Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2006.10.13 "Hiiumaa karsti ja allikate kaardistamine" ja "Hiiumaa allikate veekvaliteet". AruanneVäljad: peida ,kuva
Vastu võetud13.10.2006
RekvisiitAruanne 13.10.2006
Pealkiri"Hiiumaa karsti ja allikate kaardistamine" ja "Hiiumaa allikate veekvaliteet". Aruanne
Failid: peida ,kuva
Seotud failHiiumaa_allikad_karst_aruanne (pdf, 2,5 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudMatse allik VEE4601402
Uuetoa allik VEE4601403
Torutoa allik VEE4601404
Partsiougu allik VEE4601405
Peetri allik VEE4600401
Kaarli allik VEE4601600
Suuremõisa allik VEE4602301
Jahimajaallik VEE4601400
Kopa allik VEE4603201
Silmaallik (Partsi Silmaallik) VEE4601000
Kukemäe allik VEE4601001
Pärdi esimene allikas VEE4601100
Pärdi teine allikas VEE4601101
Alligaouk VEE4603202
Allika allik VEE4602401
Tilga esimene allikas VEE4601900
Tilga kolmas allikas VEE4601800
Tilga teine allikas VEE4601901
Tilga neljas allikas VEE4601902
Tilga viies allikas VEE4601903
Ülendi allik VEE4603203
Sooääre allik VEE4603301
Kiviränga allik VEE4603302
Aara allik VEE4603303
Issimetsa allik VEE4603304
Igamessoo allik VEE4603305
Ütastemetsa allik VEE4603306
Tornimäe allik VEE4603307
Piripilli teine allikas VEE4603102
Piripilli esimene allikas VEE4603101
Möirassoo allik VEE4603103
Neljateeristi esimene allikas VEE4603104
Neljateeristi teine allikas VEE4603105
Kuusiku allik VEE4600402
Kidaste allik VEE4600403
Mailahe allik VEE4600404
Silmaallik (Allikalahe Silmaallik) VEE4600405
Sadamaallik VEE4602302
Rannaallik (Vahtrepa Rannaallik) VEE4602303
Karjamaa allik VEE4602304
Laasma allik VEE4602305
Viita allik VEE4602201
Paulama allik VEE4602202
Keeriku allik VEE4602203
Sarve neljas allikas VEE4602204
Hallikivi allik VEE4602205
Sarve kuues allikas VEE4602206
Peedu allik VEE4602208
Tammistumäe allik VEE4602209
Ingli allik VEE4602210
Loja allik VEE4601406
Lelulitsiallik VEE4603200
Laoniidi allik VEE4601601
Jõe allik VEE4602306
Sooselja allik VEE4602701
Silde allik VEE4602601
Suurallik VEE4602207