Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2011.05.10 Keskkonnaministeeriumi 10. mai 2011. aasta kiri nr 12-15/3640-1 "Keskkonnaregistri veekogude nimistu täiendamine"Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud10.05.2011
RekvisiitKeskkonnaministeeriumi 10.05.2011 kiri nr 12-15/3640 "Keskkonnaregistri veekogude nimistu täiendamine"
PealkiriKeskkonnaministeeriumi 10. mai 2011. aasta kiri nr 12-15/3640-1 "Keskkonnaregistri veekogude nimistu täiendamine"
Failid: peida ,kuva
Seotud failKiri_12_10052011_152737 (pdf, 0,4 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudNaisteoja VEE1071401
Leppoja VEE1079203
Palmi oja (Nõuoja) VEE1072905
Lillioja VEE1158005
Verioja VEE1007206
Piirioja VEE1157301
Pihkura oja VEE1158002
Kõõvistuoja VEE1158003
Sepise oja VEE1700005
Tõrvanõmme oja (Tõrvanõmme jõgi) VEE1800002
Sajori oja VEE1068201
Pedäjäoja VEE1154815
Kivioja VEE1053704
Roomu jõgi VEE1800001
Tellissaarõ oja VEE1158001
Sepikuaoja VEE1158004
Allinga kraav VEE1700003
Vabuaia kraav VEE1700004
Tondikraav VEE1171301
Targa kraav VEE1174901
Piiroja VEE1048404
Lillemäe kraav VEE1073703
Mutimäe kraav VEE1074901
Ristimäe oja VEE1074501
Raudlepa peakraav (Raudlepa oja) VEE1073701
Katkusoo kraav VEE1073801
Rajaallika oja VEE1030302
Veskijärve kraav VEE1076301
Kändla kraav VEE1087301
Männiku kraav VEE1030301
Ristoru oja VEE1071902
Auküla kraav VEE1074801
Mähepere kraav VEE1074701
Tipusaare kraav VEE1072301
Mälusmäe kraav VEE1073702
Vereoja VEE1071907
Tõugu kraav VEE1075701
Siilisoo kraav VEE1074603
Laimetsa kraav VEE1125905
Prandi I kanal VEE1125701
Saksasoo oja VEE1127401
Siugumetsa peakraav VEE1123502
Adra oja VEE1126701
Rikassaare kanal VEE1125702
Rokamäe peakraav VEE1132502
Kangru oja VEE1008225
Remmispea oja VEE1300005
Silkoja VEE1003017
Lehmoja VEE1300006
Sokkoja VEE1003018
Mustoja VEE1002203
Lindoja VEE1123510
Petikraav VEE1173501
Alaküla kraav VEE1117701
Varkla kraav VEE1103901
Julga oja VEE1000212
Uuemõisa oja VEE1500007
Sutlepa kraav VEE1500006
Tabuna oja VEE1066901
Nava jõgi VEE1030012
Räägu kanal VEE1030011
Teesuuoja VEE1400006
Lepiku kraav VEE1089206
Ave-Martna peakraav VEE1106101
Kärneri kraav VEE1700007
Rõenama oja VEE1300004
Oja jõgi VEE1300002
Sulisevoja VEE1300003
Järveotsa oja VEE1176600
Patisilla kraav VEE1700006
Sampsoni jõgi VEE1165301
Loosi oja VEE1001205
Helmuti oja VEE1001206
Räni oja VEE1012101
Muike oja VEE1077503
Soometsa kraav VEE1151300
Põldeotsa kraav VEE1121900
Raudoja - Aavoja kanal VEE1086800
Palgissaare oja VEE1089700
Pädaste jõgi VEE1175100
Luke oja VEE1038200
Raudoja VEE1016900
Kulgu kanal VEE1065500
Kalme oja (Virusoo oja) VEE1081100
Kõlu jõgi VEE1164200
Luhasoo oja VEE1044900
Metsajõgi VEE1163400
Paasoja VEE1077500
Sürinõmme kraav VEE1066600
Haraku oja VEE1004500
Ahujaani oja (Uuenurme oja) VEE1070800
Kikkaoja VEE1039300
Järvemäe oja (Sillukõsõ oja) VEE1048200
Raaga oja VEE1017200
Veskioja VEE1149400
Niilu kraav VEE1035600
Sambliku kraav VEE1064800
Ninasi oja VEE1056600
Kopanka oja VEE1062000
Oraaru peakraav VEE1030900
Pikapõllu oja (Reooja) VEE1077400
Tilsi oja VEE1049000
Ahijärve oja VEE1050700
Kanarbiku kraav (Kanarbikuoja) VEE1099300
Pikasoo oja (Pitkassoo jõgi) VEE1170700
Veskioja VEE1113000
Maru oja VEE1155200
Heinasoo kraav VEE1082200
Nilbõ oja VEE1155600
Kaarnajõgi VEE1120800
Kadaka oja VEE1085800
Liigi jõgi VEE1162400
Soompää kraav VEE1064000
Puhtaleiva kraav VEE1043700
Kaasiku oja VEE1145700
Tammistu kraav VEE1129500
Tarbja oja VEE1123700
Salubi oja VEE1125000
Kerilaua oja VEE1083300
Mõistu oja VEE1052700
Vanamõisa kraav VEE1162200
Teotee kraav VEE1032900
Ruupa peakraav (Ruupa oja) VEE1029100
Hara oja (Ohrpää oja) VEE1081900
Aru kraav VEE1088200
Laanemetsa kraav VEE1026100
Mõduoja VEE1005400
Lubjaoja VEE1171600
Saduküla kraav VEE1027800
Soomõoru oja VEE1156300
Kulli kraav VEE1092600
Põdraoja VEE1127300
Lähtru kraav VEE1106200
Sootaga peakraav VEE1046700
Viisuti kraav VEE1113700
Mihklimurru oja VEE1060300
Randma oja VEE1126100
Toila peakraav (Aluoja) VEE1067900
Sipe oja VEE1044700
Visteroja VEE1080100
Jõetaguse oja VEE1174000
Kabelisoo peakraav VEE1043500
Laeste oja VEE1112900
Kiivite oja VEE1014900
Ausliku oja VEE1076500
Tuuba oja VEE1152200
Humala oja VEE1098800
Sindla kraav VEE1165000
Rõikoja VEE1023000
Kubja oja VEE1015700
Saua oja VEE1116800
Jätu oja VEE1057500
Lillioja VEE1141300
Koogi oja VEE1039900
Riisa oja (Kulujõgi) VEE1118300
Tinu oja VEE1155100
Jõemäe oja VEE1061600
Salu kraav VEE1092300
Villavere oja VEE1074000
Ligeoja (Ligejõgi) VEE1169100
Muhkamõtsa oja VEE1156400
Kihulasekraav VEE1029900
Mustjärve oja VEE1047700
Pimestiku oja VEE1066300
Olima jõgi VEE1161900
Aela kraav VEE1129100
Välinurme oja (Pagari oja) VEE1078700
Eru oja VEE1077700
Pudruaru kraav VEE1034500
Ruukli oja VEE1153100
Küda oja VEE1072800
Valgeoja VEE1020900
Kalme oja (Laulaste jõgi) VEE1151900
Hiiesoo peakraav (Külmoja) VEE1071300
Kusurioja VEE1156500
Ogerna peakraav (Viiandi kraav) VEE1104200
Järiste oja VEE1038400
Panga kraav VEE1111100
Rääka kraav VEE1134500
Mustaru oja VEE1130300
Saardu peakraav VEE1105800
Kalli kraav VEE1120300
Kodaja oja VEE1152800
Jöördi oja VEE1067100
Männimäe peakraav VEE1088900
Sõmera kraav VEE1166200
Laari oja VEE1034400
Aavi peakraav (Piirikraav) VEE1155000
Mahu oja VEE1072700
Vodja peakraav VEE1123900
Tõntsu kraav VEE1150000
Lõoraba kraav VEE1149200
Alekvere oja VEE1057000
Metstoa kraav VEE1026200
Saare kraav (Saarevalla oja) VEE1017600
Lülle kraav VEE1167000
Leerijõgi VEE1170200
Põdraoja VEE1017300
Väike-Rakke kraav VEE1023500
Põleniku oja VEE1133400
Pringi oja VEE1011200
Soodevahe peakraav VEE1092700
Köökmäe oja VEE1140200
Rae kraav VEE1092100
Arvila kraav VEE1069200
Soe oja VEE1004200
Ulliallika oja VEE1081300
Kivisilla oja (Allika soon) VEE1097500
Lehtmetsa peakraav VEE1085500
Sindi oja (Türgi oja) VEE1145300
Eidapere kraav VEE1148800
Lagesoo peakraav (Lakesuu kraav) VEE1014500
Jakobi kraav VEE1045200
Nätsi kraav VEE1120200
Jäola peakraav VEE1030500
Kurblu oja VEE1082700
Väänastu oja VEE1051400
Vaimõisa kraav VEE1108100
Ihamaru oja VEE1047500
Kapa oja VEE1136800
Kõltsi oja (Hiiemäe oja) VEE1128500
Jõeveski oja (Jõeveski jõgi) VEE1153900
Kaansoo oja VEE1135400
Adraku kraav VEE1055900
Risti oja VEE1089800
Kembasoo peakraav VEE1025800
Sõtke kraav VEE1109100
Karjaoru soon VEE1068100
Vesisoo peakraav VEE1101400
Kõreoja VEE1149000
Põlendmaa oja VEE1147700
Arumäe oja VEE1065400
Ördi kraav VEE1143000
Lubja oja VEE1045400
Ojari peakraav VEE1098200
Lüütsepä oja VEE1157700
Suurkraav VEE1145100
Kitsipilli kraav VEE1020300
Allikoja VEE1142500
Anni oja VEE1016200
Kurista kraav (Kurista oja) VEE1046500
Rajametsa kraav VEE1055200
Soosaare kraav VEE1133200
Mustjõgi VEE1169800
Soosalu oja VEE1108300
Keastu kraav VEE1096500
Vahtsepa kraav VEE1071000
Lepassaare oja VEE1055700
Paistemäe oja VEE1060700
Kestla peakraav VEE1070400
Neitsijärve oja VEE1008300
Lihalõpe peakraav VEE1081700
Rakitse oja VEE1137900
Hiie oja VEE1089600
Soomevere kraav VEE1132700
Punga oja VEE1013300
Rääbise peakraav VEE1053000
Luigekraav VEE1035500
Kanassaare peakraav VEE1034700
Allumäe oja VEE1157900
Mähkküla peakraav VEE1134300
Epneri oja VEE1127100
Lehmja peakraav VEE1093200
Lehtma jõgi VEE1163700
Vabriku oja VEE1127900
Trangi peakraav VEE1043100
Gluboki oja VEE1063500
Nuudsaku oja VEE1141900
Lambaküla oja VEE1147400
Öötla oja VEE1124400
Jäärumetsa kraav VEE1119700
Mõega kraav VEE1175000
Järtsaare kraav VEE1133300
Murakasoo kraav VEE1072500
Mereäärse kraav VEE1120700
Nurmepere kraav (Nurmperä kraav) VEE1014100
Haudemäe peakraav VEE1126300
Piiroja VEE1005500
Naisjõgi VEE1167600
Kanassaare oja VEE1054000
Kõrvesilla kraav VEE1050800
Partsoja VEE1001700
Põrssaoja VEE1127200
Sillasoo oja (Kõpre soon) VEE1097800
Holsta oja VEE1005200
Tossu oja VEE1018800
Jalametsa kraav VEE1131700
Sarivariku kraav VEE1159000
Kiudu jõgi VEE1172600
Pagula kraav VEE1099900
Luigenurga oja VEE1033200
Pustõniku oja VEE1007900
Muda jõgi VEE1161600
Kiviku oja VEE1076800
Kudjape peakraav VEE1165200
Ohtu peakraav VEE1099500
Palanusaarõ oja VEE1010800
Vassevere oja VEE1053200
Kortsisoo oja (Liikopi oja) VEE1166400
Kärsu oja VEE1138600
Tihulaane oja (Tihnulaane oja) VEE1129700
Agusalu oja VEE1062700
Vahtsõ-Antsla oja VEE1009700
Liivoja VEE1026300
Hiieveski oja VEE1089500
Aadu kraav VEE1173800
Reedu oja VEE1156900
Tusti oja VEE1019600
Kaansemäe kraav VEE1106300
Lõõtsa oja VEE1080200
Liivoja VEE1078800
Mõnioja VEE1079100
Kõrvenurga oja VEE1084800
Künnapa kraav VEE1148900
Sooküla kraav VEE1087300
Iisaku soon VEE1094200
Kastolatsi oja VEE1036700
Varsaallika oja VEE1093700
Eruheina oja VEE1109700
Torilaane oja VEE1144900
Madala oja VEE1006900
Balti SEJ väljavoolukanal (Kõrgesoo kanal) VEE1065600
Hundissaare oja VEE1125600
Tinni oja VEE1037300
Andrekse kraav VEE1089400
Kandiküla kraav VEE1039500
Luhtoja VEE1028400
Suurlageda oja (Jundi oja) VEE1083400
Rasina kraav VEE1050100
Tuti kraav VEE1118200
