Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2005.01.13 Keskkonnaministri 13. jaanuari 2005. a määrus nr 1 Metsise püsielupaikade kaitse alla võtmineVäljad: peida ,kuva
Vastu võetud13.01.2005
RekvisiitRTL 2005, 13, 111
PealkiriKeskkonnaministri 13. jaanuari 2005. a määrus nr 1
Metsise püsielupaikade kaitse alla võtmine
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud rahvusvahelise tähtsusega aladLaukesoo loodusala EE0010108
Maapaju loodusala EE0010113
Kohatu loodusala EE0020302
Konuvere loodusala EE0020306
Selja-Põdra loodusala EE0020307
Salavalge-Tõrasoo loodusala EE0020314
Lümandu loodusala EE0020317
Kõnnumaa loodusala EE0020325
Linnumängu loodusala EE0020328
Nõlvasoo loodusala EE0020337
Rangu loodusala EE0020409
Suursoo-Leidissoo loodusala EE0040202
Marimetsa-Õmma loodusala EE0040203
Ehmja-Turvalepa loodusala EE0040204
Luiste loodusala EE0040210
Mustjärve raba loodusala EE0040212
Mõrdama loodusala EE0040331
Alva-Kärsu loodusala EE0040387
Nõmme raba loodusala EE0060114
Haavakannu loodusala EE0060207
Muraka loodusala EE0070103
Puhatu loodusala EE0070106
Agusalu loodusala EE0070171
Alajõe loodusala EE0070179
Aidu soo loodusala EE0080173
Oodsipalo loodusala EE0080274
Lasa loodusala EE0080416
Soomaa loodusala EE0080574
Hurda loodusala EE0080611
Sadramõtsa loodusala EE0080614
Karula loodusala EE0080671
Põhja-Kõrvemaa loodusala EE0010106
Soontaga-Sauniku loodusala EE0080410
Dokument on alale kaitsekorra aluseksVana-Nurtu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100214)
Kohtru metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100183)
Katkusoo metsise püsielupaiga 2. sihtkaitsevöönd (KLO3100797)
Purtsi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100114)
Kohtru metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100184)
Vana-Nurtu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100215)
Koikküla metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100101)
Õigusaktiga seotud kaitsealused alad ja üksikobjektidJussi I metsise püsielupaik (KLO3000740)
Vilita metsise püsielupaik (KLO3000112)
Mölke metsise püsielupaik (KLO3000664)
Suursoo-Leidissoo (KLO7000355)
Koemetsa metsise püsielupaik (KLO3000048)
Luiste (KLO7000411)
Raeküla metsise püsielupaik (KLO3000625)
Kernu metsise püsielupaik (KLO3000103)
Hurda metsise püsielupaik (KLO3000045)
Mustassaare metsise püsielupaik (KLO3000036)
Tündre metsise püsielupaik (KLO3000777)
Riisa metsise püsielupaik (KLO3000667)
Kalda metsise püsielupaik (KLO3000651)
Kauksi metsise püsielupaik (KLO3000031)
Jõevärava metsise püsielupaik (KLO3000741)
Vaki metsise püsielupaik (KLO3000111)
Taga-Põlliku metsise püsielupaik (KLO3000235)
Mädara metsise püsielupaik (KLO3000663)
Kuresoo metsise püsielupaik (KLO3000034)
Reinse metsise püsielupaik (KLO3000666)
Villike metsise püsielupaik (KLO3000053)
Linnumängu (KLO7000410)
Sadramõtsa metsise püsielupaik (KLO3000072)
Oti metsise püsielupaik (KLO3000637)
Paanikse metsise püsielupaik (KLO3000070)
Kauru metsise püsielupaik (KLO3000633)
Selja metsise püsielupaik (KLO3000647)
Kõrvemaa metsise püsielupaik (KLO3000105)
Rebasemäe metsise püsielupaik (KLO3000749)
Kamarna metsise püsielupaik (KLO3000030)
Laisi metsise püsielupaik (KLO3000050)
Virla metsise püsielupaik (KLO3000755)
Puhatu (KLO7000261)
Araste metsise püsielupaik (KLO3000220)
Annamõisa metsise püsielupaik (KLO3000645)
Kohatu (KLO7000405)
Vahelaane metsise püsielupaik (KLO3000073)
Kellissaare metsise püsielupaik (KLO3000656)
Selja-Põdra (KLO7000426)
Keretü metsise püsielupaik (KLO3000047)
Konuvere (KLO7000406)
Tudulinna raba metsise püsielupaik (KLO3000041)
Vila metsise püsielupaik (KLO3000630)
Mustjärve metsise püsielupaik (KLO3000622)
Nõlvasoo metsise püsielupaik (KLO3000231)
Kabala metsise püsielupaik (KLO3000061)
Andi metsise püsielupaik (KLO3000617)
Kiisli metsise püsielupaik (KLO3000634)
Muraka (KLO7000365)
Reastvere metsise püsielupaik (KLO3000638)
Tiduvere metsise püsielupaik (KLO3000236)
Avinurme metsise püsielupaik (KLO3000028)
Kullikünka metsise püsielupaik (KLO3000033)
Vastja metsise püsielupaik (KLO3000239)
Kärje metsise püsielupaik (KLO3000619)
Karisöödi metsise püsielupaik (KLO3000046)
Kikepera (KLO7000358)
Väänikvere metsise püsielupaik (KLO3000077)
Selja metsise püsielupaik (KLO3000234)
Põrgujärve metsise püsielupaik (KLO3000051)
Võllaskatku metsise püsielupaik (KLO3000756)
Ulitina metsise püsielupaik (KLO3000476)
Männikvälja metsise püsielupaik (KLO3000623)
Kurenurme metsise püsielupaik (KLO3000049)
Rangu metsise püsielupaik (KLO3000232)
Leevre metsise püsielupaik (KLO3000226)
Kuru metsise püsielupaik (KLO3000035)
Vea metsise püsielupaik (KLO3000643)
Luutsniku metsise püsielupaik (KLO3000066)
Kohtru metsise püsielupaik (KLO3000222)
Kivilaane metsise püsielupaik (KLO3000658)
Sakussaare metsise püsielupaik (KLO3000640)
Saarevälja metsise püsielupaik (KLO3000752)
Kullissaare metsise püsielupaik (KLO3000620)
Kauni metsise püsielupaik (KLO3000655)
Sütemetsa metsise püsielupaik (KLO3000110)
Virna metsise püsielupaik (KLO3000076)
Sootaguse metsise püsielupaik (KLO3000628)
Lebavere-Rünga metsise püsielupaik (KLO3000621)
Valgeraba (KLO7000224)
Ristikivi metsise püsielupaik (KLO3000040)
Saara metsise püsielupaik (KLO3000627)
Rihula metsise püsielupaik (KLO3000626)
Orelluuska metsise püsielupaik (KLO3000477)
Lutsu metsise püsielupaik (KLO3000661)
Urevere metsise püsielupaik (KLO3000237)
Rangu (KLO7000424)
Konuvere metsise püsielupaik (KLO3000223)
Lasa metsise püsielupaik (KLO3000065)
Mäliste metsise püsielupaik (KLO3000229)
Visusti metsise püsielupaik (KLO3000644)
Alajõe metsise püsielupaik (KLO3000026)
Permisküla metsise püsielupaik (KLO3000475)
Kädva metsise püsielupaik (KLO3000225)
Jaamaküla metsise püsielupaik (KLO3000650)
Kiigemäe metsise püsielupaik (KLO3000221)
