaarma jõgi) VEE1164700
Riisa oja (Kulujõgi) VEE1118300
Naeressaare oja VEE1128000
Tinu oja VEE1155100
Jõemäe oja VEE1061600
Salu kraav VEE1092300
Villavere oja VEE1074000
Tinni oja VEE1016000
Ligeoja (Ligejõgi) VEE1169100
Restu oja VEE1009000
Muhkamõtsa oja VEE1156400
Kihulasekraav VEE1029900
Mustjärve oja VEE1047700
Lasputre peakraav VEE1124000
Pimestiku oja VEE1066300
Linte peakraav (Raadama oja) VEE1006500
Olima jõgi VEE1161900
Aela kraav VEE1129100
Välinurme oja (Pagari oja) VEE1078700
Eru oja VEE1077700
Suurpalu peakraav VEE1124500
Pudruaru kraav VEE1034500
Ruukli oja VEE1153100
Küda oja VEE1072800
Valgeoja VEE1020900
Kalme oja (Laulaste jõgi) VEE1151900
Hiiesoo peakraav (Külmoja) VEE1071300
Suuroja VEE1145000
Jõemetsa oja VEE1053500
Kusurioja VEE1156500
Ogerna peakraav (Viiandi kraav) VEE1104200
Leppoja VEE1145200
Ööbiku kraav VEE1024700
Järiste oja VEE1038400
Panga kraav VEE1111100
Kihme oja VEE1083700
Rääka kraav VEE1134500
Mustaru oja VEE1130300
Saardu peakraav VEE1105800
Karjassaare jõgi VEE1172500
Kivinina oja VEE1144700
Kalli kraav VEE1120300
Kodaja oja VEE1152800
Jöördi oja VEE1067100
Männimäe peakraav VEE1088900
Sõmera kraav VEE1166200
Laari oja VEE1034400
Aavi peakraav (Piirikraav) VEE1155000
Mahu oja VEE1072700
Vodja peakraav VEE1123900
Tõntsu kraav VEE1150000
Lõoraba kraav VEE1149200
Ruupa oja (Kiipuse oja) VEE1029000
Alekvere oja VEE1057000
Metstoa kraav VEE1026200
Saare kraav (Saarevalla oja) VEE1017600
Lülle kraav VEE1167000
Leerijõgi VEE1170200
Põdraoja VEE1017300
Väike-Rakke kraav VEE1023500
Põleniku oja VEE1133400
Pringi oja VEE1011200
Soodevahe peakraav VEE1092700
Köökmäe oja VEE1140200
Ohtja kraav VEE1169500
Rae kraav VEE1092100
Arvila kraav VEE1069200
Soe oja VEE1004200
Ulliallika oja VEE1081300
Kivisilla oja (Allika soon) VEE1097500
Keava peakraav VEE1110500
Lehtmetsa peakraav VEE1085500
Sindi oja (Türgi oja) VEE1145300
Eidapere kraav VEE1148800
Lagesoo peakraav (Lakesuu kraav) VEE1014500
Jakobi kraav VEE1045200
Nätsi kraav VEE1120200
Jäola peakraav VEE1030500
Kurblu oja VEE1082700
Väänastu oja VEE1051400
Vaimõisa kraav VEE1108100
Maooja VEE1128200
Ihamaru oja VEE1047500
Kapa oja VEE1136800
Kõltsi oja (Hiiemäe oja) VEE1128500
Jõeveski oja (Jõeveski jõgi) VEE1153900
Kaansoo oja VEE1135400
Adraku kraav VEE1055900
Risti oja VEE1089800
Kembasoo peakraav VEE1025800
Sõtke kraav VEE1109100
Karjaoru soon VEE1068100
Vesisoo peakraav VEE1101400
Kõreoja VEE1149000
Põlendmaa oja VEE1147700
Pali oja VEE1019200
Arumäe oja VEE1065400
Armijõgi VEE1163100
Madissaare oja VEE1127800
Uueveski oja VEE1139200
Ördi kraav VEE1143000
Lubja oja VEE1045400
Ojari peakraav VEE1098200
Lüütsepä oja VEE1157700
Priivitsa jõgi VEE1151800
Suurkraav VEE1145100
Kitsipilli kraav VEE1020300
Villemi oja VEE1045800
Allikoja VEE1142500