Vardja oja VEE1031600
Koosi oja VEE1015600
Sõõrdoja VEE1138000
Kässu oja VEE1096200
Kasvandu peakraav VEE1096600
Kääbaste oja (Käooja) VEE1078400
Uduvere peakraav VEE1114600
Madise kraav VEE1171900
Vastseliina oja VEE1000700
Kongi peakraav (Kongi jõgi) VEE1170400
Tori oja VEE1073900
Kogula peakraav (Kogula jõgi) VEE1166300
Väiküla kraav VEE1057200
Kupu kraav VEE1041100
Viljakse oja VEE1015500
Mustassaare kraav VEE1032300
Andresjärve kraav VEE1021100
Värava jõgi VEE1175500
Tiduvere oja (Uustalu oja) VEE1112400
Kuuliska oja (Määsovitsa oja) VEE1002500
Raudale kraav VEE1028200
Kivilöövi kraav VEE1020600
Adriku oja VEE1072600
Suurevare kraav VEE1166900
Kandla oja (Kandla jõgi) VEE1165700
Juuliku peakraav VEE1095300
Lõpe oja VEE1106700
Oonurme oja VEE1060100
Vahenurme oja VEE1114800
Maaritsa oja (Peedu oja) VEE1045300
Päidre oja VEE1142100
Kiruvere oja VEE1090000
Kurisu jõgi VEE1163500
Hirveaia oja VEE1028100
Käsmu oja VEE1077600
Kiviste oja VEE1014200
Evasu kraav (Eeva-aasu kraav) VEE1068500
Aruoja VEE1086700
Sepakanal VEE1090100
Lakevainu kraav VEE1097200
Koolimäe oja VEE1077000
Austla kraav VEE1168100
Matsikse oja VEE1153500
Hainjärve kraav VEE1048700
Kaanjärve oja VEE1080000
Roosteoja VEE1134100
Kuhu kraav VEE1122400
Naistesoo peakraav VEE1095700
Silma jõgi VEE1168000
Solboja VEE1158300
Keila kraav (Vahekraav) VEE1098600
Setteoja (Toruoja) VEE1154400
Kiviste kraav (Lavine oja) VEE1154100
Lolu oja VEE1139700
Kuitsa oja VEE1118000
Kõldu peakraav VEE1076100
Juuru kraav VEE1097300
Peindla kraav VEE1030600
Permisküla oja VEE1062600
Kure oja VEE1017100
Vahtraste kraav VEE1175400
Veneoja VEE1143800
Kivisilla kraav VEE1046400
Kullavahe peakraav (Loo-oja) VEE1086300
Tammuru oja VEE1148000
Türisalu oja VEE1096000
Kukulinna peakraav VEE1043600
Smolnitsa oja VEE1062100
Maarikoja VEE1082000
Petaaluse kraav VEE1118600
Kõnnu oja VEE1079000
Seli kraav VEE1092400
Kaarli oja VEE1048500
Höbringi oja VEE1104100
Tähtvere kraav VEE1044300
Vabriku oja VEE1147500
Ees-Põlliku kraav VEE1097000
Pupastvere peakraav VEE1043900
Jaanustõ oja VEE1009800
Jõepere kraav VEE1068400
Ritsi oja VEE1137100
Lüütjä oja VEE1002900
Lubjaahju peakraav VEE1035000
Lõuka peakraav (Lõuka kraav) VEE1121300
Kivirehe oja VEE1111700
Painküla peakraav VEE1026500
Kassema kraav VEE1054400
Saarjärve oja VEE1159900
Rabavere kraav VEE1116300
Pagavere peakraav VEE1023400
Tündre oja VEE1153800
Nedrema kraav VEE1122600
Valuoja (Sulaoja) VEE1008500
Sulaoja VEE1140100
Areda oja VEE1077200
Kantküla oja VEE1091000
Teraseoja VEE1019400
Tõrve oja VEE1027000
Suuroja VEE1080500
Raukla oja (Sauoja) VEE1127000
Ulpesoo peakraav VEE1041900
Puka oja VEE1010500
Lõu oja (Lõu jõgi) VEE1167300
Uuemõisa oja (Juurika jõgi) VEE1105200
Kaanissoo jõgi VEE1161700
Kohinaoja VEE1041700
Lembevere oja VEE1023300
Ora oja VEE1141600
Riidama jõgi VEE1171700
Meerapalu oja VEE1008000
Sirnavere kraav VEE1053800
Kauoja VEE1146300
Kuru oja VEE1087200
Kõlaoja VEE1053900
Kastli kraav VEE1043800
Karisöödi oja VEE1158800
Tihu kraav VEE1160900
Härjaoja VEE1052800
Paunaste kraav VEE1090600
Käbli oja (Idinä oja) VEE1157800
Koosi oja (Koosi soon) VEE1098000
Punaoja (Punane jõgi) VEE1120000
Umbsoo oja VEE1137600
Üdruma kraav VEE1110200
Palmse oja VEE1077300
Pärnselja kraav VEE1161000
Tõnu oja VEE1077800
Ubajärve oja VEE1157500
Erneale kraav VEE1026700
Tinu oja VEE1012000
Riuma peakraav VEE1017700
Pitsalu peakraav VEE1122200
Kirikusoo oja (Kirikumõisa oja) VEE1009100
Mähma oja VEE1019500
Tammistesilla oja VEE1014600
Hirla kraav VEE1024100
Siimu kraav (Siimu soon) VEE1097700
Mürinaoja VEE1159600
Ummaru oja VEE1111400
Peräniidü oja VEE1001300
Võrkejõgi VEE1170000
Viraski oja (Põrguoru oja) VEE1140000
Lüüsi peakraav VEE1013600
Kõrtsioja (Veneoja) VEE1135900
Saire kraav VEE1093400
Punikvere peakraav VEE1052300
Tatsu kraav VEE1082600
Kõberoja VEE1117000
Tabara kraav VEE1101000
Kaharoja VEE1041600
Rootsi oja VEE1046300
Kullaaru kraav (Kullaaru oja) VEE1075000
Pidula jõgi VEE1169000
Köstri oja VEE1169700
Ruunoja VEE1067200
Kõveroja VEE1107300
Järlepa kraav VEE1091800
Vorbuse kraav VEE1044100
Ungru oja (Ungru jõgi) VEE1105600
Männiksaare oja (Mändsalu oja) VEE1096300
Sirtsi peakraav VEE1069800
Luhtusuu kraav VEE1158500
Anijala jõgi VEE1165900
Laurissaare peakraav VEE1058100
Riidika kraav VEE1101200
Perjatsi oja VEE1066400
Rummu peakraav VEE1082900
Luguki peakraav (Liguski oja) VEE1063400
Mudamäe kraav VEE1057300
Koseselja kraav VEE1080700
Ojamaa peakraav (Võrnu kraav) VEE1069500
Apuparra oja VEE1086100
Suuremetsa oja VEE1001600
Auvere oja (Kädelga oja) VEE1065300
Uduma oja VEE1118500
Põlendmaa kraav VEE1102000
Jõe jõgi VEE1119000
Uusküla oja VEE1061200
Vahtmäe peakraav VEE1150200
Luhaniidu oja VEE1164600
Pikva peakraav (Pealsoomäe oja) VEE1086200
Põldarumäe oja VEE1074200
Sõerukraav VEE1100000
Kureküla oja VEE1038800
Pari kraav VEE1027900
Aardoja VEE1071800
Salevere kraav VEE1122900
Immaste oja VEE1130800
Põllualuse kraav VEE1069300
Tuhalaane oja VEE1141800
Leediküla oja VEE1104900
Soodlakuru kraav VEE1021400
Prästvike oja VEE1160400
Oese peakraav VEE1115300
Piigandi oja VEE1022400
Meriküla oja VEE1066000
Raja kraav VEE1056200
Maidla kraav VEE1096800
Kaiu peakraav (Mustlepa kraav) VEE1097100
Ridaküla oja VEE1066200
Suurekõrve kraav VEE1081400
Ermespu jõgi VEE1168800
Rääguoja VEE1174100
Mustasoo oja VEE1060000
Kalassaarõ oja VEE1007800
Lõhtsuu oja VEE1009300
Männa oja VEE1131500
Vastja oja VEE1112800
Agali kraav VEE1046900
Kaagjärve oja VEE1011000
Purgi oja VEE1016700
Karisto oja VEE1038900
Tootsi oja VEE1154900
Pärima kraav (Pärimaa kraav) VEE1169600
Remsi oja VEE1136400
Ätte peakraav VEE1042700
Küti kraav VEE1073000
Vennaru peakraav VEE1021300
Haki oja VEE1155400
Atla kraav VEE1168200
Viti oja VEE1094400
Kärevere oja VEE1134800
Piskjõgi VEE1100700
Põldetaguse peakraav VEE1115100
Marissoo jõgi VEE1166100
Suuroja VEE1006700
Ahjuvare oja VEE1112300
Märdi oja VEE1050500
Mustoja VEE1001000
Mäelta oja VEE1144100
Variku kraav VEE1022000
Jaanioja VEE1143300
Juula kraav VEE1042000
Jõksi kraav VEE1013800
Käru peakraav VEE1024200
Kõvveroja VEE1015400
Mäända peakraav VEE1028500
Rutka kraav VEE1079400
Üheksakraav VEE1117300
Peedu oja VEE1038000
Vaardi oja VEE1012900
Polli oja VEE1139300
Toovere kraav VEE1041000
Hurmi oja VEE1047400
Kääri peakraav (Kääri oja) VEE1140800
Tõkkeoja VEE1135500
Puista oja VEE1144300
Padula kraav VEE1095400
Eesti SEJ juurdevoolukanal (Mustajõe kanal) VEE1064900
Massumõisa oja VEE1018700
Nüpli oja VEE1008700
Meuse oja VEE1138700
Somma oja VEE1042200
Oraoja VEE1078100
Vana-Saaluse oja VEE1000500
Mõisapalu kraav VEE1022600
Konnaoja VEE1039700
Koigu oja VEE1009400
Matsi peakraav VEE1091500
Triigi peakraav VEE1090700
Virussaare kraav VEE1061400
Vastsekivi oja (Jõgari oja) VEE1010100
Jaama oja VEE1157000
Vinni peakraav VEE1075200
Napanurga oja VEE1107900
Kabila oja VEE1143200
Härjakõrioja VEE1079800
Kuuksaare oja VEE1050600
Lelu kraav VEE1161400
Koidu oja VEE1146100
Raiendikukraav VEE1069900
Sandisuu peakraav VEE1005600
Sipa oja VEE1108800
Enu oja VEE1137200
Kaguvere oja VEE1109400
Laiaselja oja VEE1166600
Sinialliku oja VEE1139900
Nõrga oja VEE1140600
Siiraku oja VEE1146700
Peressaare kraav VEE1060500
Puskari oja VEE1066800
Sarve peakraav VEE1035100
Arbi oja VEE1037900
Hundikuristiku oja VEE1093800
Maetsma kraav VEE1058200
Käruoja VEE1057600
Retla kraav VEE1132400
Savimäe oja VEE1042100
Vaheliku kraav VEE1151400
Piirioja VEE1159100
Alopi oja (Aalupi oja) VEE1003600
Jalastu kraav VEE1173600
Pöitse kraav VEE1170600
Vasaristi oja VEE1080300
Lõo oja VEE1018900
Jaanigu kraav VEE1163200
Uusküla kraav (Putkestiku kraav) VEE1056000
Kobilu peakraav VEE1023200
Laossa oja VEE1016100
Sooranna kraav VEE1107600
Aiamaa oja VEE1039100
Korju peakraav VEE1150700
Kaustajõgi VEE1090800
Õlleoja VEE1041400
Iivandoja VEE1072200
Tagasoo kraav VEE1064600
Väo oja VEE1092900
Joonaoja VEE1108900
Laasi kraav VEE1112500
Pätsiku oja VEE1037000
Melliste oja VEE1046800
Kosova oja VEE1046200
Asuka kraav VEE1170800
Õngu jõgi VEE1162500
Nurmsi peakraav VEE1125800
Tsiretoki oja VEE1062500
Anelema kraav VEE1114500
Silla oja (Labassaarõ oja) VEE1159400
Nopli oja VEE1016600
Tilla oja VEE1138100
Lipi jõgi VEE1172100
Hellenurme oja VEE1037200
Meti kraav VEE1053600
Vanaõue kraav (Vanaõue oja) VEE1102400
Niinemäe kraav VEE1079300
Savioja VEE1002000
Madi kraav VEE1018600
Ilissa oja VEE1017500
Vardja oja VEE1090300
Karula oja VEE1075900
Lahepere oja VEE1099100
Aula peakraav VEE1165500
Mustikajõgi VEE1161500
Kõrvetaguse peakraav VEE1107800
Naritsaoja VEE1136001
Tõõtsi oja VEE1136002
Jõe jõgi VEE1600005
Vaabinamõisa kraav VEE1009504
Rauhtja kraav VEE1049508
Ragana oja VEE1155802
Ähnioro oja VEE1048814
Maanda kraav VEE1112702
Naeressaare oja VEE1128000
Luua oja VEE1124800
Kullissaare kraav VEE1033600
Tartussaare oja VEE1084000
Vanavälja peakraav VEE1126600
Kriilevälja peakraav (Veskioja) VEE1124900
Vetepere kraav VEE1084600
Koeraoja VEE1132100
