Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2005.07.04 Keskkonnaministri 4. juuli 2005. a määrus nr 56 "Harivesiliku püsielupaikade kaitse alla võtmine ja kaitse-eeskiri"Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud04.07.2005
RekvisiitRTL 2005, 81, 1171
PealkiriKeskkonnaministri 4. juuli 2005. a määrus nr 56
"Harivesiliku püsielupaikade kaitse alla võtmine ja kaitse-eeskiri"
Seosed: peida ,kuva
Dokumendiga seotud kaitsealused alad ja üksikobjektidPiusa harivesiliku püsielupaik (KLO3000732)
Väikõ-Nedsäjä harivesiliku püsielupaik (KLO3000733)
Lasila harivesiliku püsielupaik (KLO3000739)
Martsina harivesiliku püsielupaik (KLO3000737)
Hauka harivesiliku püsielupaik (KLO3000730)
Sadrametsa harivesiliku püsielupaik (KLO3000738)
Kõõru harivesiliku püsielupaik (KLO3000736)
Kiksova harivesiliku püsielupaik (KLO3000735)
Kaitsa harivesiliku püsielupaik (KLO3000734)
Karste harivesiliku püsielupaik (KLO3000731)
Väikõ-Nedsäjä harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100907)
Piusa harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100906)
Martsina harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100911)
Sadrametsa harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100912)
Lasila harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100913)
Kõõru harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100910)
Hauka harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100904)
Kaitsa harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100908)
Karste harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100905)
Kiksova harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100909)
Dokumendiga seotud rahvusvahelise tähtsusega aladLasila loodusala EE0060206
Väikõ-Nedsäjä loodusala EE0080211
Hauka loodusala EE0080214
Karste loodusala EE0080218
Sadrametsa loodusala EE0080615
Piusa-Võmmorski loodusala EE0080621
Piusa loodusala EE0080622
Dokument on alale kaitsekorra aluseksKõõru harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100910)
Kaitsa harivesiliku püsielupaik (KLO3000734)
Karste harivesiliku püsielupaik (KLO3000731)
Karste harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100905)
Hauka harivesiliku püsielupaik (KLO3000730)
Lasila harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100913)
Martsina harivesiliku püsielupaik (KLO3000737)
Väikõ-Nedsäjä harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100907)
Piusa harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100906)
Martsina harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100911)
Väikõ-Nedsäjä harivesiliku püsielupaik (KLO3000733)
Hauka harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100904)
Kiksova harivesiliku püsielupaik (KLO3000735)
Piusa harivesiliku püsielupaik (KLO3000732)
Sadrametsa harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100912)
Sadrametsa harivesiliku püsielupaik (KLO3000738)
Lasila harivesiliku püsielupaik (KLO3000739)
Kiksova harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100909)
Kõõru harivesiliku püsielupaik (KLO3000736)
Kaitsa harivesiliku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100908)