Nepste oja (Aruoja) VEE1150900
Anni oja VEE1016200
Kurista kraav (Kurista oja) VEE1046500
Rajametsa kraav VEE1055200
Soosaare kraav VEE1133200
Mustjõgi VEE1169800
Soosalu oja VEE1108300
Keastu kraav VEE1096500
Vahtsepa kraav VEE1071000
Kabli jõgi VEE1152000
Kuksema kraav VEE1124200
Pikareinu oja VEE1048100
Lepassaare oja VEE1055700
Paistemäe oja VEE1060700
Vedruka jõgi VEE1168400
Kestla peakraav VEE1070400
Neitsijärve oja VEE1008300
Puidaku peakraav VEE1022100
Mustoja (Mustjõgi) VEE1119900
Lihalõpe peakraav VEE1081700
Rakitse oja VEE1137900
Hiie oja VEE1089600
Soomevere kraav VEE1132700
Punga oja VEE1013300
Rääbise peakraav VEE1053000
Luigekraav VEE1035500
Kanassaare peakraav VEE1034700
Allumäe oja VEE1157900
Mähkküla peakraav VEE1134300
Arumetsa jõgi VEE1151600
Epneri oja VEE1127100
Lehmja peakraav VEE1093200
Lehtma jõgi VEE1163700
Vabriku oja VEE1127900
Trangi peakraav VEE1043100
Gluboki oja VEE1063500
Nuudsaku oja VEE1141900
Seljamäe oja VEE1101300
Lambaküla oja VEE1147400
Öötla oja VEE1124400
Jäärumetsa kraav VEE1119700
Mõega kraav VEE1175000
Järtsaare kraav VEE1133300
Kastja peakraav VEE1110100
Murakasoo kraav VEE1072500
Mereäärse kraav VEE1120700
Nurmepere kraav (Nurmperä kraav) VEE1014100
Haudemäe peakraav VEE1126300
Piiroja VEE1005500
Naisjõgi VEE1167600
Kanassaare oja VEE1054000
Veelikse oja VEE1145500
Kõnnu oja VEE1081000
Kõrvesilla kraav VEE1050800
Partsoja VEE1001700
Põrssaoja VEE1127200
Sillasoo oja (Kõpre soon) VEE1097800
Holsta oja VEE1005200
Tossu oja VEE1018800
Kaistla oja VEE1131200
Jalametsa kraav VEE1131700
Järva-Jaani kraav VEE1124300
Sarivariku kraav VEE1159000
Kõrgemäe kraav VEE1086500
Kiudu jõgi VEE1172600
Angoja VEE1150500
Pagula kraav VEE1099900
Samblakraav VEE1027600
Kotku peakraav VEE1125400
Luua oja VEE1124800
Luigenurga oja VEE1033200
Pustõniku oja VEE1007900
Koolioja VEE1040600
Muda jõgi VEE1161600
Kiviku oja VEE1076800
Kudjape peakraav VEE1165200
Ohtu peakraav VEE1099500
Palanusaarõ oja VEE1010800
Vassevere oja VEE1053200
Kortsisoo oja (Liikopi oja) VEE1166400
Kärsu oja VEE1138600
Tihulaane oja (Tihnulaane oja) VEE1129700
Punnissaare oja / Illassaare oja VEE1128700
Ribasoo oja (Riidoja) VEE1130500
Agusalu oja VEE1062700
Vahtsõ-Antsla oja VEE1009700
Liivoja VEE1026300
Raigla peakraav VEE1007400
Hiieveski oja VEE1089500
Aadu kraav VEE1173800
Reedu oja VEE1156900
Tusti oja VEE1019600
Laisma peakraav VEE1122300
Kaansemäe kraav VEE1106300
Lõõtsa oja VEE1080200
Liivoja VEE1078800
Kivioja VEE1027500
Mõnioja VEE1079100
Saha peakraav (Saha oja) VEE1092800
Apametsa peakraav (Apa kraav) VEE1094300
Varja oja (Naisteoja) VEE1071400
Kõrvenurga oja VEE1084800
Künnapa kraav VEE1148900
Sooküla kraav VEE1087300
Iisaku soon VEE1094200
Jõusa peakraav VEE1042300
Mustoja VEE1076000
Kastolatsi oja VEE1036700