Lasputre peakraav VEE1124000
Järva-Jaani kraav VEE1124300
Kotku peakraav VEE1125400
Punnissaare oja / Illassaare oja VEE1128700
Eivere peakraav VEE1123600
Tammeküla oja VEE1126200
Sargvere peakraav VEE1124700
Põikva oja (Kuivassaare oja) VEE1128800
Määrasmaa oja VEE1133800
Nabaoja VEE1127600
Hiieoja VEE1135000
Nurga kraav VEE1033800
Maiaru kraav VEE1033700
Mulgu oja VEE1121600
Ruupa oja (Kiipuse oja) VEE1029000
Samblakraav VEE1027600
Kivioja VEE1027500
Veldi kraav VEE1035300
Aatsaoja VEE1115000
Sutesoo oja VEE1147000
Härjaoja VEE1059700
Kihme oja VEE1083700
Marjassaare kraav VEE1149700
Suursoo kraav VEE1148500
Luidja jõgi VEE1162800
Kaistla oja VEE1131200
Miksi jõgi VEE1172200
Kärbu kraav (Luhe kraav) VEE1123400
Väo kraav VEE1089203
Suigo kraav VEE1007702
Karjassaare jõgi VEE1172500
Hansi kraav VEE1050201
Viira kraav VEE1048601
Saareküla oja VEE1006201
Kõrgessaare kraav VEE1006202
Plaki oja VEE1048810
Norra oja VEE1032101
Apametsa peakraav (Apa kraav) VEE1094300
Mustjõgi VEE1093900
Ilmjärve oja VEE1008224
Vetiku oja VEE1075601
Kooba oja VEE1008223
Maripuu kraav VEE1165101
Patika peakraav VEE1091900
Mõisaküla kraav VEE1093300
Sahkari kraav VEE1094800
Sausti peakraav (Sausti oja) VEE1095000
Harjuva oja VEE1094900
Kärneri oja (Kangru oja) VEE1093500
Lähtse peakraav (Manni kraav) VEE1094700
Kokra soon VEE1089204
Joosva oja VEE1112200
Välgu oja VEE1080800
Mulkoja VEE1086400
Seljamäe oja VEE1101300
Kõnnu oja VEE1081000
Ahisilla oja (Allikasoon) VEE1090400
Ruunoja VEE1087500
Nellise kraav VEE1093600
Saadu kraav VEE1171210
Linnussaare oja VEE1030010
Põdrajärve oja VEE1047904
Endla kraav VEE1165910
Kapsi oja VEE1139500
Peebu jõgi VEE1600001
Loime peakraav (Arunda oja) VEE1019100
Karjasoo peakraav (Karjassoo oja) VEE1130200
Suupa oja VEE1023617
Kõrgemäe kraav VEE1136102
Lüüste peakraav (Sauoja) VEE1123509
Järvoja VEE1300001
Palandõ oja VEE1002001
Kiräsemõtsa kraav VEE1002104
Savioro oja VEE1003003
Piirioro oja VEE1001902
Hilläkeste oja VEE1002002
Matsisuu kraav VEE1002101
Haavistukraav VEE1154804
Polovina oja VEE1002102
Raagsilla oja VEE1005101
Külmoja VEE1002201
Tõrvasõoja VEE1154803
Maooja VEE1128200
Peebätsi oja VEE1156100
Savioru oja VEE1155701
Verioja VEE1003501
Tõrvhavva kraav VEE1049502
Vanajõgi VEE1004603
Vahejõgi VEE1003015
Ronkuse oja VEE1000702
Mutsu oja VEE1001401
Kõrve oja VEE1000204
Süväoro oja VEE1000205
Tõrvoja VEE1001801
Illimäe peakraav VEE1000701
Savioja VEE1000202
Piiroja VEE1000203
Kirikuvalla oja VEE1028000
Tubaka kraav VEE1040300
Mõntu kraav VEE1700002
Meelste jõgi VEE1600003
Leppsilla oja VEE1007104
Ahu oja VEE1067701
Korva oja VEE1158701
Puustaniidu kraav VEE1006301
Kerkokingo kraav VEE1006302
Helloro oja VEE1049102
Pali oja VEE1019200
Tinni oja VEE1016000
Töngioja VEE1150601
Kängsepä oja VEE1003902
Soelaanõ kraav VEE1010001
Ohkatsi kraav VEE1010003
Keldrimäe kraav VEE1003903
Mõisakraav VEE1000209
Oodsi oja VEE1048813
Ala-Kolga kraav VEE1158403
Vorstioja VEE1157604
Veskioja VEE1157901
Suurõniidü kraav VEE1158402
Vastsekivi oja VEE1157603
Künäpoja VEE1158401
Alaniidü kraav VEE1157605
Virulasõ oja VEE1154812
Kikkaoja VEE1154811
Mudaku kraav VEE1048403
Rakõssaarõ oja VEE1048301
Korgõmäe oja VEE1006001
Leoski oja VEE1000206
Kibõra kraav VEE1004103
Mustoja VEE1002003
Umbsaare oja VEE1004604
Kikka kraav VEE1007203
Tsirgu oja VEE1003025
Vaara oja VEE1006401
Aardoja VEE1003020
Voore oja VEE1044401
Tserna kraav VEE1003021
Matsi kraav VEE1044501
Kuuksi kraav VEE1003023
Pari kraav VEE1003022
Halliku kraav VEE1044502
Indi kraav VEE1045716
Viinakuakraav VEE1006602
Varesmäe peakraav VEE1006604
Roosi kraav VEE1006603
Laane kraav VEE1045714
Mikeli kraav VEE1045715
Kingu kraav VEE1007201
Kumavangu kraav VEE1007202
Puugnitsa kraav VEE1007103
Määoja VEE1048602
Ani kraav VEE1007102
Lambasöödü kraav VEE1007204
Suurõssaarõ kraav VEE1007101
Kiido kraav VEE1007502
Hiirepalo kraav VEE1007506
Krimmi kraav VEE1007503
Mikitamäe kraav VEE1007302
Saarnaoja VEE1007501
Varesmäe kraav VEE1007301
Visserlaane kraav VEE1007505
Kiveste kraav VEE1007304
Palandu kraav VEE1007303
Jaagu soon VEE1096105
Kiisa soon VEE1096106
Jordani oja VEE1000301
Veremäe oja VEE1000211
Kaapsuu oja VEE1003014
Piirioja VEE1157601
Vungi oja VEE1154807
Järvepalu oja VEE1154808
Imastu oja VEE1079202
Piiroja VEE1048001
Jõemetsa oja VEE1053500
Ööbiku kraav VEE1024700
Märss-suu kraav VEE1005106
Kõlbi kraav VEE1009503
Matussaare kraav VEE1004705
Edeoro kraav VEE1002103
Kana kraav VEE1009502
Pikareinu oja VEE1048100
Leinasoo peakraav (Leinassuu oja) VEE1044600
Kärde peakraav VEE1031201
Raudsepa oja VEE1157100
Piiroja VEE1044000
Remniku oja VEE1061900
Kuukla oja VEE1155800
Pauna oja VEE1154500
Kirka oja VEE1067400
Imukvere oja VEE1053100
Lepajõgi VEE1103500
Rebasmäe oja VEE1006800
Valguta jõgi VEE1113200
Loku oja VEE1003500
Mülke oja VEE1008600
Kullamäe oja VEE1055300
Kõveroja VEE1060800
Kuusiku jõgi VEE1174700
Kundaraja kraav VEE1025700
Kärgula oja VEE1003700
Tõllioja VEE1158600
Mõrrajõgi VEE1170300
Imatu oja VEE1061700
Keibu oja VEE1103400
Sauniku oja VEE1012800
Haavapää oja VEE1005900
Kangrusselja kraav VEE1174200
Verioja VEE1156700
Sambliku kraav VEE1173700
Tuderna oja VEE1001500
Oraoja VEE1005300
Pederna oja (Peterna oja) VEE1035800
Harku oja VEE1094100
Pöögle oja VEE1136300
Koreli oja VEE1004600
Vareseoja (Varõssõ oja) VEE1010700
Kaberla oja VEE1083100
Punsa oja VEE1157200
Tammikmäe peakraav VEE1059300
Ritsiku oja VEE1157300
Adula oja VEE1019800
Lilli oja VEE1153400
Kiviõli kaevanduse kraav (Puisma jõgi) VEE1070100
Änglema oja VEE1103300
Savimäe oja VEE1050000
Metsara jõgi VEE1172400
Treimani oja (Kivisilla soon) VEE1085900
Ristijõgi VEE1174600
Kõssa oja VEE1142400
Laomäe oja VEE1078000
Järve kraav VEE1101100
Põõsastiku kraav VEE1065000
Nossa soon VEE1175200
Toolamaa oja VEE1006300
Sopi oja (Sopi jõgi) VEE1167200
Metsküla oja VEE1064700
Ilusa oja VEE1037500
Vanausse oja VEE1153700
Gorodenka oja VEE1062800
Pihlajõgi VEE1172000
Paasküla kraav VEE1074400
Savilõpe oja VEE1057800
Sae oja VEE1084900
Rasivere oja VEE1073200
Pätsavere peakraav VEE1126000
Viira oja VEE1051800
Mehide oja VEE1068600
Anepesa oja (Tammisjõgi) VEE1165600
Kivilõppe oja VEE1016300
Varnja peakraav VEE1051900
Tammiku peakraav VEE1084400
Nipernaadi kraav VEE1096400
Kohtla-Järve peakraav (Laanevälja kraav) VEE1070900
Maademäe oja VEE1088100
Kintsli oja VEE1036600
Reidepõllu peakraav VEE1066700
Sooääre kraav (Valmassaare kraav) VEE1040500
Laiassoon VEE1030700
Karepa oja VEE1074500
Kulbioja VEE1155900
Vaskjala - Ülemiste kanal VEE1093000
Tarumaa peakraav (Jürioja) VEE1069000
Karoli oja VEE1062400
Vana-Koiola oja VEE1005000
Kaljajõgi VEE1169300
Karjamaa oja VEE1061800
Eenuse oja (Lõve oja) VEE1015200
Purdi kanal VEE1083800
Verrevoja VEE1160200
Mustoja VEE1002600
Kaarnaoja VEE1036800
Tilana oja VEE1001800
Rabakraav VEE1139000
Kõressoo oja VEE1149800
Pruksi oja VEE1012500
Kima oja (Parnigu oja) VEE1154700
Mõrdepera oja VEE1138900
Kõrgeraba kraav (Võiviku kraav) VEE1035900
Ojalepä oja VEE1009900
Suureküla peakraav VEE1126500
Allikaoja VEE1085100
Kloogajärve oja VEE1100500
Teelahkme kraav VEE1024400
Lepiku oja VEE1020800
Joona oja VEE1020400
Punsu oja (Raalnaoja) VEE1081200
Pürtuküla kraav (Saarejärve kraav) VEE1054300
Lipõssilla oja VEE1006100
Marjametsa oja VEE1076900
Vanakubja oja (Kaanda jõgi) VEE1169200
Vidva oja (Vidva jõgi) VEE1141500
Kaalepi peakraav (Lõhmu kraav) VEE1084100
Märgmetsa kraav VEE1029800
Karilepa oja VEE1100600
Männiku oja VEE1064500
Järveotsa kraav VEE1152900
Ikuoja VEE1159800
Poka jõgi VEE1174500
Biitmani oja VEE1152400
Vihu jõgi VEE1172900
Konsu peakraav VEE1064200
Rekka oja VEE1086000
Kiissa oja VEE1058400
Pühajõgi VEE1109200
Karjamõisa oja VEE1037100
Tuhkvitsa oja VEE1001900
Kuru oja VEE1061100
Valdimurru oja VEE1147300
Puutsa oja VEE1026800
Võhkse peakraav (Võhksa jõgi) VEE1173400
Paeoja VEE1063100
Toonoja VEE1135700
Mäistemäe kraav VEE1024500
Laukesoo kraav VEE1089300
Revasilla oja VEE1030400
Lüütre oja VEE1136700
Hauginiidu oja (Külmaoja) VEE1127700
Lagesoojärve kraav (Sandioja) VEE1014300
Mudaoja VEE1040000
Kivila oja VEE1156000
Kuralepa kraav VEE1113600
Võiba oja (Võiba soon) VEE1097900
Leppoja VEE1068900
Avanduse kraav VEE1023800
Lamboja VEE1145600
Kelba peakraav VEE1107100
Putki peakraav (Mustaladvaoja) VEE1064400
Huudva oja VEE1156200
Kroodi oja VEE1089100
Tiru oja (Sambla oja) VEE1137000
Tareste jõgi VEE1163800
Tuiu jõgi VEE1170100
Kamnitsa oja VEE1007000
Allikaoja VEE1074300
Vedäme oja VEE1153300
Soldina peakraav (Sornajõgi) VEE1065800
Siksälä oja VEE1160100
Konsu kanal VEE1064100
Timo oja VEE1049600
Mustjärve kraav VEE1073600
Lesti oja VEE1143500
Kokkoja VEE1017900
Ördi peakraav VEE1142900
Nõmmitsa oja VEE1135300
Kalli oja VEE1159200
Seli kraav VEE1129400
Kunila peakraav VEE1091600
Soontaga oja VEE1012700
Jõhvi kraav VEE1067500
Verilaske oja VEE1019300
Illi oja VEE1037600
Järve oja (Järve soon) VEE1095100
Leidissoo peakraav VEE1104000
