Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 2005.09.14 Keskkonnaministri 14. septembri 2005. a määrus nr 61 "Laialehise nestiku, soohiilaka ja kollase kiviriku püsielupaikade kaitse alla võtmine ja kaitse-eeskiri1"Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud14.09.2005
RekvisiitRTL 2005, 99, 1502
PealkiriKeskkonnaministri 14. septembri 2005. a määrus nr 61
"Laialehise nestiku, soohiilaka ja kollase kiviriku püsielupaikade kaitse alla võtmine ja kaitse-eeskiri1"
Seosed: peida ,kuva
Dokumendiga seotud kaitsealused alad ja üksikobjektidPunamäe laialehise nestiku püsielupaik (KLO3000478)
Aegviidu soohiilaka ja kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000318)
Mustajõe laialehise nestiku püsielupaik (KLO3000479)
Päevakese soohiilaka püsielupaik (KLO3000319)
Peramaa laialehise nestiku püsielupaik (KLO3000320)
Puhatu (KLO7000261)
Akste kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000321)
Pahtpää kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000322)
Tatra kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000323)
Pahtpää kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100227)
Päevakese soohiilaka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100224)
Tatra kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100228)
Peramaa laialehise nestiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100225)
Punamäe laialehise nestiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100280)
Mustajõe laialehise nestiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100281)
Akste kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100226)
Aegviidu soohiilaka ja kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100223)
Dokumendiga seotud rahvusvahelise tähtsusega aladAegviidu loodusala EE0010153
Mustajõe loodusala EE0070105
Puhatu loodusala EE0070106
Peramaa loodusala EE0080208
Päevakese loodusala EE0080210
Pahtpää loodusala EE0080227
Akste loodusala EE0080275
Tatra loodusala EE0080375
Dokument on alale kaitsekorra aluseksTatra kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100228)
Aegviidu soohiilaka ja kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000318)
Mustajõe laialehise nestiku püsielupaik (KLO3000479)
Pahtpää kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100227)
Akste kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100226)
Päevakese soohiilaka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100224)
Peramaa laialehise nestiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100225)
Päevakese soohiilaka püsielupaik (KLO3000319)
Mustajõe laialehise nestiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100281)
Pahtpää kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000322)
Peramaa laialehise nestiku püsielupaik (KLO3000320)
Aegviidu soohiilaka ja kollase kiviriku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100223)
Akste kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000321)
Punamäe laialehise nestiku püsielupaik (KLO3000478)
Tatra kollase kiviriku püsielupaik (KLO3000323)
Punamäe laialehise nestiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100280)