Varsaallika oja VEE1093700
Kabala peakraav (Maalasti kraav) VEE1132600
Eruheina oja VEE1109700
Torilaane oja VEE1144900
Madala oja VEE1006900
Balti SEJ väljavoolukanal (Kõrgesoo kanal) VEE1065600
Hundissaare oja VEE1125600
Tinni oja VEE1037300
Andrekse kraav VEE1089400
Kandiküla kraav VEE1039500
Einla kraav VEE1164800
Luhtoja VEE1028400
Suurlageda oja (Jundi oja) VEE1083400
Kirikuvalla oja VEE1028000
Rasina kraav VEE1050100
Tuti kraav VEE1118200
Vardja oja VEE1031600
Mägari kraav VEE1105500
Koosi oja VEE1015600
Sõõrdoja VEE1138000
Arakaoja (Künnapa oja) VEE1151000
Kässu oja VEE1096200
Kasvandu peakraav VEE1096600
Kääbaste oja (Käooja) VEE1078400
Uduvere peakraav VEE1114600
Endla kraav (Suursoon) VEE1031300
Madise kraav VEE1171900
Aatsaoja VEE1115000
Riksu jõgi VEE1167500
Tubaka kraav VEE1040300
Vastseliina oja VEE1000700
Külge oja VEE1145900
Kongi peakraav (Kongi jõgi) VEE1170400
Tori oja VEE1073900
Oela kraav (Oela soon) VEE1111000
Kogula peakraav (Kogula jõgi) VEE1166300
Väiküla kraav VEE1057200
Kupu kraav VEE1041100
Otiku peakraav VEE1125300
Viljakse oja VEE1015500
Mustassaare kraav VEE1032300
Andresjärve kraav VEE1021100
Valgi oja VEE1047300
Aravere oja VEE1113900
Värava jõgi VEE1175500
Ujuste oja (Sete oja) VEE1154300
Tiduvere oja (Uustalu oja) VEE1112400
Kuuliska oja (Määsovitsa oja) VEE1002500
Raudale kraav VEE1028200
Kivilöövi kraav VEE1020600
Adriku oja VEE1072600
Vahtra kraav VEE1045100
Suurevare kraav VEE1166900
Kandla oja (Kandla jõgi) VEE1165700
Juuliku peakraav VEE1095300
Lõpe oja VEE1106700
Oonurme oja VEE1060100
Teilma peakraav (Teilma oja) VEE1036400
Vahenurme oja VEE1114800
Maaritsa oja (Peedu oja) VEE1045300
Päidre oja VEE1142100
Kiruvere oja VEE1090000
Kurisu jõgi VEE1163500
Pokuti oja VEE1109600
Hirveaia oja VEE1028100
Käsmu oja VEE1077600
Kiviste oja VEE1014200
Evasu kraav (Eeva-aasu kraav) VEE1068500
Aruoja VEE1086700
Sepakanal VEE1090100
Lakevainu kraav VEE1097200
Koolimäe oja VEE1077000
Austla kraav VEE1168100
Marjassaare kraav VEE1149700
Võikoja VEE1141400
Kadrina oja VEE1052400
Poolevaadioja VEE1126700
Matsikse oja VEE1153500
Hainjärve kraav VEE1048700
Kaanjärve oja VEE1080000
Roosteoja VEE1134100
Kuhu kraav VEE1122400
Naistesoo peakraav VEE1095700
Silma jõgi VEE1168000
Solboja VEE1158300
Keila kraav (Vahekraav) VEE1098600
Setteoja (Toruoja) VEE1154400
Kiviste kraav (Lavine oja) VEE1154100
Matu oja VEE1155300
Lolu oja VEE1139700
Kuitsa oja VEE1118000
Kõldu peakraav VEE1076100
Juuru kraav VEE1097300
Peindla kraav VEE1030600
Permisküla oja VEE1062600
Kure oja VEE1017100
Vahtraste kraav VEE1175400
Veneoja VEE1143800
Ülejõe peakraav VEE1027100
Kivisilla kraav VEE1046400
Kullavahe peakraav (Loo-oja) VEE1086300
Tammuru oja VEE1148000
Türisalu oja VEE1096000
Kukulinna peakraav VEE1043600
Smolnitsa oja VEE1062100