Meriküla oja VEE1071600
Rõmeda oja VEE1076200
Torila oja (Pärsikivi jõgi) VEE1052200
Vädama oja VEE1103200
Maageoja VEE1081800
Lokuta kraav VEE1020000
Lusika oja VEE1028600
Kõveroja VEE1019700
Ikepera oja (Ikeperä oja) VEE1013900
Jalase peakraav VEE1111200
Laasi-Jaagu jõgi VEE1167700
Karioja VEE1038500
Viilipoja VEE1060600
Kõrgesoo kraav VEE1065100
Jurga oja VEE1145800
Kaskealuse oja VEE1147100
Leevaku oja VEE1006200
Redu oja VEE1097600
Soolikaoja VEE1075300
Rõõsa oja VEE1140300
Toomika kraav (Leinoja) VEE1072000
Võerdla peakraav (Kallavere oja) VEE1089000
Laanemetsa oja (Lannamõtsa oja) VEE1154600
Linnanõmme oja VEE1056500
Pussa jõgi VEE1167800
Kondioja VEE1130100
Savimäe kraav VEE1143700
Riiasoo kraav VEE1063900
Voki oja VEE1008800
Hurda oja VEE1156800
Longi oja VEE1141700
Hargla oja VEE1159300
Sooltsu kraav VEE1102900
Sokukraav VEE1116500
Timmkanal VEE1151100
Riimaru oja (Käänuoja) VEE1138300
Raadna oja VEE1058600
Virosi oja VEE1006000
Kõnnu peakraav VEE1059000
Pikasilla oja VEE1013500
Paelama oja VEE1143600
Laukasoo kraav VEE1063200
Kasesoo kraav VEE1062900
Kivioja VEE1000900
Raudoja VEE1000800
Pästrä oja VEE1013200
Rosseli oja VEE1061000
Tännassilma oja VEE1049100
Sulaoja VEE1048000
Oorgu oja VEE1020100
Veerksu oja VEE1007200
Rauba oja VEE1000600
Loko oja (Hurdaoro oja) VEE1049400
Ristiküla peakraav VEE1148300
Vohnja oja VEE1078600
Jutapere jõgi VEE1107400
Väinjärve oja VEE1031800
Laguja oja VEE1037400
Kruusoja VEE1060400
Turvaste oja VEE1102600
Visseoja VEE1049700
Killatu jõgi VEE1168700
Koigi jõgi VEE1172800
Sooba oja VEE1139800
Arula oja VEE1008900
Maimoja (Mõimoja) VEE1138800
Tõõrakõrve kraav VEE1079600
Nunnajõgi VEE1119800
Keenimetsa oja VEE1011400
Kihelkonna jõgi VEE1168500
Tiskre oja (Tiskre jõgi) VEE1094000
Marguse oja (Painoja) VEE1008400
Virastuoja VEE1018500
Altja jõgi VEE1076600
Ura oja VEE1010900
Tõrvase oja VEE1158900
Sirtsi oja VEE1068300
Saueaugu kraav VEE1127500
Ristimurru kraav VEE1054100
Niguri oja VEE1013000
Vanausse oja (Rabusti oja) VEE1141000
Sur'aoja VEE1000400
Rausi oja VEE1055600
Võõbu peakraav VEE1125200
Seega oja VEE1003400
Piirioja VEE1160000
Kahassoo oja VEE1116700
Väina oja VEE1010600
Morna oja VEE1141100
Lombivälja oja VEE1027300
Tõlga oja VEE1058000
Pihali kraav VEE1107200
Hüpassaare oja VEE1143900
Leego oja VEE1008100
Lükkä oja VEE1155500
Puhatu oja VEE1063000
Avaste kraav VEE1115700
Tüüringioja VEE1111800
Liivoja VEE1085200
Oju jõgi VEE1168600
Kihlevere peakraav (Ojaveski oja) VEE1078500
Lõhmuste peakraav (Lõhmuste jõgi) VEE1173100
Jamsu oja VEE1019900
Rauakõrve oja VEE1079500
Uia oja VEE1142800
Kõvveroja VEE1012200
Liivajõgi VEE1163900
Miikse oja VEE1001100
Kaldamäe oja (Kaldamaa jõgi) VEE1102500
Raana jõgi VEE1106800
Milloja VEE1059100
Nõuassaare kraav VEE1133000
Kärja oja VEE1057400
Pala oja VEE1079700
Pennu oja VEE1102700
Sae - Paunküla kanal VEE1089900
Arju kraav VEE1171400
Pikkoja VEE1079900
Piiri oja VEE1012600
Raudoja VEE1087400
Laudiksoo kraav VEE1072400
Jõeranna jõgi VEE1163000
Sirvaste oja VEE1003100
Lohja oja VEE1080400
Veskijõgi VEE1168900
Peri oja VEE1049200
Peraküla peakraav VEE1103800
Loksu peakraav (Loksoja) VEE1040200
Penuoja VEE1153200
Murakaraba kraav (Veskoja) VEE1068800
Aksi oja VEE1044500
Pokardi oja VEE1014700
Sanniku jõgi VEE1067600
Palu kanal VEE1036901
Tipina oja VEE1133900
Kablioja VEE1135200
Kokametsa kraav VEE1033900
Kutja oja VEE1146900
Parvetuskraav VEE1059500
Väikseküla oja VEE1147200
Araku oja VEE1142200
Ubasalu oja VEE1117100
Kurna oja VEE1093100
Uugla kraav VEE1104800
Korgõsilla oja VEE1001200
Raadsioja VEE1001400
Tõiva oja VEE1000300
Lapistu oja VEE1000302
Kidaste jõgi VEE1163600
Kabelioja VEE1013701
Paatsi oja VEE1013703
Antse oja VEE1013702
Matsi oja VEE1013704
Kanariku oja VEE1004704
Raiste kraav VEE1004701
Mähe oja VEE1400005
Lagedi oja VEE1062214
Kaunissaare - Patika kanal VEE1089205
Agarikraav VEE1165420
Allikaoja VEE1168510
Kurisu oja VEE1169410
Lodukraav VEE1165430
Hundiaugu oja VEE1071410
Suurupi kraav VEE1400004
Sandla kraav VEE1174520
Mõnnuste kraav VEE1165410
Matsimäe soon VEE1083900
Mõisaoja VEE1003013
Soodi oja VEE1157602
Suurindõ kraav VEE1009203
Tõrvoja VEE1005801
Annõsilla oja VEE1001202
Kungioja VEE1001203
Piiroja VEE1047207
Koreli kraav VEE1004602
Kalsaoja VEE1001204
Saare kraav VEE1007205
Endla kraav (Suursoon) VEE1031300
Ristoja VEE1002700
Küti kraav VEE1003016
Lepaste oja VEE1102200
Mägari kraav VEE1105500
Käära oja (Kõera jõgi) VEE1118900
Silgi oja VEE1117200
Randsalu oja VEE1105300
Tolli kraav VEE1025400
Pällu kraav VEE1025300
Piiroja VEE1000207
Matsuri oja VEE1000208
Äühvoja VEE1158703
Keräandsu kraav VEE1154810
Hürova oja VEE1154809
Kulani peakraav VEE1500005
Österby peakraav (Österby oja) VEE1104300
Kõrgepalu kraav VEE1154813
Palandu kraav VEE1154814
Ussisoo peakraav VEE1600004
Kubija oja VEE1004400
Reedo oja VEE1004301
Parmu oja VEE1003301
Miiaste kraav VEE1049507
Siimu oja VEE1009204
Sakksaarõ kraav VEE1003006
Albri oja VEE1003009
Kasaku kraav VEE1003007
Lapi peakraav VEE1004702
Ketsi kraav VEE1003002
Paabusuu kraav VEE1003010
Prüüsü oja VEE1009600
Leola kraav VEE1004703
Rooba oja VEE1048302
Ura oja VEE1004300
Tsopa oja VEE1003008
Piiroja VEE1002801
Karaski kraav VEE1047601
Tammõoja VEE1002802
Soeoja VEE1047208
Peräkülä oja VEE1047202
Saare kraav VEE1047802
Kokasoon VEE1094507
Aalupi oja VEE1003601
Aetu kraav VEE1009202
Mõrgi kraav VEE1004905
Madala kraav VEE1004901
Joosu kraav VEE1004904
Konsa kraav VEE1006502
Kirila kraav VEE1006501
Idaoja (Iduoja) VEE1045000
Kährimäe peakraav VEE1004800
Vahtra kraav VEE1045100
Haavistu oja VEE1157701
Korgõsilla oja VEE1155801
Vaarakmuru kraav VEE1153101
Vingri kraav VEE1004903
Kurõ oja VEE1047201
Kärsa oja VEE1047206
Endla kraav VEE1049401
Vaglaoja VEE1050301
Rihma kraav VEE1047203
Akste oja VEE1047205
Alasoo kraav VEE1050302
Otu oja VEE1099000
Poti oja VEE1004601
Põlma oja VEE1095900
Kambi oja VEE1096700
Keava peakraav VEE1110500
Käntu kraav VEE1110300
Sooba jõgi VEE1700001
Albre oja VEE1047902
Mikumõtsa oja VEE1047903
Ura oja VEE1158702
Liinamäe oja VEE1001501
Märdioro oja VEE1000210
Hänkmäe kraav VEE1006402
Kõrgemäe kraav VEE1086500
Kukekõrve soon VEE1090200
Suuresta kraav VEE1092000
Kabala kraav VEE1132501
Jõusa peakraav VEE1042300
Lehtmetsa peakraav VEE1024900
Põdraoja VEE1155301
Ritsioja VEE1010201
Tohvri oja VEE1010202
Saha peakraav (Saha oja) VEE1092800
Tindi oja VEE1004101
Sandisuu oja VEE1004102
Aavoja - Kaunissaare kanal VEE1083513
Raudoja VEE1153601
Kalkuna oja VEE1007001
Kalaaugu jõgi VEE1166501
Külitse paisjärv VEE2083140
Raudsepa veskijärv VEE2105920
Hola lump VEE2126010
Mäe-Vadsa lump VEE2138910
Kobela tiik VEE2121940
Jaanimäe tiik VEE2121950
Tanni tiik VEE2121780
Villa lump VEE2122220
Võnnu paisjärv VEE2094820
Venevere järv VEE2074950
Plotina järv VEE2129210
Kivijärv (Osula Kivijärv) VEE2076750
Maheda järv VEE2004910
Väike-Kõpu tiik VEE2082840
Turva karjäär VEE2089410
Jaanuse paisjärv VEE2062970
Savikoti paisjärv VEE2062940
Alustre-Päärna veehoidla VEE2082820
Tuisu paisjärv VEE2053540
Tapu paisjärv VEE2053550
Kivi-Vigala paisjärv VEE2053660
Lungu paisjärv VEE2054680
Leebiku paisjärv VEE2099960
Pärlijõe veskijärv VEE2069760
Kurvitsa järv VEE2123210
Purila paisjärv VEE2030040
Sõerumäe paisjärv VEE2040750
Minnika paisjärv VEE2040730
Kohila paisjärv VEE2029840
Kabala järv VEE2040720
Vängla paisjärv VEE2053620
Soontaga järv VEE2060830
Lundi paisjärv VEE2024520
Kiviloo paisjärv VEE2006710
Mäesulg (Saaluse Mäesulg) VEE2144760
Luiga lump VEE2144720
Kolodsi järv VEE2143540
(Kaagu lombid) VEE2143430
Kolmõpinijärv VEE2143850
Saarõniidü lump VEE2143470
Vahtsõkivi järv VEE2121900
(nimi teadmata) VEE2066230
Lihlträske VEE2005120
Väike-Valmas VEE2076430
(Piiriotsa lombid) VEE2119670
nimetu VEE2084430
Ermeli lump VEE2121640
Mõtskonna järv (Antsla Mõtskonna järv) VEE2014430
(Nehatu soo laugas) VEE2063140
Mähä järv (Valgjärve Mähä järv) VEE2107840
nimetu VEE2006200
Andri järv VEE2144740
Säinaauk VEE2070630
(Suitsna raba laugas) VEE2073950
Järvots (Korijärve Järvots) VEE2132730
(Lalli raba laugas) VEE2052010
Kängämäe sulg VEE2143480
nimetu VEE2039110
nimetu VEE2040380
(Loksa tiigid) VEE2001040
(Maaritsa lombid) VEE2106610
Ristaia järv VEE2006250
nimetu VEE2037920
nimetu VEE2070330
Likõlaanõ karjäär VEE2127510
(Nätsi raba laugas) VEE2073620
nimetu VEE2076230
(Laukasoo laugas) VEE2001120
Kogrõjärv (Mäe-Tilga Kogrõjärv) VEE2139610
(Varõsjärved) VEE2140710
Peräjärv (Vastse-Roosa Peräjärv) VEE2152340
nimetu VEE2037610
nimetu VEE2005410
(Nätsi raba laugas) VEE2073710
nimetu VEE2159230
nimetu VEE2051730
nimetu VEE2040340
nimetu VEE2006170
Oha järv VEE2125610
Kutsika järv VEE2106530
(Mõksi raba laugas) VEE2097530
nimetu VEE2076640
nimetu VEE2062270
nimetu VEE2062520
nimetu VEE2045540
nimetu VEE2084040
Sillaotsa tiik VEE2121930
nimetu VEE2149770
(Nätsi raba laugas) VEE2073580
Ubasuu lump VEE2143560
nimetu VEE2064110
Undi veehoidla VEE2075230