Õhne metsise püsielupaik (KLO3000078)
Tammissaare metsise püsielupaik (KLO3000642)
Rohe metsise püsielupaik (KLO3000639)
Mustu metsise püsielupaik (KLO3000228)
Purtsi metsise püsielupaik (KLO3000071)
Peedla metsise püsielupaik (KLO3000624)
Vanaveski metsise püsielupaik (KLO3000074)
Ubajärve metsise püsielupaik (KLO3000052)
Lõmmelu metsise püsielupaik (KLO3000227)
Karumölle metsise püsielupaik (KLO3000652)
Sortsi metsise püsielupaik (KLO3000641)
Nõlvasoo (KLO7000416)
Juhkreõue tee metsise püsielupaik (KLO3000060)
Vikipalu metsise püsielupaik (KLO3000754)
Lümandu metsise püsielupaik (KLO3000745)
Kullimaa metsise püsielupaik (KLO3000241)
Kuresilma metsise püsielupaik (KLO3000224)
Vana-Nurtu metsise püsielupaik (KLO3000238)
Lodja metsise püsielupaik (KLO3000660)
Mustraba metsise püsielupaik (KLO3000662)
Rohusaare II metsise püsielupaik (KLO3000751)
Aidu metsise püsielupaik (KLO3000632)
Ahekõnnu metsise püsielupaik (KLO3000219)
Niinsoni metsise püsielupaik (KLO3000746)
Kallisaare metsise püsielupaik (KLO3000102)
Loibu metsise püsielupaik (KLO3000744)
Väljaküla metsise püsielupaik (KLO3000670)
Katkusoo metsise püsielupaik (KLO3000654)
Viluvere metsise püsielupaik (KLO3000669)
Karula (KLO7000366)
Koolma metsise püsielupaik (KLO3000064)
Laiusevälja metsise püsielupaik (KLO3000636)
Misso (KLO7000353)
Mõrdama (KLO7000441)
Koiva metsise püsielupaik (KLO3000063)
Tiduvere metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100212)
Vilbu metsise püsielupaik (KLO3000075)
Võhunõmme metsise püsielupaik (KLO3000631)
Kõrve metsise püsielupaik (KLO3000742)
Karja metsise püsielupaik (KLO3000618)
Kärsu metsise püsielupaik (KLO3000659)
Arvila metsise püsielupaik (KLO3000027)
Litsemäe II metsise püsielupaik (KLO3000743)
Aesoo metsise püsielupaik (KLO3000649)
Marimetsa-Õmma (KLO7000413)
Kõnnumaa-Väätsa (KLO7000462)
Agusalu (KLO7000220)
Koiva-Mustjõe luht (KLO7000457)
Lintsi metsise püsielupaik (KLO3000106)
Kaskealuse metsise püsielupaik (KLO3000653)
Maalema metsise püsielupaik (KLO3000107)
Nõlva metsise püsielupaik (KLO3000230)
Salavalge-Tõrasoo (KLO7000418)
Kirikuraba metsise püsielupaik (KLO3000635)
Kuusemaa-Suuremetsa metsise püsielupaik (KLO3000646)
Kõvera metsise püsielupaik (KLO3000043)
Oodsipalu metsise püsielupaik (KLO3000044)
Oissaare metsise püsielupaik (KLO3000665)
Õmma metsise püsielupaik (KLO3000240)
Kõivusaare metsise püsielupaik (KLO3000042)
Koikküla metsise püsielupaik (KLO3000062)
Uljaste metsise püsielupaik (KLO3000629)
Mustjärve raba (KLO7000319)
Nihu metsise püsielupaik (KLO3000069)
Kaisma (KLO7000357)
Kildemaa metsise püsielupaik (KLO3000657)
Kõnnumaa-Väätsa metsise püsielupaik (KLO3000104)
Ongassaare metsise püsielupaik (KLO3000037)
Perila-Esku metsise püsielupaik (KLO3000747)
Vabriku metsise püsielupaik (KLO3000668)
Sirtsi (KLO7000223)
Kiikla metsise püsielupaik (KLO3000032)
Pikkmetsa metsise püsielupaik (KLO3000109)
Mustjõe metsise püsielupaik (KLO3000067)
Mustla-Nõmme metsise püsielupaik (KLO3000108)
Rihma metsise püsielupaik (KLO3000750)
Suursoo metsise püsielupaik (KLO3000648)
Oonurme metsise püsielupaik (KLO3000038)
Ratva metsise püsielupaik (KLO3000039)
Kõrvemaa (KLO7000222)
Jamsi metsise püsielupaik (KLO3000059)
Vaharujärve metsise püsielupaik (KLO3000753)
Pikva metsise püsielupaik (KLO3000748)
Kaasiksoo metsise püsielupaik (KLO3000029)
Mõttuse metsise püsielupaik (KLO3000068)
Singa metsise püsielupaik (KLO3000001)
Saunametsa metsise püsielupaik (KLO3000233)
Oodsipalu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100093)
Kurenurme metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100135)
Suursoo metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100784)
Reastvere metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100764)
Virna metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100117)
Rohe metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100766)
Alajõe metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100032)
Kallisaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100069)
Vastja metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100216)
Ulitina metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100276)
Tiduvere metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100211)
Oonurme metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100059)
Vaharujärve metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100937)
Mädara metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100818)
Kullissaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100728)
Lutsu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100813)
Kabala metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100122)
Aidu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100752)
Vikipalu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100940)
Lebavere-Rünga metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100730)
Kildemaa metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100804)
Võhunõmme metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100750)
Laiusevälja metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100760)
Sootaguse metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100744)
Väänikvere metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100097)
Vaki metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100087)
Rebasemäe metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100929)
Mustjärve metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100732)
Leevre metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100191)
Kauksi metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100042)
Koiva metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100102)
Tammissaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100772)