Ullaste peakraav (Ullaste jõgi) VEE1123100
Maarikoja VEE1082000
Petaaluse kraav VEE1118600
Kõnnu oja VEE1079000
Seli kraav VEE1092400
Kaarli oja VEE1048500
Silgi oja VEE1117200
Höbringi oja VEE1104100
Tähtvere kraav VEE1044300
Vasula peakraav VEE1043200
Vabriku oja VEE1147500
Ees-Põlliku kraav VEE1097000
Eivere peakraav VEE1123600
Pupastvere peakraav VEE1043900
Kullissaare kraav VEE1033600
Jaanustõ oja VEE1009800
Veldi kraav VEE1035300
Jõepere kraav VEE1068400
Rehemaa oja VEE1137400
Ritsi oja VEE1137100
Lüütjä oja VEE1002900
Lubjaahju peakraav VEE1035000
Lõuka peakraav (Lõuka kraav) VEE1121300
Soometsa kraav VEE1151300
Kivirehe oja VEE1111700
Painküla peakraav VEE1026500
Kassema kraav VEE1054400
Endla peakraav (Põllussaare kraav) VEE1031400
Saarjärve oja VEE1159900
Rabavere kraav VEE1116300
Pagavere peakraav VEE1023400
Tündre oja VEE1153800
Hiieoja VEE1135000
Nedrema kraav VEE1122600
Valuoja (Sulaoja) VEE1008500
Sulaoja VEE1140100
Areda oja VEE1077200
Kantküla oja VEE1091000
Tartussaare oja VEE1084000
Teraseoja VEE1019400
Tõrve oja VEE1027000
Suuroja VEE1080500
Raukla oja (Sauoja) VEE1127000
Ulpesoo peakraav VEE1041900
Puka oja VEE1010500
Lõu oja (Lõu jõgi) VEE1167300
Loime peakraav (Arunda oja) VEE1019100
Uuemõisa oja (Juurika jõgi) VEE1105200
Kaanissoo jõgi VEE1161700
Tüünajõgi VEE1167900
Kohinaoja VEE1041700
Lembevere oja VEE1023300
Ora oja VEE1141600
Riidama jõgi VEE1171700
Meerapalu oja VEE1008000
Määrasmaa oja VEE1133800
Sirnavere kraav VEE1053800
Kauoja VEE1146300
Kuru oja VEE1087200
Kõlaoja VEE1053900
Kastli kraav VEE1043800
Karisöödi oja VEE1158800
Tihu kraav VEE1160900
Põlma oja VEE1095900
Härjaoja VEE1052800
Paunaste kraav VEE1090600
Käbli oja (Idinä oja) VEE1157800
Koosi oja (Koosi soon) VEE1098000
Punaoja (Punane jõgi) VEE1120000
Umbsoo oja VEE1137600
Üdruma kraav VEE1110200
Palmse oja VEE1077300
Pärnselja kraav VEE1161000
Treimani jõgi VEE1152500
Ahisilla oja (Allikasoon) VEE1090400
Tõnu oja VEE1077800
Ubajärve oja VEE1157500
Erneale kraav VEE1026700
Tinu oja VEE1012000
Riuma peakraav VEE1017700
Pitsalu peakraav VEE1122200
Kirikusoo oja (Kirikumõisa oja) VEE1009100
Mähma oja VEE1019500
Tammistesilla oja VEE1014600
Hirla kraav VEE1024100
Siimu kraav (Siimu soon) VEE1097700
Mürinaoja VEE1159600
Ummaru oja VEE1111400
Peräniidü oja VEE1001300
Võrkejõgi VEE1170000
Viraski oja (Põrguoru oja) VEE1140000
Lüüsi peakraav VEE1013600
Kõrtsioja (Veneoja) VEE1135900
Saire kraav VEE1093400
Kõrve peakraav VEE1056400
Kureoja VEE1026600
Silmsi oja (Käpa jõgi) VEE1088400
Punikvere peakraav VEE1052300
Joosva oja VEE1112200
Tatsu kraav VEE1082600
Piistaoja VEE1144400
Kõberoja VEE1117000
Tabara kraav VEE1101000
Kaharoja VEE1041600
Rootsi oja VEE1046300
Kullaaru kraav (Kullaaru oja) VEE1075000
Pidula jõgi VEE1169000
Ruunoja VEE1087500
