Saare andmete kuvamine

Saar: Väike-Pakri saar / Lilla RågöVäljad: peida ,kuva
KaitseTäielikult kaitse all
Kood98
NimiVäike-Pakri saar / Lilla Rågö
Rühma nimiPakri saared
LisainfoPaldiski lahes, 3 km Paldiskist läänes. Põhjarannikul paekallas (13-14 m), läänerannik kääruline, siseosas kuni 17 m kõrge, lehtmets, rannaniidud, lääne- ja idarannikul end. küla ase, looderannikul meremärk, kaguotsas paadisild. Saar on kokku kasvandud Sälgrundiga (kaardil on Själgrundi poolsaar).
Kaardil: IIIb
Pindala (ha)1350,21
Pindala (ha, põhikaardilt)1363,339
Ümbermõõt (km)20,584
Asukoht: peida ,kuva
Saare haldusüksusedHarju maakond, Paldiski linn*
Seosed: peida ,kuva
Külge liitunud saaredSälgrund (Själgrund)
Saar piirneb merealadegaSoome laht (avaosa) VEE3100000
Pakri väina põhjaosa VEE3140010
Kurkse väin VEE3139010
Pakri väina põhjaosa VEE3140020
Pakri laht VEE3138000
Storträske VEE2005110
Saarel asuvad kaitsealused alad ning üksikobjektidPakri hoiuala (KLO2000167)
Pakri maastikukaitseala (PLO1000883)
Pakri MKA, Pakri pv. (KLO1100693)
Väike-Pakri rändrahn; (Väike-Pakri saare rändrahn) (KLO4000941)
Pakri maastikukaitseala (KLO1000113)
Pakri maastikukaitseala, Pakri saarte metsade sihtkaitsevöönd (PLO2001491)
Pakri looduskaitseala, Väike-Pakri lõunaosa sihtkaitsevöönd (1217952378)
Pakri maastikukaitseala, Pakri saarte piiranguvöönd (PLO2001493)
Pakri MKA, Pakri saarte metsade skv. (KLO1101862)
Pakri MKA, Pakri saarte pv. (KLO1101860)