Andi metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100722)
Orelluuska metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100278)
Aesoo metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100786)
Kirikuraba metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100758)
Pikva metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100927)
Keretü metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100131)
Oti metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100762)
Vea metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100774)
Vanaveski metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100125)
Mustraba metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100814)
Kohtru metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100183)
Villike metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100149)
Kellissaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100802)
Oissaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100824)
Karisöödi metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100129)
Kernu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100071)
Konuvere metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100185)
Kärsu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100808)
Kauru metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100754)
Väljaküla metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100835)
Vilita metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100089)
Sütemetsa metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100085)
Vilbu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100147)
Sakussaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100768)
Jaamaküla metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100788)
Pikkmetsa metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100083)
Nihu metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100111)
Võllaskatku metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100944)
Selja metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100207)
Tündre metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100115)
Karja metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100724)
Lintsi metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100077)
Lodja metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100809)
Ristikivi metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100063)
Saara metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100742)
Tudulinna raba metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100065)
Kuresoo metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100050)
Kõvera metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100091)
Mustla-Nõmme metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100081)
Kärje metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100726)
Vahelaane metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100095)
Kõrve metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100918)
Kuru metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100052)
Kiikla metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100044)
Perila-Esku metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100925)
Visusti metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100776)
Kõivusaare metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100067)
Reinse metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100825)
Karumölle metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100791)
Kiisli metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100756)
Peedla metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100736)
Vila metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100748)
Niinsoni metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100923)
Avinurme metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100036)
Rohusaare II metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100933)
Uljaste metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100746)
Mustjõe metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100106)
Mõttuse metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100108)
Sortsi metsise püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100770)
Vikipalu metsise püsielupaiga Maapaju sihtkaitsevöönd (KLO3100939)
Sakussaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100767)
Mustraba metsise püsielupaiga 1. sihtkaitsevöönd (KLO3100817)
Vea metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100773)
Keretü metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100132)
Mustraba metsise püsielupaiga 2. sihtkaitsevöönd (KLO3100816)
Tündre metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100116)
Koiva metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100103)
Lümandu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100922)
Väänikvere metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100098)
Juhkreõue tee metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100121)
Kauksi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100043)
Suursoo metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100783)
Lodja metsise püsielupaiga 1. sihtkaitsevöönd (KLO3100811)
Leevre metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100192)
Kiisli metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100755)
Kernu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100072)
Laiusevälja metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100759)
Kuresoo metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100051)
Kellissaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100801)
Lebavere-Rünga metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100729)
Lutsu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100812)