Kõovarigu lump VEE2143420
Bodän VEE2005210
Tiisleri land VEE2152910
Palandulump VEE2143490
(Nätsi raba laugas) VEE2073490
Kakõnujärv VEE2152810
(Nätsi raba laugas) VEE2073740
nimetu VEE2006310
Kroonijärv VEE2100440
nimetu VEE2096710
Allikjärv VEE2025300
Uus Udujärv VEE2023310
(Tõrga raba laugas) VEE2097430
Tsässonalump VEE2156220
Pikkjärv (Palometsa Pikkjärv) VEE2138660
nimetu VEE2040790
nimetu VEE2084470
(Nätsi raba laugas) VEE2073670
(Koitjärve raba laugas) VEE2007460
Vihkla järv VEE2152010
Storträske VEE2005110
(Endla raba laugas) VEE2052860
Pumbajärv VEE2006050
(Suitsna raba laugas) VEE2073960
nimetu VEE2054780
(Nätsi raba laugas) VEE2073630
Kaloga järv VEE2144730
nimetu VEE2082330
nimetu VEE2084060
(Endla raba laugas) VEE2052840
Sepa järv VEE2028920
nimetu VEE2084220
nimetu VEE2043540
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039650
(Tõrga raba laugas) VEE2097440
nimetu VEE2006260
Matu lomp VEE2107630
nimetu VEE2040420
Hirmu järv VEE2143530
nimetu VEE2043560
nimetu VEE2001410
nimetu VEE2085920
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056250
Vahessaare järv VEE2041910
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039820
nimetu VEE2040360
Nõnova järv VEE2129110
nimetu VEE2094830
Keskmine järv (Ahja Keskmine järv) VEE2094950
Külmlätte lump VEE2046820
Lülle veskijärv VEE2100130
Tinapuu järv VEE2125210
Kuustiguniidü lump VEE2046030
Vasavere järv VEE2025510
nimetu VEE2095430
nimetu VEE2097320
Rits'ka järv VEE2155910
nimetu VEE2094710
nimetu VEE2082340
(Nätsi raba laugas) VEE2073570
(Liivamäe karjääri järv) VEE2054720
nimetu VEE2102510
Puustuslump VEE2156210
(Nehatu soo laugas) VEE2063110
nimetu VEE2005100
nimetu VEE2053450
Vanajärv VEE2101140
nimetu VEE2062530
Maksmeri VEE2076410
Utra lump VEE2143330
(Kingli soo järved) VEE2071930
(Laukasoo laugas) VEE2001140
nimetu VEE2067910
Palandniidü lump VEE2143590
(Liivamäe karjääri järv) VEE2054740
nimetu VEE2064590
(Kingli soo järved) VEE2071910
nimetu VEE2064730
nimetu VEE2086220
Saastna laht VEE2071960
nimetu VEE2081410
nimetu VEE2149760
Kadasoo järv VEE2070310
nimetu VEE2050610
nimetu VEE2070620
nimetu VEE2159210
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039670
nimetu VEE2079520
(Marimetsa raba laugas) VEE2040450
Vanigõjärv VEE2156230
nimetu VEE2100480
Vahtsõjärv (Palometsa Vahtsõjärv) VEE2138670
nimetu VEE2039610
Viinuti järv VEE2085430
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056370
Liitesaarõ lomp VEE2075630
(Nätsi raba laugas) VEE2073560
Pikässuu lump VEE2145490
nimetu VEE2084050
nimetu VEE2062840
nimetu VEE2159220
nimetu VEE2028910
nimetu VEE2040220
nimetu VEE2040370
nimetu VEE2087010
nimetu VEE2079510
nimetu VEE2084110
Pärgi lump VEE2145470
(Taki tiigid) VEE2104360
(Hansi lombid) VEE2124120
nimetu VEE2051450
(Suuremetsa raba laugas) VEE2089650
Korgõsilla sulg VEE2142810
Kadaka järv VEE2033560
(Laukasoo laugas) VEE2001150
(Loksa tiigid) VEE2001050
nimetu VEE2054990
Kõrkõnijärv VEE2143370
Väike-Õismäe tiik VEE2001310
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056380
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039590
(Nätsi raba laugas) VEE2073470
(Sooniste karjäär) VEE2040350
Lambaniidü lomp VEE2107620
Kaarnajärv (Nursipalu Kaarnajärv) VEE2137410
nimetu VEE2028620
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039560
nimetu VEE2159020
nimetu VEE2064560
nimetu VEE2098090
nimetu VEE2040430
Mutsu järv VEE2142840
nimetu VEE2001090
Määsovitsa järv VEE2130560
Juhani lomp VEE2104310
Sauelaht VEE2070440
Aljava abajas VEE2062540
Jauni järv VEE2070840
nimetu VEE2062570
nimetu VEE2073160
(Nigula raba laugas) VEE2097100
(Valgeraba laugas) VEE2073990
nimetu VEE2013110
Simuna lomp VEE2107760
nimetu VEE2080010
(Kurtna tiigid) VEE2006370
Türnä järv VEE2132640
(Nätsi raba laugas) VEE2073660
Väikesilm VEE2071950
(Endla raba laugas) VEE2052870
nimetu VEE2096740
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039570
nimetu VEE2019720
nimetu VEE2005990
Riisipere lõpp VEE2082110
(Nätsi raba laugas) VEE2073530
(Kihli karjääri järv) VEE2054640
Kaadsaharo järv VEE2144520
nimetu VEE2072970
Tedre järv VEE2106520
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056240
Santsemäe järv VEE2072920
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056260
nimetu VEE2013540
nimetu VEE2149810
Orava järv (Saaluse Orava järv) VEE2143550
Tuulõmäe lump VEE2143570
nimetu VEE2083940
nimetu VEE2043530
nimetu VEE2005970
nimetu VEE2090030
nimetu VEE2072960
nimetu VEE2006190
Kaku järv VEE2139110
(Nätsi raba laugas) VEE2073610
Käpämäe järv VEE2144230
Väike Nihujärv VEE2118910
Kaagataja järv VEE2128410
nimetu VEE2040310
nimetu VEE2084480
Pühamäe järv VEE2006180
nimetu VEE2070350
Vahemeri VEE2076260
nimetu VEE2096690
(Nätsi raba laugas) VEE2073730
nimetu VEE2082360
Kallitiik VEE2139340
nimetu VEE2084070
nimetu VEE2096720
Härjäsilm VEE2136940
nimetu VEE2100490
Sarikuniidü järv VEE2153610
Roobioru lump VEE2137530
(Mõksi raba laugas) VEE2097560
Saapasuut VEE2132620
(Mõksi raba laugas) VEE2097540
nimetu VEE2023330
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056420
Saardejärv VEE2085930
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039680
nimetu VEE2048730
Suur Kasvandulump VEE2145440
Kõidama tiik VEE2054540
nimetu VEE2036410
Alatiik (Lakõssuu Alatiik) VEE2122010
Poksi järv VEE2144250
nimetu VEE2005710
Kirisilm VEE2076220
nimetu VEE2045550
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039580
Kenni lomp VEE2095150
nimetu VEE2019710
nimetu VEE2006140
(Nätsi raba laugas) VEE2073760
Ikujärv VEE2145100
(Nätsi raba laugas) VEE2073750
nimetu VEE2076620
nimetu VEE2028610
(Rongu raba laugas) VEE2097580
nimetu VEE2061230
Kärdu lõugas VEE2070450
Väikene Tiidujärv VEE2155330
nimetu VEE2082830
(Nätsi raba laugas) VEE2073680
Toomõ järv VEE2144750
Ala-Vadsa lump VEE2138920
nimetu VEE2044810
Kolviku järv VEE2019910
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056280
Loosisuu turbalombid VEE2142820
nimetu VEE2097230
Käru paisjärv VEE2054670
Suurtiik (Uue-Antsla Suurtiik) VEE2121650
nimetu VEE2006340
Oroniidü Alalump VEE2143830
nimetu VEE2089240
nimetu VEE2029130
nimetu VEE2085130
(Nätsi raba laugas) VEE2073780
nimetu VEE2050310
(Suuremetsa raba laugas) VEE2089640
Albri järv (Navi Albri järv) VEE2015800
nimetu VEE2071310
(Nätsi raba laugas) VEE2073720
Õru järv VEE2119680
Ristilaiu abaja VEE2079610
nimetu VEE2077410
nimetu VEE2039720
nimetu VEE2038320
Kaarniidü lump VEE2143820
nimetu VEE2088630
nimetu VEE2006330
Vare järv VEE2084880
Arula tehisjärv VEE2105620
Laanõperä lump VEE2123010
Kamarusjärv VEE2129730
Kuuritsasuut VEE2149820
nimetu VEE2073150
Maksmeri VEE2086440
nimetu VEE2062560
(Lelle raba laugas) VEE2052210
(Rongu raba laugas) VEE2097570
Piirijõe soot VEE2119710
nimetu VEE2064570
Ülemine järv VEE2094940
Soobkand VEE2070640
nimetu VEE2005950
nimetu VEE2034250
Kabina järv VEE2084870
(Niitvälja tiik) VEE2005540
Lambalaht VEE2037620
nimetu VEE2083930
nimetu VEE2088690
nimetu VEE2038110
nimetu VEE2015490
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010640
Kiisla lomp VEE2107810
Käpämäe land VEE2144240
Hilba järv VEE2110210
Kruna lump VEE2151010
nimetu VEE2087050
Viro land VEE2144260
(Tõugussaare raba laugas) VEE2042730
nimetu VEE2086810
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039830
Suur-Valmas VEE2076420
nimetu VEE2080110
nimetu VEE2078760
nimetu VEE2071130
(Rubina soo laugas) VEE2099950
Juhaniniidü lump VEE2145030
nimetu VEE2045620
nimetu VEE2084020
Peku järv VEE2103220
nimetu VEE2082040
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056390
nimetu VEE2092510
Plessi järv VEE2046090
Partsilomp (Kauru Partsilomp) VEE2127030
(Laisma raba laugas) VEE2064340
nimetu VEE2071120
nimetu VEE2051720
nimetu VEE2070340
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056230
Villapai VEE2152920
Kalle järv (Kalle veski pais) VEE2022310
nimetu VEE2022330
nimetu VEE2112310
nimetu VEE2078750
Perätjärv VEE2141820
nimetu VEE2149780
nimetu VEE2034760
nimetu VEE2088640
Lannu lomp VEE2058520
nimetu VEE2073120
nimetu VEE2053460
nimetu VEE2056220
nimetu VEE2088670
Sika järv VEE2126310
nimetu VEE2043420
Liinamäe lump VEE2138930
nimetu VEE2043550
Lambalaht VEE2037710
nimetu VEE2040410
Möldre londsik VEE2145040
nimetu VEE2071140
Lõokese lomp VEE2107510
(Nätsi raba laugas) VEE2073650
nimetu VEE2000510
Mareauk VEE2086460
(Kurgla tiigid) VEE2006890
nimetu VEE2088680
Saarõ sulg VEE2143450
nimetu VEE2159250
Väikene Kasvandulump VEE2145450
nimetu VEE2088650
nimetu VEE2014170
nimetu VEE2079530
nimetu VEE2095450
Kuasuu lump VEE2143580
nimetu VEE2037730
Alu tiik VEE2040780
Kõiviksuu lomp VEE2107640
(Urita raba laugas) VEE2064640
(Kihli karjääri järv) VEE2054650
Ristinä luäs VEE2159260
Kuuste lomp VEE2119620
Poama järv VEE2045220
nimetu VEE2072940
Jaagu järv VEE2040110
nimetu VEE2064130
nimetu VEE2043510
Viigjärv VEE2138640
(Määranõmme tiigid) VEE2056540
nimetu VEE2097250
Väiku-Mikeli järv VEE2154710