Hulja oja VEE1074700
Miksi jõgi VEE1172200
Köstri oja VEE1169700
Ruunoja VEE1067200
Kõveroja VEE1107300
Järlepa kraav VEE1091800
Vorbuse kraav VEE1044100
Tulimurru jõgi VEE1161200
Ungru oja (Ungru jõgi) VEE1105600
Männiksaare oja (Mändsalu oja) VEE1096300
Tobia peakraav (Tobia oja) VEE1075400
Sirtsi peakraav VEE1069800
Luhtusuu kraav VEE1158500
Anijala jõgi VEE1165900
Laurissaare peakraav VEE1058100
Riidika kraav VEE1101200
Perjatsi oja VEE1066400
Rummu peakraav VEE1082900
Künnapa oja VEE1132900
Luguki peakraav (Liguski oja) VEE1063400
Mudamäe kraav VEE1057300
Koseselja kraav VEE1080700
Ojamaa peakraav (Võrnu kraav) VEE1069500
Apuparra oja VEE1086100
Suuremetsa oja VEE1001600
Tammeküla oja VEE1126200
Auvere oja (Kädelga oja) VEE1065300
Uduma oja VEE1118500
Põlendmaa kraav VEE1102000
Suursoo kraav VEE1148500
Jõe jõgi VEE1119000
Kährimäe peakraav VEE1004800
Mudaoja VEE1147900
Uusküla oja VEE1061200
Vahtmäe peakraav VEE1150200
Luhaniidu oja VEE1164600
Pikva peakraav (Pealsoomäe oja) VEE1086200
Põldarumäe oja VEE1074200
Sõerukraav VEE1100000
Kureküla oja VEE1038800
Pari kraav VEE1027900
Sargvere peakraav VEE1124700
Aardoja VEE1071800
Salevere kraav VEE1122900
Immaste oja VEE1130800
Põllualuse kraav VEE1069300
Tuhalaane oja VEE1141800
Leediküla oja VEE1104900
Soodlakuru kraav VEE1021400
Prästvike oja VEE1160400
Oese peakraav VEE1115300
Piigandi oja VEE1022400
Meriküla oja VEE1066000
Raja kraav VEE1056200
Maidla kraav VEE1096800
Kaiu peakraav (Mustlepa kraav) VEE1097100
Ridaküla oja VEE1066200
Suurekõrve kraav VEE1081400
Ermespu jõgi VEE1168800
Rääguoja VEE1174100
Mustasoo oja VEE1060000
Kalassaarõ oja VEE1007800
Lõhtsuu oja VEE1009300
Prüüsü oja VEE1009600
Männa oja VEE1131500
Vastja oja VEE1112800
Põikva oja (Kuivassaare oja) VEE1128800
Agali kraav VEE1046900
Kaagjärve oja VEE1011000
Purgi oja VEE1016700
Karisto oja VEE1038900
Tootsi oja VEE1154900
Pärima kraav (Pärimaa kraav) VEE1169600
Remsi oja VEE1136400
Ätte peakraav VEE1042700
Küti kraav VEE1073000
Vanavälja peakraav VEE1126600
Vennaru peakraav VEE1021300
Haki oja VEE1155400
Atla kraav VEE1168200
Viti oja VEE1094400
Kärevere oja VEE1134800
Piskjõgi VEE1100700
Põldetaguse peakraav VEE1115100
Marissoo jõgi VEE1166100
Suuroja VEE1006700
Ahjuvare oja VEE1112300
Jooksu oja (Jooksoja) VEE1129900
Märdi oja VEE1050500
Mustoja VEE1001000
Mäelta oja VEE1144100
Variku kraav VEE1022000
Jaanioja VEE1143300
Juula kraav VEE1042000
Jõksi kraav VEE1013800
Käru peakraav VEE1024200
Kõvveroja VEE1015400
Leinasoo peakraav (Leinassuu oja) VEE1044600
Mäända peakraav VEE1028500
Rutka kraav VEE1079400
Üheksakraav VEE1117300
Peedu oja VEE1038000
Vaardi oja VEE1012900
Polli oja VEE1139300
Toovere kraav VEE1041000
Hurmi oja VEE1047400
Rehemetsa peakraav VEE1051500
Kääri peakraav (Kääri oja) VEE1140800
