Saare andmete kuvamine

Saar: Muhu saarVäljad: peida ,kuva
KaitseOsaliselt kaitse all
Kood1227
NimiMuhu saar
Muud nimedMuhumaa
LisainfoSaaremaa ja mandri vahel. Eesti suuruselt 3. saar, moodustab põhiosa Muhu vallast, 28 küla. Kuni 25 m kõrge, Saaremaaga ühendatud 3,6 km pikkuse Väinatammiga (1896). Kokku kasvanud Silma saarega, Suurlaiuga, Kindalaiuga.
Kaardil: VIIa
Pindala (ha)20485,8
Pindala (ha, põhikaardilt)20558,604
Ümbermõõt (km)137,417
Asukoht: peida ,kuva
Saare haldusüksusedSaare maakond, Muhu vald, Aljava küla
Saare maakond, Muhu vald, Hellamaa küla
Saare maakond, Muhu vald, Igaküla küla
Saare maakond, Muhu vald, Kallaste küla
Saare maakond, Muhu vald, Kantsi küla
Saare maakond, Muhu vald, Kapi küla
Saare maakond, Muhu vald, Koguva küla
Saare maakond, Muhu vald, Kuivastu küla
Saare maakond, Muhu vald, Külasema küla
Saare maakond, Muhu vald, Laheküla küla
Saare maakond, Muhu vald, Lalli küla
Saare maakond, Muhu vald, Leeskopa küla
Saare maakond, Muhu vald, Lehtmetsa küla
Saare maakond, Muhu vald, Lepiku küla
Saare maakond, Muhu vald, Levalõpme küla
Saare maakond, Muhu vald, Liiva küla
Saare maakond, Muhu vald, Linnuse küla
Saare maakond, Muhu vald, Lõetsa küla
Saare maakond, Muhu vald, Mäla küla
Saare maakond, Muhu vald, Mõega küla
Saare maakond, Muhu vald, Mõisaküla küla
Saare maakond, Muhu vald, Nautse küla
Saare maakond, Muhu vald, Nõmmküla küla
Saare maakond, Muhu vald, Nurme küla
Saare maakond, Muhu vald, Oina küla
Saare maakond, Muhu vald, Pädaste küla
Saare maakond, Muhu vald, Päelda küla
Saare maakond, Muhu vald, Paenase küla
Saare maakond, Muhu vald, Pallasmaa küla
Saare maakond, Muhu vald, Pärase küla
Saare maakond, Muhu vald, Piiri küla
Saare maakond, Muhu vald, Põitse küla
Saare maakond, Muhu vald, Raegma küla
Saare maakond, Muhu vald, Rannaküla küla
Saare maakond, Muhu vald, Rässa küla
Saare maakond, Muhu vald, Raugi küla
Saare maakond, Muhu vald, Rebaski küla
Saare maakond, Muhu vald, Ridasi küla
Saare maakond, Muhu vald, Rinsi küla
Saare maakond, Muhu vald, Rootsivere küla
Saare maakond, Muhu vald, Simiste küla
Saare maakond, Muhu vald, Soonda küla
Saare maakond, Muhu vald, Suuremõisa küla
Saare maakond, Muhu vald, Tamse küla
Saare maakond, Muhu vald, Tupenurme küla
Saare maakond, Muhu vald, Tusti küla
Saare maakond, Muhu vald, Vahtraste küla
Saare maakond, Muhu vald, Vanamõisa küla
Saare maakond, Muhu vald, Viira küla
Saare maakond, Muhu vald, Võiküla küla
Saare maakond, Muhu vald, Võlla küla
Seosed: peida ,kuva
Külge liitunud saaredOlevikare
Suurlaid
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Võilaid
Silm
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Saar piirneb merealadegaSuur väina lääneosa VEE3325030
Liivi laht VEE3400000
Laedemäealune laht VEE3328020
Kalama rand VEE3325050
Lalli laht VEE3325060
Kaistu lõpp VEE3328060
Väikese väina keskosa VEE3328030
Väikese väina põhjaosa VEE3328010
Väikese väina lõunaosa VEE3328040
Pädaste laht VEE3328050
Nõmmküla rand VEE3326000
Lõpemeri VEE3327000
Tõrsa allikad VEE4200700
Tõrsallikas VEE4716700
(nimi teadmata) VEE4716900
nimetu VEE2062530
nimetu VEE2062520
(nimi teadmata) VEE4717000
(nimi teadmata) VEE4717100
(nimi teadmata) VEE4716800
nimetu VEE2062560
Patisilla kraav VEE1700006
Võijärv VEE2062500
nimetu VEE2062570
Väike-Suuremõisa laht VEE2062550
Suuremõisa laht VEE2062510
Aljava abajas VEE2062540
Pädaste jõgi VEE1175100
Mõega kraav VEE1175000
Soonda jõgi VEE1174900
Targa kraav VEE1174901
Värava jõgi VEE1175500
Nossa soon VEE1175200
Lõetsa jõgi VEE1175300
Vahtraste kraav VEE1175400
Saarel asuvad kaitsealused alad ning üksikobjektidLalli merikotka püsielupaik (KLO3001449)
Lalli merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101659)
Nõmmküla hoiuala (KLO2000219)
Oina hoiuala (KLO2000220)