Vohioja järv VEE2045510
Lihlviki VEE2005200
nimetu VEE2082350
nimetu VEE2006070
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010690
(Nätsi raba laugas) VEE2073770
Linaleoauk VEE2051440
Ännikse laht VEE2062830
nimetu VEE2086820
(Suursoo laugas) VEE2003110
(Nätsi raba laugas) VEE2073540
nimetu VEE2070830
(Nätsi raba laugas) VEE2073690
(Kingli soo järved) VEE2071920
nimetu VEE2001010
Kaivandu järv VEE2141510
(Mõksi raba laugas) VEE2097550
nimetu VEE2053440
nimetu VEE2054790
nimetu VEE2073130
Süväjärv VEE2138620
nimetu VEE2040470
Arulaane järv VEE2029740
(Liivamäe karjääri järv) VEE2054730
Sügavakatku soon VEE2031940
(Seli raba laugas) VEE2034620
Prandsumõtsa lump VEE2143320
nimetu VEE2040440
nimetu VEE2099450
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039810
Haki lump VEE2151020
nimetu VEE2087020
Selja tiik (Kodesmaa Selja tiik) VEE2056490
nimetu VEE2053430
nimetu VEE2076240
(Nehatu soo laugas) VEE2063010
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056410
(Marimetsa raba laugas) VEE2040460
Kovata järv VEE2104340
Ümärikujärv VEE2090010
nimetu VEE2015480
nimetu VEE2076630
nimetu VEE2073140
nimetu VEE2064490
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039520
nimetu VEE2064540
Kalporo järv VEE2138680
nimetu VEE2089260
Jõepere järv VEE2022610
Vehmerjärv VEE2133620
nimetu VEE2070820
(Suursoo laugas) VEE2003120
nimetu VEE2096670
(Taki tiigid) VEE2104350
nimetu VEE2089230
(Laukesoo laugas) VEE2041320
nimetu VEE2043520
Kassioro järv VEE2143340
nimetu VEE2054880
Snelli tiik VEE2006230
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056310
Kommõri järv VEE2046110
(Iidva raba laugas) VEE2054760
Vastsekivi sulg VEE2153620
(Nätsi raba laugas) VEE2073590
nimetu VEE2097450
nimetu VEE2013510
Küläoro järv VEE2143840
(Lauavabriku soodid) VEE2149830
nimetu VEE2079620
nimetu VEE2095420
(Koska tiigid) VEE2121850
(Urita raba laugas) VEE2064630
Latõrna järv / Soe järv VEE2111420
(Urita raba laugas) VEE2064660
Mätasjärv VEE2033580
Haukajärv VEE2105220
(Masila soo laugas) VEE2041310
(Kaisma raba laugas) VEE2053520
Kogrijärv VEE2058510
Roodsi sulg VEE2143460
Kalda järv VEE2144210
nimetu VEE2097210
(Rongu raba laugas) VEE2097590
Karulomp VEE2093510
nimetu VEE2086830
(Urita raba laugas) VEE2064650
(Järvesoo laugas) VEE2034390
nimetu VEE2072930
Paista järv VEE2031920
(Nätsi raba laugas) VEE2073480
nimetu VEE2005930
nimetu VEE2098050
nimetu VEE2054970
Tallilomp (Aiaste Tallilomp) VEE2107860
nimetu VEE2097490
nimetu VEE2005980
Rabajärv VEE2019920
Navajärv VEE2070910
Pikä järv VEE2014370
nimetu VEE2088660
nimetu VEE2038330
Külimitü järv VEE2145020
nimetu VEE2040390
(Põdraoja lombid) VEE2046070
Määräjärv VEE2138650
Vakari järv VEE2144010
Uigumäe lump VEE2145480
nimetu VEE2071250
Hopi järv VEE2045530
nimetu VEE2070810
Laane järv (Kassiratta Laane järv) VEE2127050
(Saara raba laugas) VEE2033720
nimetu VEE2096650
nimetu VEE2089630
nimetu VEE2073970
nimetu VEE2095440
nimetu VEE2072950
nimetu VEE2005960
(Mõksi raba laugas) VEE2097500
Peräjärv (Viigjärve Peräjärv) VEE2138630
nimetu VEE2078720
nimetu VEE2102710
nimetu VEE2084080
Väljavahi tiik (Pardiaugu tiik) VEE2023340
nimetu VEE2070610
Maunaauk VEE2089220
nimetu VEE2075010
(Kihli karjääri järv) VEE2054630
nimetu VEE2049730
Kassiniidü järv VEE2143360
nimetu VEE2005940
(Nätsi raba laugas) VEE2073640
Jõrõssuu järv VEE2128510
nimetu VEE2006160
nimetu VEE2072610
nimetu VEE2038340
nimetu VEE2071970
nimetu VEE2084460
Väiku-Keema järv VEE2137320
Linajärv VEE2002490
(Kingli soo järved) VEE2071940
(Nigula raba laugas) VEE2097300
Pisike Nihujärv VEE2118920
nimetu VEE2006060
nimetu VEE2064530
nimetu VEE2070720
nimetu VEE2083920
nimetu VEE2096760
Üüvjärv VEE2123710
Jaugamõisa järv VEE2014390
(Suursoo laugas) VEE2003130
Põlgastõ lump (Meremäe Põlgastõ lump) VEE2046040
(Lelle raba laugas) VEE2052220
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056270
Vasta tiik VEE2013530
nimetu VEE2076250
(Lavassaare turbakarjäär) VEE2039620
(Nehatu soo laugas) VEE2063150
(Järvesoo laugas) VEE2034380
Madsa lump VEE2134010
Kiiajärv VEE2006300
Parmu soot VEE2149790
nimetu VEE2089250
Upruse järv VEE2100020
Lõo järv VEE2122810
Lepässaarõ tiik VEE2121920
(Kurgla tiigid) VEE2006270
Langendlaugas VEE2052430
Aruoja veehoidla VEE2002480
Udila järv VEE2121010
nimetu VEE2078740
nimetu VEE2088760
nimetu VEE2040330
nimetu VEE2064120
(Nehatu soo laugas) VEE2063120
Savalduma karstiala VEE2033420
Pardikael VEE2068140
nimetu VEE2030310
nimetu VEE2051610
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010670
nimetu VEE2159010
nimetu VEE2040230
nimetu VEE2143310
Ojasaare järv VEE2094740
nimetu VEE2014920
nimetu VEE2087040
Metste järv VEE2126330
nimetu VEE2006150
(Niitvälja tiik) VEE2005530
Meelusmaa soo VEE2066920
Kaaramõisa lomp VEE2149750
Pealmine laht VEE2070110
Kullamaa järv VEE2028510
Toosikõnnu järv VEE2054660
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056440
(Suursoo turbakarjäär) VEE2056290
nimetu VEE2038210
nimetu VEE2062240
nimetu VEE2100820
(Nätsi raba laugas) VEE2073790
Kõivamäe lump VEE2145110
nimetu VEE2087030
nimetu VEE2024290
(Hansi lombid) VEE2124110
Paali järv VEE2142830
Varsangulump VEE2143350
nimetu VEE2107110
Lubjaahju järv VEE2054560
Piirimäe lump VEE2143520
Rauba järv VEE2144770
Vana-Roosa järv VEE2137540
Varbola paisjärv VEE2040240
Pikru paisjärv VEE2098060
Estonia järv VEE2029230
Lossimäe veehoidla VEE2100110
Ööbikujärv VEE2107850
Jussoni lomp VEE2107650
Suuresoo lomp VEE2107750
Albre järv (Aiaste Albre järv) VEE2107870
Kalalomp VEE2106910
Asu järv (Taagepera Asu järv) VEE2020360
Paganajärv VEE2115310
Saeveski järv VEE2100410
(Riissali järved) VEE2132360
Jaagusuu lomp VEE2132750
Verevä tiik VEE2132740
(Järvere kalatiigid) VEE2126160
Visnapuu lomp VEE2110260
Haki lomp VEE2110230
Olli järv VEE2084910
Melliste järv VEE2050110
(Koska tiigid) VEE2121890
(Koska tiigid) VEE2121880
Telli tiik VEE2121830
Paiujärv VEE2121840
Jõgari järv VEE2121810
Sitisuu tiik VEE2121820
(Koska tiigid) VEE2121870
Kanarikumäe järv VEE2121770
Peri järv VEE2126320
Torma järv VEE2081030
Väike-Lubjaahju järv VEE2054570
Rahumeri VEE2097420
Moldova karjäär VEE2014030
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010660
Ritsu järv VEE2020370
Imukvere tiik VEE2050620
Lahavere järv VEE2054950
Kassikuru tiik VEE2098570
Penuja järv VEE2098590
Kärnälaane järv VEE2120720
(Piiriotsa lombid) VEE2119660
Pilliliina lomp VEE2119630
Tobra alumine veehoidla VEE2074820
Rõhu paisjärv VEE2084540
Haage järv VEE2083120
Elva paisjärv VEE2093410
Kahtlase järv VEE2024530
Kõpsi tiik VEE2132510
Miiaste järv VEE2111430
Hoovi järv VEE2135910
Pormeistri järv VEE2014400
Raidla kruusakarjäär VEE2014930
Solova järv VEE2046140
Adra paisjärv VEE2075240
Savikoja paisjärv VEE2075210
Undi veehoidla VEE2075220
Soodla veehoidla VEE2002410
Raudoja veehoidla VEE2002420
Punde järv VEE2121610
Kadastiku järv (Narva Kadastiku järv) VEE2015420
Seljametsa järv VEE2064550
Maaritsa järv VEE2106480
(Maaritsa lombid) VEE2106430
Irda lomp VEE2106460
Villemi lomp VEE2106420
Alajärv (Maaritsa Alajärv) VEE2106410
(Maaritsa lombid) VEE2106470
Kula järv VEE2107230
Odivere tiik VEE2055710
Tsuura lomp VEE2113630
Nogu karjäärilump VEE2140020
Kändrä järv VEE2155320
Rimmi järv VEE2014360
Pedeli kolmas paisjärv VEE2085440
Pedeli neljas paisjärv VEE2085450
Sinialliku kalatiigid (Raudna Sinialliku kalatiigid) VEE2083640
Kõssa paisjärv VEE2082860
Vääna mõisatiik VEE2005630
Tõlinõmme veehoidla VEE2005610
Kõrvõ lomp VEE2113620
Paabu lomp VEE2113610
(Palmse tiigid) VEE2003810
Sagadi tiik VEE2003860
Tudulinna paisjärv VEE2081520
Suurjärv (Karinu Suurjärv) VEE2054840
Tsimmi järv VEE2014330
Pahkoja järv VEE2064520
Väike-Edasi järv VEE2056480
Türgi paisjärv VEE2064430
Väike-Nurme veehoidla VEE2064350
Kamali järv VEE2071230
Rutikvere I veehoidla VEE2055010
Rutikvere II veehoidla VEE2055020
Tikste järv VEE2100010
Vahe-Kaanjärv VEE2009410
Saarjärv (Uljaste Saarjärv) VEE2014110
Väike-Nedrema järv VEE2064620
Liivaku järv VEE2066620
Lõhtsuu järv VEE2121670
Pedeli teine paisjärv VEE2085420
(Muti tiigid) VEE2056190
Paljassaare järv VEE2001230
Saartevahe järv VEE2001240
nimetu VEE2040210
Mõisalaht VEE2062820
Hertsemaa silm VEE2039730
Tanijärv VEE2099940
Mudajärv (Kiigamäe Mudajärv) VEE2046130
Oostejärv VEE2085960
(Loksa tiigid) VEE2001060
(Loksa tiigid) VEE2001070
nimetu VEE2076610
Kiltsi veskijärv VEE2043610
Väike-Muraja lõpp VEE2073110
Linaauk VEE2086450
Väike-Suuremõisa laht VEE2062550
Pikklaugas (Kajaka-Pikklaugas) VEE2007470
Väike-Roobimaa järv VEE2086520
Väikejärv (Männiku Väikejärv) VEE2005810
Järveots (Saareküla Järveots) VEE2113710
Ala-Puide järv VEE2020840
Kubija paisjärv VEE2137810
Pedeli paisjärv VEE2085410
Rahvapargi tiik VEE2014280
Väike-Nonni järv VEE2086210
Niidijärv VEE2085940
Tammijärv VEE2085950
Tarakvere paisjärv VEE2081050
Mädäjärv (Saluala Mädäjärv) VEE2101170
Kundsa järv VEE2124710
(Muraka raba laugas) VEE2024270