Õhne metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100119)
Reinse metsise püsielupaiga 1. sihtkaitsevöönd (KLO3100827)
Vahelaane metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100096)
Oissaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100823)
Karja metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100723)
Kõivusaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100068)
Kirikuraba metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100757)
Kärje metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100725)
Nihu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100112)
Mustla-Nõmme metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100082)
Oonurme metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100060)
Mustjärve metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100731)
Oodsipalu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100094)
Kõvera metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100092)
Karumölle metsise püsielupaiga 1. sihtkaitsevöönd (KLO3100793)
Pikva metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100928)
Andi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100721)
Peedla metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100735)
Avinurme metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100037)
Mustraba metsise püsielupaiga 3. sihtkaitsevöönd (KLO3100815)
Lodja metsise püsielupaiga 2. sihtkaitsevöönd (KLO3100810)
Villike metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100150)
Tammissaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100771)
Ristikivi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100064)
Selja metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100208)
Aidu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100751)
Kurenurme metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100136)
Kärsu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100807)
Paanikse metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100124)
Jamsi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100120)
Kõrve metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100919)
Vanaveski metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100126)
Uljaste metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100745)
Alajõe metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100033)
Virna metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100118)
Sütemetsa metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100086)
Lintsi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100078)
Mädara metsise püsielupaiga 2. sihtkaitsevöönd (KLO3100819)
Vilita metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100090)
Rohe metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100765)
Jaamaküla metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100787)
Konuvere metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100186)
Karisöödi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100130)
Kauru metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100753)
Saara metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100741)
Vastja metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100217)
Kullissaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100727)
Mustjõe metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100107)
Ulitina metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100277)
Orelluuska metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100279)
Tudulinna raba metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100066)
Vila metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100747)
Väljaküla metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100834)
Vilbu metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100148)
Rohusaare II metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100934)
Perila-Esku metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100926)
Urevere metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100213)
Sortsi metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100769)
Reastvere metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100763)
Mõttuse metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100109)
Mädara metsise püsielupaiga 1. sihtkaitsevöönd (KLO3100820)
Kabala metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100123)
Vikipalu metsise püsielupaiga Vikipalu sihtkaitsevöönd (KLO3100941)
Niinsoni metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100924)
Visusti metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100775)
Sootaguse metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100743)
Vaharujärve metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100938)
Pikkmetsa metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100084)
Kallisaare metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100070)
Reinse metsise püsielupaiga 2. sihtkaitsevöönd (KLO3100826)
Aesoo metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100785)
Kuru metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100053)
Karumölle metsise püsielupaiga 2. sihtkaitsevöönd (KLO3100792)
Vaki metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100088)
Oti metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100761)
Kildemaa metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100803)
Kiikla metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100045)
Rebasemäe metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100930)
Võllaskatku metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100945)
Kohtru metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100184)
Võhunõmme metsise püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100749)