Tõkkeoja VEE1135500
Puista oja VEE1144300
Padula kraav VEE1095400
Eesti SEJ juurdevoolukanal (Mustajõe kanal) VEE1064900
Lõhavere oja VEE1134000
Käära oja (Kõera jõgi) VEE1118900
Massumõisa oja VEE1018700
Nüpli oja VEE1008700
Reangi oja VEE1138200
Meuse oja VEE1138700
Somma oja VEE1042200
Oraoja VEE1078100
Annamõisa kraav VEE1114400
Vana-Saaluse oja VEE1000500
Haimre peakraav VEE1112000
Mõisapalu kraav VEE1022600
Konnaoja VEE1039700
Koigu oja VEE1009400
Matsi peakraav VEE1091500
Triigi peakraav VEE1090700
Virussaare kraav VEE1061400
Vastsekivi oja (Jõgari oja) VEE1010100
Jaama oja VEE1157000
Vinni peakraav VEE1075200
Napanurga oja VEE1107900
Kabila oja VEE1143200
Härjakõrioja VEE1079800
Nabaoja VEE1127600
Kuuksaare oja VEE1050600
Lelu kraav VEE1161400
Koidu oja VEE1146100
Raiendikukraav VEE1069900
Sandisuu peakraav VEE1005600
Sipa oja VEE1108800
Kriilevälja peakraav (Veskioja) VEE1124900
Enu oja VEE1137200
Vaali peakraav VEE1032700
Virita kraav VEE1119300
Kaguvere oja VEE1109400
Laiaselja oja VEE1166600
Auküla peakraav (Karjamaa soon) VEE1074800
Sinialliku oja VEE1139900
Pällu kraav VEE1025300
Nõrga oja VEE1140600
Siiraku oja VEE1146700
Peressaare kraav VEE1060500
Puskari oja VEE1066800
Sarve peakraav VEE1035100
Arbi oja VEE1037900
Hundikuristiku oja VEE1093800
Maetsma kraav VEE1058200
Käruoja VEE1057600
Retla kraav VEE1132400
Leedu peakraav VEE1125500
Haabsaare oja VEE1010300
Pihla jõgi VEE1163300
Savimäe oja VEE1042100
Vaheliku kraav VEE1151400
Piirioja VEE1159100
Alopi oja (Aalupi oja) VEE1003600
Jalastu kraav VEE1173600
Pöitse kraav VEE1170600
Vasaristi oja VEE1080300
Lõo oja VEE1018900
Jaanigu kraav VEE1163200
Uusküla kraav (Putkestiku kraav) VEE1056000
Kobilu peakraav VEE1023200
Laossa oja VEE1016100
Sooranna kraav VEE1107600
Aiamaa oja VEE1039100
Mustjõgi VEE1151200
Mulgu oja VEE1121600
Korju peakraav VEE1150700
Kaustajõgi VEE1090800
Õlleoja VEE1041400
Iivandoja VEE1072200
Tagasoo kraav VEE1064600
Väo oja VEE1092900
Härjaoja VEE1059700
Joonaoja VEE1108900
Laasi kraav VEE1112500
Pätsiku oja VEE1037000
Melliste oja VEE1046800
Kosova oja VEE1046200
Põldeotsa kraav VEE1121900
Külama jõgi VEE1162000
Asuka kraav VEE1170800
Lehtmetsa peakraav VEE1024900
Õngu jõgi VEE1162500
Nurga kraav VEE1033800
Nurmsi peakraav VEE1125800
Tsiretoki oja VEE1062500
Anelema kraav VEE1114500
Silla oja (Labassaarõ oja) VEE1159400
Kapsi oja VEE1139500
Vetepere kraav VEE1084600
Nopli oja VEE1016600
Tilla oja VEE1138100
Lipi jõgi VEE1172100
Hellenurme oja VEE1037200
Meti kraav VEE1053600
Vanaõue kraav (Vanaõue oja) VEE1102400
Niinemäe kraav VEE1079300
Savioja VEE1002000
Madi kraav VEE1018600
Ilissa oja VEE1017500
Vardja oja VEE1090300
Luidja jõgi VEE1162800
Karula oja VEE1075900
Lahepere oja VEE1099100
Sutesoo oja VEE1147000