Väikejärv (Karinu Väikejärv) VEE2054850
(Muraka raba laugas) VEE2024260
Rahi tiik VEE2100520
Tursti paistiik VEE2100420
Kuigatsi paistiik VEE2100430
Puka veehoidla VEE2100470
Kutsiku veehoidla VEE2060070
Plaki järv VEE2111611
Pärnamäe veehoidla VEE2006240
Palu paisjärv VEE2102410
Tuha veskijärv VEE2058320
Pajuveski järv VEE2088800
Tuhala paisjärv VEE2030420
Kõrtsi veehoidla VEE2083750
Tammemäe järv VEE2090310
Vasila veehoidla VEE2083740
Marguse järv VEE2105210
Norra allikajärv VEE2050410
Männiku lomp VEE2104320
Soka järv VEE2105040
Saaremäe järv VEE2100450
Papioru tiik VEE2074040
Kurnuvere paisjärv VEE2054550
Taltsi järv VEE2097480
Väike Allikajärv VEE2021510
Väikene Mustjärv VEE2133210
Väike-Marjassoo järv VEE2062250
Pikklaug VEE2029720
Loisu järv VEE2098100
Perjatsi tiik VEE2014860
Laagna tiigid VEE2014870
Raku järv VEE2006030
Männiku järv VEE2006020
Viiruki tiik VEE2122060
Vaskjala veehoidla VEE2006610
Jürijärv VEE2144220
Leoski järv VEE2144280
Pattina järv VEE2130710
Pirgu paisjärv VEE2029830
Kadrina paisjärv VEE2012210
Voronkino järv VEE2145710
Meeritsa veehoidla VEE2054980
Koopsi järv VEE2091710
Peetrimõisa paisjärv VEE2074810
Voore paisjärv VEE2071330
Välgita järv VEE2074030
Kivilöövi paisjärv VEE2078240
Otiaru paisjärv VEE2024840
Laose-Andrese lomp VEE2119610
Tulba-Tõnise paisjärv VEE2099430
Kooli paistiik VEE2099440
Mõisa tiik VEE2099420
Kõpu paisjärv VEE2082870
Vanaveski järv (Kõpu Vanaveski järv) VEE2082850
(Kurtna tiigid) VEE2006360
Konksi järv VEE2121630
Kallastõ järv (Lümatu Kallastõ järv) VEE2121660
Veskijärv (Kubija Veskijärv) VEE2137820
Kuusiku veehoidla VEE2040740
Kol'u järv VEE2127040
Laustoja lump VEE2145460
Kapstoja lump VEE2145430
Suulätte lump VEE2145420
Sika lomp VEE2095140
Kõrdsijüri lump VEE2122210
Kulu järv VEE2083730
Laagri paisjärv VEE2054750
Rünka tiik VEE2001430
Veskijärv VEE2096520
(Kehtna tiigid) VEE2029270
Tohvri järv VEE2132910
Karksi veehoidla VEE2098020
Lossi järv VEE2097900
Nõo veskijärv VEE2093520
Poogandi järv VEE2130720
Tiigijärv VEE2064440
Sulõndu järv VEE2108410
Kooraste paisjärv VEE2123610
Reinu tiigid VEE2100620
Tiru järv VEE2098560
Saia järv VEE2110510
Magari järv VEE2110520
Järva-Jaani järv VEE2054830
Obõstõtsukõlus VEE2132310
Kureoja tiik VEE2024850
Kalatiik (Kabriste Kalatiik) VEE2064390
Võnnu tiik VEE2051420
Röamäe järv VEE2049750
Karjamaa veehoidla VEE2054930
Liivoja veehoidla VEE2054960
Rääbise veehoidla VEE2081040
Voore ökopaisjärv VEE2055720
nimetu VEE2117510
Saku tiik VEE2006120
Roobuka järv VEE2006380
Kõrnumäe järv VEE2006320
Hiieveski järv VEE2031930
Töökmanni järv VEE2029250
Härgesoo tiik VEE2029240
Uue-Kariste järv VEE2019240
Haiba veehoidla VEE2028930
Koordi veskijärv VEE2083210
Paavli tiik VEE2083220
Loo paistiik VEE2001610
Eerika tiik VEE2084410
Poldrijärv VEE2094920
(Aardla poldri veehoidla) VEE2084610
(Aardla poldri veehoidla) VEE2084640
(Aardla poldri veehoidla) VEE2084630
(Aardla poldri veehoidla) VEE2084620
Põksi veehoidla VEE2093420
Kurtna paisjärv VEE2006350
Oraveski järv VEE2096530
Turba karjäärid VEE2040320
Võlli paisjärv VEE2064750
Raudna tehisjärv VEE2062990
Engi tiik VEE2064720
Rahetsema järv VEE2062960
Suur-Sikeldi tiik VEE2040770
(Kihli karjääri järv) VEE2054610
(Muti tiigid) VEE2056170
(Muti tiigid) VEE2056180
Raudtee karjäär VEE2056150
Selja tiik VEE2056160
Tõlla järv VEE2071240
Mägipõllu paisjärv VEE2097470
Sutõsaarõ lump VEE2135920
Kirikujärv VEE2096510
Lodja tiik VEE2064480
Tammemäe järv VEE2006040
Pae järv VEE2006220
Aaspere tiik VEE2004220
Padaoru paisjärv VEE2013520
(Kurgla tiigid) VEE2006280
Ojaäärse paisjärv VEE2003850
Reooja järv VEE2088780
Parkali paisjärv VEE2003840
(Loksa tiigid) VEE2001080
Vohnja tiigid VEE2004210
(Sangaste lossi tiigid) VEE2119320
Kaarasuu järv / Valli lomp VEE2104370
Silgu järv VEE2121210
Illi veskijärv VEE2046120
Kamari veskijärv VEE2061630
Annuse paisjärv VEE2079750
Puhtaleiva VEE2065420
Saarepeedi karjäär VEE2071540
Põrtusõ tiik VEE2122070
Meleski VEE2083910
Poka veskijärv VEE2109410
Määrästü tiik VEE2121910
Aladi tiik VEE2122050
Hanitiik VEE2110240
Leevaku paisjärv VEE2112320
(Koska tiigid) VEE2121860
Kunna järv VEE2126340
(Teilma turbatiigid) VEE2084350
Nursi veskijärv VEE2069750
Otitiik VEE2123720
Koosa paisjärv VEE2068130
Sulaoja lump VEE2014380
Kauksi järv (Antsla Kauksi järv) VEE2014350
Võisiku järv VEE2061160
Alavere tiigid VEE2006720
Aavoja veehoidla VEE2002430
Kaunissaare veehoidla VEE2002440
Saunamäe tiik VEE2049740
Millimäe tiik VEE2049720
Paekna järv VEE2030410
nimetu VEE2038620
nimetu VEE2038610
Lohu paisjärv VEE2029820
Väike viik VEE2051460
Settetiik (Pähkla Settetiik) VEE2087460
(Tehvandi tiigid) VEE2105260
(Tehvandi tiigid) VEE2105250
(Tehvandi tiigid) VEE2105240
Kuuda järv VEE2139520
Ulvi veskijärv VEE2013700
Undla veskijärv VEE2011300
Valgehobusemäe tiik VEE2020420
Leisi järv VEE2062290
Undu laht VEE2078730
Nigu laht VEE2086410
Lüllelaht VEE2070430
Arjulaht VEE2072910
Saaremõisa laht VEE2038350
Tooma järv VEE2006290
Sassi järv VEE2078250
Linajärv (Kivisilla Linajärv) VEE2020610
Rummu järv VEE2005520
Pärsikivi paisjärv VEE2059010
Voka paisjärv VEE2014710
Essu tiik VEE2004900
Kasuli järv VEE2152020
Mudajärv (Pundsu Mudajärv) VEE2144510
Linajärv VEE2070920
nimetu VEE2001340
Kajakajärv VEE2101120
Kuura laht VEE2037310
(Viivikonna karjääri tiik) VEE2026540
(Teilma turbatiigid) VEE2084380
(Rebase raba turbakarjäär) VEE2010630
Lammaslaht VEE2062020
Juprijärv (Veskijärv) VEE2023320
Majasoo tiik VEE2103010
Tobra ülemine veehoidla VEE2074830
(Koskla tiigid) VEE2121960
(Varõsjärved) VEE2140720
Valdeku karjäär VEE2006100
nimetu VEE2020910
Mudajärv VEE2007120
Prassi karjäär VEE2053410
(Viiratsi paisjärved) VEE2082960
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010770
(Määranõmme tiigid) VEE2056140
Võijärv VEE2062500
(Teilma turbatiigid) VEE2084530
nimetu VEE2101160
Väike-Anne kanal VEE2084450
Võhmetu järv (Võhmetu suurjärv) VEE2033520
Alasulg (Trolla Alasulg) VEE2144320
Varnja poldri tiik I VEE2075510
Panga luht VEE2086510
(Viivikonna karjääri tiik) VEE2026530
(Sirtsi soo laugas) VEE2034350
Kolleri karjäär VEE2107520
Igevere paisjärv VEE2094720
Pikareinu lomp VEE2107790
(Järvere kalatiigid) VEE2125750
(Põdraoja lombid) VEE2046060
Anne kanal VEE2084440
Tuhkana järv VEE2062030
(Teilma turbatiigid) VEE2084510
Väike Pikklaug VEE2029730
Männa tehisjärv VEE2062980
Saka karjäär VEE2014290
(Teilma turbatiigid) VEE2084330
(Viiratsi paisjärved) VEE2082930
nimetu VEE2014120
Kalsoni tiik VEE2086140
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010740
Rabavere tiik VEE2064670
Kõõvomõtsa järv VEE2094840
Väike-Sikeldi tiik VEE2040760
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010780
Mudajärv VEE2101310
Kivijärv (Rahtla Kivijärv) VEE2071000
Saimre paisjärv VEE2090610
Kulbi lomp VEE2107770
(Viivikonna karjääri tiik) VEE2026550
Haavasoo järv VEE2051330
Purka järv VEE2144310
Tsõõrikjärv (Paluoti Tsõõrikjärv) VEE2119410
(Narva karjääri tiik) VEE2025470
(Järvere kalatiigid) VEE2126210
Matu veskijärv VEE2107220
nimetu VEE2004920
(Tolkuse raba laugas) VEE2096100
Põdramõtsa järv VEE2143510
(Maidla tiigid) VEE2053670
Kardoni laht VEE2069900
Raavitsa järv VEE2132380
Palo tiik / Härmä tiik VEE2095120
Krokatstaindappen VEE2018010
(Sirtsi soo laugas) VEE2034340
(Viiratsi paisjärved) VEE2082940
(Viiratsi paisjärved) VEE2082950
Karijärv (Viitina Karijärv) VEE2142200
Ülemine paisjärv (Sillamäe Ülemine paisjärv) VEE2073520
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010760
Kemba paisjärv VEE2002910
Alesti järv VEE2029810
(Kaagu lombid) VEE2143440
Abajaloik VEE2076210
Asu järv (Leevijõe Asu järv) VEE2087240
Hommiku paisjärv VEE2064740
Vahejärv (Paluküla Vahejärv) VEE2060090
Karksi veehoidla VEE2098030
Külajärv (Leevijõe Külajärv) VEE2087230
Restu-Madissõ järv VEE2121620
Mäe-Puide järv VEE2020830
Vihula veskijärv VEE2088790
Pahijärv (Lõuna-Pahijärv) VEE2153110
Ilmatsalu paisjärv VEE2083130
nimetu VEE2096660
Luidja järv VEE2045210
Varstu järv VEE2137520
(Sirtsi soo laugas) VEE2034360
Soe paisjärv VEE2098080
Väike Venelaht VEE2037910
Sõjatamme tiik VEE2105310
Väike-Pilliliina lomp VEE2119640
Poolaka järv VEE2087180
nimetu VEE2006510
Postimäe lomp VEE2107780
Neitsijärv (Partsi Neitsijärv) VEE2112910
Veskijärv (Leevijõe Veskijärv) VEE2087250
Küüdre järv VEE2014420
Annjärv VEE2139330
Otipeipsi järv VEE2105320
Kullijärv VEE2007600
Kersleti järv VEE2038100
Nuutre-Kõpu paisjärv VEE2064710
Kirikumõisa järv VEE2082810
Marjassoo järv VEE2062260
Edasi järv VEE2056470
Vägara laht VEE2088620
Voki veskijärv VEE2063630
Ennuse järv VEE2020350
Koonga järv VEE2082320
Savijärv (Joosu Savijärv) VEE2130550
Väikene Linnajärv VEE2150000
Soome järv VEE2103310
Lõpe järv VEE2082120
Ratasjärv VEE2033570
Köönaauk VEE2051350
Kirikulaht VEE2051340
Õngu paisjärv VEE2051370
Kogrõjärv (Kuura Kogrõjärv) VEE2155310
Savalduma järv VEE2033410
Kaasikjärv VEE2052900
Sinijärv (Endla Sinijärv) VEE2052700