Ranna-Põitse hoiuala (KLO2000225)
Rannaniidi hoiuala (KLO2000226)
Madise hoiuala (KLO2000301)
Suuremõisa lahe MKA, Suuremõisa lahe skv. (KLO1101309)
Väinamere hoiuala (Saare) (KLO2000339)
Musta männi puistu (KLO1200138)
Üügu maastikukaitseala (KLO1000425)
Liiva park (KLO1200140)
Suuremõisa lahe maastikukaitseala (KLO1000591)
Üügu MKA, Üügu pv. (KLO1100674)
Suuremõisa kuld-soverbielli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100394)
Raagi mänd (KLO4000315)
Suuremõisa lahe MKA, Paeranna skv. (KLO1101308)
Suuremõisa lahe MKA, Laheküla pv. (KLO1101306)
Tupenurme pank (KLO1000083)
Suuremõisa kuld-soverbielli püsielupaik (KLO3000466)
Pädaste mõisa park (KLO1200089)
Rannaniidi pankade MKA, Rannaniidi pankade pv. (KLO1100777)
Rannaniidi pankade maastikukaitseala (KLO1000233)
Võlla rändrahn (KLO4000961)
Väinamere hoiuala (Saare) laiendus (1525850354)
Presidendi allee, Presidendi allee pv. (KLO5100013)
Oina käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101440)
Punniranna käpaliste püsielupaik (KLO3001231)
Paeranna merikotka püsielupaik (KLO3000248)
Või merikotka püsielupaik (KLO3000438)
Presidendi allee (KLO5000012)
Lõetsa jõe äärne puisniit (KLO5000013)
Lõetsa jõe äärne puisniit, Lõetsa jõe äärse puisniidu pv. (KLO5100014)
Peedu pangad ja nende lähiümbrus (KLO5000014)
Peedu pangad ja nende lähiümbrus, Peedu pankade ja nende lähiümbruse pv. (KLO5100015)
Muhu pastoraadi park (202839128)
Pädaste mõisa park (-183946644)
Musta männi puistu (-309152803)
Oina käpaliste püsielupaik (KLO3001228)
Punniranna käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101443)
Kapi käpaliste püsielupaik (KLO3001232)
Kapi käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101444)
Aljava käpaliste püsielupaik (KLO3001234)
Aljava käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101446)
Uievälja looduskaitseala (457951287)
Lõpemere merikotka püsielupaik (KLO3001297)
Lõpemere merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101509)
Lõpemere merikotka püsielupaik (KLO3000953)
Lõpemere merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101142)
Suuremõisa lahe looduskaitseala, Paeranna sihtkaitsevöönd (PLO2001552)
Suuremõisa lahe looduskaitseala (PLO1000913)
Suuremõisa lahe maastikukaitseala, Laheküla sihtkaitsevöönd (1766340358)
Suuremõisa lahe looduskaitseala, Suuremõisa lahe sihtkaitsevöönd (PLO2001553)
Aljava merikotka püsielupaik (KLO3001366)
Aljava merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101577)
Võiküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101639)
Võiküla merikotka püsielupaik (KLO3001429)
Paeranna merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101365)
Või merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100381)
Paeranna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100358)
Väikese väina hoiuala (KLO2000341)
Võilaiu hoiuala (KLO2000337)
Aljava merikotka püsielupaik (KLO3001606)
Aljava merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101837)
Või merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101372)
Suuremõisa lahe looduskaitseala, Aljava sihtkaitsevöönd (PLO2001554)
Suuremõisa lahe looduskaitseala, Aljava piiranguvöönd (PLO2001555)
Rässa merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101963)
Rässa merikotka püsielupaik (KLO3001706)
Põitse merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102067)
Põitse merikotka püsielupaik (KLO3001774)
Lalli merikotka püsielupaik (KLO3001775)
Lalli merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102068)
Suuremõisa lahe looduskaitseala (KLO1000661)
Suuremõisa lahe LKA, Aljava skv. (KLO1101732)
Suuremõisa lahe LKA, Paeranna skv. (KLO1101733)
Suuremõisa lahe LKA, Suuremõisa lahe skv. (KLO1101734)
Suuremõisa lahe LKA, Aljava pv. (KLO1101735)