Aula peakraav VEE1165500
Raudoja - Aavoja kanal VEE1086800
Mustikajõgi VEE1161500
Kõrvetaguse peakraav VEE1107800
Korgõsilla oja VEE1001200
Uulu kanal VEE1148600
Metsasoo kraav VEE1064300
Marguse VEE1033500
Otiaru kraav VEE1025000
Jõe jõgi VEE1600005
Naritsaoja VEE1136001
Tõõtsi oja VEE1136002
Tuplova jõgi (Tuplevo jõgi) VEE1002100
Avijõgi VEE1056900
Penijõgi VEE1117700
Häädemeeste jõgi VEE1151500
Taebla jõgi VEE1104700
Laeva jõgi VEE1039600
Ojamaa jõgi VEE1068700
Õhne jõgi VEE1013700
Jõelähtme jõgi VEE1087900
Ahja jõgi VEE1047200
Lähkma jõgi VEE1146800
Massu jõgi VEE1131400
Kloostri jõgi VEE1100800
Kemba oja VEE1080900
Koosa jõgi VEE1051100
Piilsi jõgi VEE1056300
Kolga jõgi / Männiku jõgi VEE1081500
Põltsamaa jõgi VEE1030000
Pedetsi jõgi VEE1159700
Liivi jõgi VEE1116600
Jõku jõgi VEE1015300
Tarvasjõgi VEE1085300
Kaave jõgi VEE1027200
Päinurme jõgi VEE1033400
Koiva jõgi VEE1154200
Pühäjõgi VEE1003300
Sauga jõgi VEE1148700
Ambla jõgi VEE1084200
Väike Emajõgi VEE1008200
Kasari jõgi VEE1107000
Umbusi jõgi VEE1029200
Lintsi jõgi VEE1127400
Ärnu jõgi VEE1010200
Kargaja jõgi VEE1051200
Leisi jõgi VEE1170900
Pikknurme jõgi (Putkjõgi) VEE1028300
Onga jõgi VEE1025600
Lemmjõgi VEE1143100
Riguldi jõgi VEE1103900
Pedeli jõgi VEE1012100
Raamatu jõgi VEE1153000
Nõmme jõgi VEE1030200
Mudajõgi VEE1043400
Mustvee jõgi VEE1055100
Peeda jõgi VEE1044800
Punabe jõgi VEE1170500
Luiste jõgi VEE1109800
Nuutri jõgi VEE1164000
Kõpu jõgi VEE1140900
Pähni oja VEE1158200
Võhandu jõgi VEE1003000
Pääsküla jõgi VEE1095500
Pühajõgi VEE1067000
Mustjõgi VEE1085700
Pada jõgi VEE1071900
Salla jõgi VEE1024600
Anguse jõgi VEE1073100
Imukvere jõgi VEE1024300
Aruküla jõgi VEE1128600
Mäetaguse jõgi VEE1059200
Rannapungerja jõgi VEE1058700
Nurtu jõgi VEE1113100
Pedja jõgi VEE1023700
Ilmandu jõgi VEE1030100
Peetri jõgi VEE1158700
Loobu jõgi VEE1077900
Visela jõgi VEE1009200
Pärlijõgi VEE1155700
Rõuge jõgi (Äiu jõgi) VEE1004100
Kunda jõgi VEE1072900
Toolse jõgi VEE1074100
Apna jõgi VEE1051000
Oostriku jõgi VEE1032100
Mustjõgi VEE1154800
Allika jõgi (Allikujõgi) VEE1115900
Enge jõgi VEE1114200
Salme jõgi VEE1166700
Jägala jõgi VEE1083500
Kuivajõgi VEE1090500
Kolga oja VEE1158400
Vanajõgi VEE1162600
Pahtpää jõgi VEE1006400
Tarakvere jõgi VEE1053300
Mädara jõgi VEE1128900
Pale jõgi (Palejõgi) VEE1137700
Alajõgi VEE1061300
Lutsu jõgi VEE1049500
Keila jõgi VEE1096100
Uhmardu jõgi VEE1054200
Vainupea jõgi VEE1075800
Piusa jõgi VEE1000200
Vanamõisa jõgi VEE1116100
Poruni jõgi VEE1063300
Lemmejõgi VEE1152100
Suuremõisa jõgi VEE1164300
Moložva jõgi (Mustoja) VEE1000100
Vändra jõgi VEE1130700
Pikkmetsa jõgi VEE1135100
Orajõgi VEE1048800
Ilmatsalu jõgi VEE1039000
Maidla jõgi VEE1098300
Maadevahe jõgi VEE1173300
Kääpa jõgi VEE1053700
Hirmuse jõgi VEE1069700
Tuudi jõgi VEE1117900