Prassi järv VEE2053400
Varõssõ järv VEE2144270
Sinikejärv VEE2120500
(Kaagu lombid) VEE2143380
Kitse-Aadu tiik VEE2122080
Pidula veskitiik VEE2070390
(Teilma turbatiigid) VEE2084490
(Heinasoo järved) VEE2035330
(Narva karjääri tiik) VEE2035620
Ülde tiik VEE2074020
Postkastijärv VEE2101130
Kamaveski järv VEE2083650
(Teilma turbatiigid) VEE2084520
Kõomäe järv VEE2014440
Kibena järv VEE2100460
Toru lomp VEE2107710
Püksijärv VEE2151100
Alajõe paisjärv VEE2086150
(Kehtna tiigid) VEE2029260
Piisupi järv VEE2033510
Väike Linajärv VEE2053200
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010730
Herrmani lomp VEE2106920
(Teilma turbatiigid) VEE2084250
nimetu VEE2050010
Rannakodu järv VEE2045520
(Põdraoja lombid) VEE2046080
Voika järv VEE2052830
nimetu VEE2006090
Türäjärv VEE2136930
(Tolkuse raba laugas) VEE2096200
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010720
Mardihansu järv VEE2033530
Kikati järv VEE2132920
Hanijärv VEE2143300
Linnutare paisjärv VEE2060080
nimetu VEE2024890
Seljajärv VEE2050910
Saarelomp (Toru Saarelomp) VEE2107720
(Teilma turbatiigid) VEE2084370
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010750
Vööla meri / Bysholmsvike VEE2038300
Kogrõjärv (Tsolgo Kogrõjärv) VEE2127710
Männamaa karjäär VEE2051360
Reo karjäär VEE2077420
(Teilma turbatiigid) VEE2084390
Väike-Koopsi järv VEE2091720
(Järvere kalatiigid) VEE2126150
(Muraka raba laugas) VEE2024280
nimetu VEE2094730
nimetu VEE2004930
Utika lump VEE2142740
nimetu VEE2100810
Kutskalomp VEE2105030
Mudalaht VEE2100610
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010650
Kruusaaugu järv VEE2011490
nimetu VEE2034770
nimetu VEE2062210
(Järvere kalatiigid) VEE2126120
(Palmse tiigid) VEE2003820
Nõmme järv VEE2041600
Sisalikujärv VEE2027300
Tusti paisjärv VEE2082410
Valgeanso paisjärv VEE2065410
Vahtsõnõ järv (Verioramõisa Vahtsõnõ järv) VEE2129230
Reooja paisjärv VEE2003830
(Heinasoo järved) VEE2035310
Mäejärv (Paluküla Mäejärv) VEE2060100
Kõrveküla paisjärv VEE2075320
nimetu VEE2004940
Eedi lomp VEE2105230
Kõrre lomp VEE2107730
Väike-Keebi järv VEE2107820
Tuhhino tiik VEE2053640
Padura loik VEE2087400
Potsepa karjäär VEE2064380
(Teilma turbatiigid) VEE2084320
Lokuta paisjärv VEE2054710
nimetu VEE2022340
(Heinasoo järved) VEE2035320
Kelläri järv VEE2144710
nimetu VEE2075310
(Heinasoo järved) VEE2035340
Pabra järv VEE2156700
(Järvere kalatiigid) VEE2125730
nimetu VEE2101190
Palalinna järv VEE2065430
Aidu järv (Kivioja järv) VEE2024870
Väike-Aavoja veehoidla VEE2002470
(Sangaste lossi tiigid) VEE2119330
(Rängä lombid) VEE2106030
(Kivijärve soo järv) VEE2055210
(Teilma turbatiigid) VEE2084270
(Viivikonna karjääri tiik) VEE2026590
Rindali paisjärv VEE2064320
Linajärv (Paunküla Linajärv) VEE2030500
Mägede järv VEE2020410
(Sirtsi soo laugas) VEE2034330
(Tolkuse raba laugas) VEE2096300
Mõujärv VEE2126510
Ruusmetsa järv VEE2070900
(Järvere kalatiigid) VEE2126270
Laadsi järv VEE2119720
Kogrõjärv (Ähijärve Kogrõjärv) VEE2136010
Kasti lahjuke (Lahjukseauk) VEE2078710
Kavasoo järv VEE2070460
Tehisjärv (Roosna-Alliku Tehisjärv) VEE2054820
(Riissali järved) VEE2132350
Supilinna tiik VEE2084420
Veskijärv (Pärsti Veskijärv) VEE2062950
(Teilma turbatiigid) VEE2084240
Rängä järv VEE2106020
Süsijärv VEE2033550
nimetu VEE2094930
nimetu VEE2062230
Konnaveski järv VEE2098580
Pitsalu tiik VEE2064450
Lutsu järv VEE2105410
nimetu VEE2101180
Raudjärv (Karula Raudjärv) VEE2133710
Tehumardi karjäär VEE2095410
nimetu VEE2062220
(Järvere kalatiigid) VEE2125740
Linaleojärv (Äntu Linaleojärv) VEE2043810
(Teilma turbatiigid) VEE2084290
Saunakarjäär (Potsepa Saunakarjäär) VEE2064370
(Järvere kalatiigid) VEE2126260
Sopi järv VEE2030020
Verevä lomp VEE2104330
(Piiriotsa lombid) VEE2119650
Supeljärv (Sangaste Supeljärv) VEE2119340
Vorstioru järv VEE2085710
Viivre järv VEE2098910
(Viivikonna karjääri tiik) VEE2035610
Issaku järv VEE2094810
Haugjärv (Aheru Haugjärv) VEE2136910
nimetu VEE2001360
Tõllassaare järv VEE2054010
(Teilma turbatiigid) VEE2084360
Väiku-Visnapuu lomp VEE2110250
Kolga järv VEE2141110
Tomba järv VEE2062280
Vaiste järv (Vaiste läänejärv) VEE2082210
(Mustanina tiigid) VEE2027990
(Pakasjärve raba laugas) VEE2010620
Mäeotsa järv VEE2043820
Ruusa järv VEE2105710
Laagustõ soot VEE2132630
Lehu tiik VEE2064460
Maanteejärv VEE2101150
Keebi järv VEE2107830
nimetu VEE2094750
Nurme veehoidla VEE2064360
(Sirtsi soo laugas) VEE2034370
Vastemõisa järv VEE2087150
Kunnaland (Misso Kunnaland) VEE2156110
nimetu VEE2096730
Viinakuajärv (Karula Viinakuajärv) VEE2133610
Vanajärv (Verioramõisa Vanajärv) VEE2129220
Märi lomp VEE2106010
nimetu VEE2005580
nimetu VEE2006080
(Järvere kalatiigid) VEE2126220
(Nigula raba laugas) VEE2097000
Tambre järv VEE2132340
(Järvere kalatiigid) VEE2126170
Lusikajärv VEE2015300
Oroniidü lump VEE2143810
Kappelkärre VEE2018000
Vaiste järv (Vaiste lõunajärv) VEE2082220
Tõrise järv VEE2071320
Ahunajärv VEE2102810
Raudjärv (Aheru Raudjärv) VEE2136920
(Lehtse turbakarjäär) VEE2010680
(Järvere kalatiigid) VEE2126180
nimetu VEE2054920
Parika järv VEE2074920
Sopi järvik VEE2030010
(Maidla tiigid) VEE2053690
Tammsaarõ järv VEE2139510
Nauska järv VEE2116010
Ahtriskeloik VEE2085910
Munkülä järv VEE2122820
(Järvere kalatiigid) VEE2126130
Ploomi lump VEE2122410
Kaabna järv VEE2086430
Ramsi tehisjärv VEE2083630
Mätäsniidü lomp VEE2110220
Mudajärv VEE2076700
Silla järv VEE2070850
(Teilma turbatiigid) VEE2084550
(Põdraoja lombid) VEE2046050
Kontserdijärv VEE2101110
nimetu VEE2006390
(Maidla tiigid) VEE2053680
Marana lump VEE2122420
(Viivikonna karjääri tiik) VEE2026520
nimetu VEE2111450
nimetu VEE2043830
Lemmküla järv VEE2033540
nimetu VEE2022320
Punane järv VEE2026810
(Järvere kalatiigid) VEE2126230
Veskijärv (Sokari Veskijärv) VEE2152330
(Teilma turbatiigid) VEE2084340
Vohnja tiigid VEE2004230
Süllalaht VEE2086420
Punapargi paisjärv VEE2071150
(Järvere kalatiigid) VEE2126140
Rebäsemäe lomp VEE2102520
Hülgevõsu lomp VEE2107740
(Järvere kalatiigid) VEE2126190
Väike-Toatse järv VEE2019100
Valistre tiik VEE2064470
Lohu allikas VEE4108000
Nõiaallikas (Lümandu Nõiaallikas) VEE4112600
Ulliallikas VEE4111700
Konsa läte VEE4205500
Kilingi-Nõmme kalmistu allikas VEE4110400
Kihme allikas VEE4108900
Prandi allikad VEE4113500
Matsi allikas VEE4107500
Tori - Sindi allikate piirkond VEE4110300
Konnavere allikas VEE4107700
Rajaallikas VEE4107400
Voore allikas VEE4109400
Veskiläte VEE4203500
Söeoru allikas VEE4110100
Tõrsa allikad VEE4200700
Silmaallikas (Kalbu Silmaallikas) VEE4112500
Hellenurme läte VEE4205200
Loosi läte VEE4202600
Suure Taevaskoja läte VEE4205600
Peedi allikas VEE4204200
Rebasmäe läte VEE4109300
Paadla allikas VEE4200400
Pulli allikad VEE4200300
Kärstna allik VEE4114300
Aardla läte VEE4206100
Tondioru allikad VEE4205000
Juudatarõ läte VEE4202900
Allikukalju allikas VEE4205400
Sõeruallikas VEE4501600
Neanurme allikas VEE4406000
(nimi teadmata) VEE4727500
Vanimbe allik VEE4613000
(nimi teadmata) VEE4312000
Suurallikas VEE4101300
(nimi teadmata) VEE4607700
Nuudaläte VEE4611900
Viidumäe allikad VEE4721900
(nimi teadmata) VEE4504700
Varimõisa läte VEE4606000
(nimi teadmata) VEE4708300
Rõõmuallikas VEE4501000
(nimi teadmata) VEE4615000
Silmaallikas (Pöitse Silmaallikas) VEE4801600
(nimi teadmata) VEE4313500
(nimi teadmata) VEE4602500
Silmäviiläte VEE4700400
Silmaallikas VEE4101500
Mõndavere allikas VEE4317000
(nimi teadmata) VEE4312900
Härjämäe läte VEE4610500
(nimi teadmata) VEE4615400
(Mõdriku allikad) VEE4314000
(nimi teadmata) VEE4710100
(nimi teadmata) VEE4712400
(nimi teadmata) VEE4606400
Metsanurga allikad VEE4403700
(nimi teadmata) VEE4510600
Visela läte VEE4803300
Ala-Naritse läte VEE4103400
Ojaotsa lätted VEE4616400
Paadrema allikas VEE4717200
Määrasmäe allikas VEE4505700
Ploomi läte VEE4707700
(nimi teadmata) VEE4611100
Tindioru allikad VEE4707300
(nimi teadmata) VEE4316600
(nimi teadmata) VEE4614100
(nimi teadmata) VEE4720900
Mõra jõeoru allikad VEE4102600
Mereoosõ läte VEE4609800
(nimi teadmata) VEE4209200
Ruunaallik VEE4718100
Sopa allikas VEE4402700
Emaläte VEE4607200
(nimi teadmata) VEE4613800
(nimi teadmata) VEE4504100
Konksi läte VEE4605300
Allikukivi allikas VEE4714700
Jänima allikas VEE4504400
Mäeotsa allik VEE4613200
Metsanurga allikad VEE4403800
Mudajärve allikas VEE4704000
(nimi teadmata) VEE4610800
(nimi teadmata) VEE4505800
Mustamäe läte VEE4615600
Silmaallikas (Tõdva Silmaallikas) VEE4501400
Viieristi allikad VEE4726400
(nimi teadmata) VEE4700700
(nimi teadmata) VEE4600600
(nimi teadmata) VEE4607900
(nimi teadmata) VEE4729500
(nimi teadmata) VEE4506200
Külmläte VEE4603900
Hiieniidi allikaala VEE4718900
Oostriku Suurallikas VEE4803000
Kubja allikas VEE4405500
(nimi teadmata) VEE4618600
(nimi teadmata) VEE4608000
(nimi teadmata) VEE4102100
Iluski allikas (Põlula allikas) VEE4314300
Kasuli läte VEE4729200
(nimi teadmata) VEE4708500
(nimi teadmata) VEE4312700
Lauri allikas VEE4309200
(nimi teadmat