Patskovka jõgi VEE1002300
Elva jõgi VEE1036500
Pärlijõgi / Pudisoo jõgi VEE1080600
Vääna jõgi VEE1094500
Vasavere jõgi VEE1067700
Alva jõgi VEE1138400
Kokõ oja VEE1003200
Vaemla jõgi VEE1160500
Piirsalu jõgi VEE1102100
Vihterpalu jõgi VEE1101700
Peeli jõgi VEE1158100
Selja jõgi VEE1074600
Lokuta jõgi VEE1128100
Ruhja jõgi VEE1153600
Preedi jõgi VEE1031500
Valgejõgi VEE1079200
Mädajõgi (Mädäjõgi) VEE1006600
Kalli jõgi VEE1050900
Luutsna jõgi VEE1046100
Leivajõgi VEE1092200
Kodila jõgi VEE1110800
Amme jõgi VEE1040900
Purtsi jõgi VEE1013100
Esna jõgi VEE1124100
Vaidva jõgi VEE1158000
Kohtla jõgi VEE1070700
Reopalu jõgi VEE1125100
Vana-Vorsti jõgi VEE1031900
Salajõgi VEE1104400
Raudna jõgi VEE1139100
Tarvastu jõgi VEE1016500
Sõmeru jõgi VEE1075600
Halliste jõgi VEE1136000
Võsu jõgi VEE1077100
Pühajõgi VEE1166000
Kose jõgi VEE1067300
Võlupe jõgi VEE1171300
Iskna jõgi VEE1005100
Arujõgi VEE1159500
Räpu jõgi VEE1132500
Tänassilma jõgi VEE1018000
Haavakivi jõgi VEE1054700
Tagajõgi VEE1059900
Käru jõgi VEE1129000
Saki jõgi VEE1149900
Erra jõgi VEE1070200
Kõnnu jõgi VEE1113300
Lidva jõgi VEE1160300
Mõra jõgi VEE1045700
Humalaste jõgi VEE1146400
Leevi jõgi VEE1047900
Tõramaa jõgi VEE1144000
Vasalemma jõgi VEE1099200
Porijõgi / Reola jõgi VEE1044400
Rõude jõgi VEE1106900
Nasva jõgi VEE1165300
Neanurme jõgi VEE1028800
Prandi jõgi VEE1125700
Vodja jõgi VEE1123800
Kullavere jõgi VEE1052600
Tuhala jõgi VEE1091400
Nõva jõgi VEE1103700
Tõstamaa jõgi VEE1121100
Emajõgi VEE1023600
Rõngu jõgi VEE1021500
Rannamõisa jõgi VEE1106100
Põduste jõgi VEE1164500
Vaskjõgi VEE1147600
Tõrvajõgi VEE1065700
Sõtke jõgi VEE1066500
Velise jõgi VEE1112700
Kulgu jõgi VEE1065200
Rõue jõgi VEE1110600
Lõve jõgi VEE1173500
Mustjõgi VEE1031000
Tirtsi jõgi VEE1169400
Jänijõgi VEE1085000
Vahu jõgi VEE1031700
Raudjõgi VEE1069600
Soodla jõgi VEE1087000
Helme jõgi VEE1014800
Ura jõgi VEE1148100
Läsna jõgi / Nõmmoja VEE1078900
Hilba jõgi VEE1047600
Paadrema jõgi VEE1119600
Atla jõgi VEE1096900
Palu jõgi VEE1036900
Kärla jõgi VEE1165400
Veskijõgi VEE1103600
Navesti jõgi VEE1131600
Loo jõgi VEE1082100
Tatra jõgi VEE1045500
Jaama jõgi VEE1062300
Alatskivi jõgi VEE1052100
Ärmä jõgi VEE1018300
Voka jõgi VEE1066900
Narva jõgi VEE1062200
Rannametsa jõgi VEE1150800
Saarjõgi VEE1134700
Pärnu jõgi VEE1123500
Laatre jõgi VEE1011100
Vigala jõgi VEE1110400
Audru jõgi VEE1122000
Pužupe jõgi (Tuuliku jõgi) VEE1152700
Mõnuvere jõgi VEE1149600
Kuura jõgi VEE1157600
Kurina jõgi VEE1144600
Purtse jõgi VEE1068200
Pelska jõgi VEE1002200
Reiu jõgi VEE1145400
Arussaare jõgi VEE1132300
Kavilda jõgi VEE1036200
Vardi jõgi VEE1107500
Kaukvere jõgi VEE1060200
Atse jõgi (Naba jõgi) VEE1154000
Antsla jõgi VEE1009500
Pirita jõgi VEE1089200
Mustajõgi VEE1063800
Ahelo jõgi (Ahli oja) VEE1157400
Luguse jõgi VEE1160800